Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna A4 :good: super siedzenia, koła tez ok, słuszny kolor :) ogólnie ładna furmanka :kox:

Ps. Skoro twój AVF tyle ma to napewno mój będzie miał podobną liczbe kucyków w seri :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fabryka dala niezlego bonusa witek mówil ze zdazylo mu sie 156 KM w fabryce ....moj tez calkiem duzy dodatek....ale bonusik od rogala chyba najlepszy :):hi::good::cool1::naughty::kox: Warto wydac troszke grosza zeby poczuc RÓZNICE

może lepsze paliwko u was i dlatego taka moc :naughty: A te felgi wyglądają obłędnie z tym kolorem auta :good: Też miałem czerwone b5 a teraz granatowe b6(też szukałem czerwonej :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Skoro twój AVF tyle ma to napewno mój będzie miał podobną liczbe kucyków w seri :kox:

skąd taka pewność ? skąd wiesz że Twój silnik jest tak zdrowy i generuje taką moc ?? :naughty: :naughty:

to że AVF'y I AWX'y mają liczne bonusy w serii to naprawde nie znaczy ze kazdy bedzie mial po te ~150KM :tongue4:

oczywiscie życzę Ci tego jak najbardziej :wink4:

Ja tez przed robieniem programu mialem nadzieje ze mi minimum 140KM na hamowni wyskoczy :tongue4: niestety wyskoczylo tylko 130,5KM.. ale w nagrode uslyszalem od Rogala cos co mnie najbardziej ucieszyło- że serduszko bije jak należy :naughty: :naughty:

żeby nie robić OT Autko bardzo ładne :wink4: czekamy na jakies nowe zmiany :naughty:

Ja bym zaczął od pomalowania dokładek w kolor :cool1:

No i oczywiscie GRATULEJSZYN pięknego wykresiku i tak zdrowego "pacjenta" :kox:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepne plany to:

-pomalowac dokladki pod kolor albo zmienic s line

-zmienic tylne lampy na led takie troszke przycemniane

-mala sciemka wszystkich szybek (cztery plus pasek na przednia)

-radio mam 2din i miejsce jest....to az korci zeby rns-e dorzucic :evil:

-pewnie jeszcze cos o czym teraz zapomnialem :rolleyes:

-jak juz to wszystko zrobie to pozostaje mi sie tylko spakowac bo mnie kobieta z domu wywali :slina:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepne plany to:

-pomalowac dokladki pod kolor albo zmienic s line

-zmienic tylne lampy na led takie troszke przycemniane

-mala sciemka wszystkich szybek (cztery plus pasek na przednia)

-radio mam 2din i miejsce jest....to az korci zeby rns-e dorzucic :evil:

-pewnie jeszcze cos o czym teraz zapomnialem :rolleyes:

-jak juz to wszystko zrobie to pozostaje mi sie tylko spakowac bo mnie kobieta z domu wywali :slina:

pozdrawiam

Jak już masz radyjko 2DIN to nawet się nie zastanawiaj tylko rezaj RNS-E :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nowe fotki na stronie pierwszej,zmiany wprowadzone to ciemne szybki i znak s-line....

a oto te lampki tylnie juz zamówine jak dojda to wkleje fotki ....jakie wasze zdanie???

A oto te lampki:

http://www.allegro.pl/item978106136_mega_oferta_led_diodowe_lampy_audi_a4_8e_b6_black.html

Jak dla mnie lipa, mogły by pasować do ciemnego auta. Jedyne ledy jakie uważam to te co ma Adamoo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się auto prezentuje :good: A folia ściemniająca jaka? Ta najciemniejsza, przez którą nic nie widać pod światło (chyba 95% ściemy ma), czy ta druga w kolejności, 75% ?

A co do LEDów to czekam na foty, powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nowe fotki na stronie pierwszej,zmiany wprowadzone to ciemne szybki i znak s-line....

a oto te lampki tylnie juz zamówine jak dojda to wkleje fotki ....jakie wasze zdanie???

A oto te lampki:

http://www.allegro.pl/item978106136_mega_oferta_led_diodowe_lampy_audi_a4_8e_b6_black.html

Jak dla mnie lipa, mogły by pasować do ciemnego auta. Jedyne ledy jakie uważam to te co ma Adamoo :kox:

Fajnie się auto prezentuje :good: A folia ściemniająca jaka? Ta najciemniejsza, przez którą nic nie widać pod światło (chyba 95% ściemy ma), czy ta druga w kolejności, 75% ?

A co do LEDów to czekam na foty, powinno być ok.

sa gusta i gusciki :decayed: zdiecia wkleje jak tylko dojda...z tylu sciema na maxa tzw 'limo' przednie jasniejsze profesjonalnie sciemnione przez firme folia 3M z dozywotnia gwarancja...widocznosc jak dla mnie ciagle bardzo dobra po stronie pasazera i kierowcy z tylu troszke gorzej ale ja tam nie jezdze :kox: tylko zadziej trzeba sie nauczyc z lusterka wewnetrzenego kozystac bo w nocy za duzo nie widac :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor podobny więc daje obraz tego jak mniej więcej będą te lampy wyglądały:

wwwa4modscom2010332043j.th.png

wwwa4modscom2010332041.th.png

Dla mnie kox :good: Jak zamontujesz to wklejaj fotki jak najszybciej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa motorownia. 150KM rzadko się zdarza. Momencik też ładny.

Ledy to zależy od gustu, ja akurat preferuje mody z wyższego modelu bądź s-line. Innych nie akceptuje.

Coś jak Bart-S z naszego forum lub Miro z a3-clubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...