Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie nazywa ta felga , model ?

pozdr

Proszę http://moto.allegro.pl/item636795425_18_evo_black_5x112_mega_wypas_polerowane.html

Co do felunku to bardzo dobrze wybrałeś, ten model super wygląda w B6 sedanie :naughty::good:

P.s - Fotki z nowym felunkiem daj sobie do 1 posta :wink4:

Ta felga wcale nie jest taka fajna i ladna.. :gwizdanie: :decayed:

No nie przesadzaj nie jest zła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa ta felga , model ?

pozdr

Proszę http://moto.allegro.pl/item636795425_18_evo_black_5x112_mega_wypas_polerowane.html

Co do felunku to bardzo dobrze wybrałeś, ten model super wygląda w B6 sedanie :naughty::good:

P.s - Fotki z nowym felunkiem daj sobie do 1 posta :wink4:

Ta felga wcale nie jest taka fajna i ladna.. :gwizdanie: :decayed:

Przeciez Jerzu ma idento tylko MAM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YKK'u - fela rzeczywiście straszna, okropna, niczym normalnie mili panowie z twojego avka :polew: :> (stawiasz flaszkę, tylko ciiii) EOT

Tak już poważnie, to ta MAM7, jak każda fela, nie do każdego auta i koloru pasuje. Do waszych akurat wygląda miodzio :good:

Furka ogólnie nabrała koloru na nowych kapciochach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje panowie...fakt kapec fajny ale nie na kazdej furce dobrze bedzie wygladac...no i oczywiscie gusta i sa gusciki....nastepne fotki wrzuce jak pomaluje dokladki...bede staral sie na biezaco cykac fotki....tylko teraz nie wiem czy bawic sie w malowanie dokladek czy moze jakis bodykit s4????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz fundusze to kituj w s4 look :kox: :kox: i akurat sobie pomalujesz jak potrzeba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanko ostatnio mam okazje sciemnic szybki za nieduze pienazki ale nie jestem pewien czy nie ograniczy mi to troszke widocznosci szczegolnie w zime??? Wirusik dopiero bedzie na wiosne....ale teraz po glowie chodzi mi po glowie zmiana radia na rns-e bo orginal pomimo tego ze mam juz podlaczona tube i wzmacniacz szalu nie kreci......nie ma ktos moze na sprzedarz??? a jak nie to moze jakies namiary???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanko ostatnio mam okazje sciemnic szybki za nieduze pienazki ale nie jestem pewien czy nie ograniczy mi to troszke widocznosci szczegolnie w zime???

Domyslam się że chodzi Ci o sciemnienie takze przednich bocznych szyb..

wiec widocznosc wydaje mi sie zalezy najbardziej od tego jaka folie przykleisz.. jesli mowimy w ogole o sciemnianiu folią.. ja mam u siebie w Ałdiku z przodu folie 25% tył natomiast 35% i naprawde w obu przypadkach przejzystosc od srodka jest bardzo dobra.. wiadomo ze Misiaczkom tego nie przretłumaczysz.. ale o to ze nie bedziesz nic widzial nie masz sie co martwic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stare felgi jeszcze masz ? Może jeszcze nie sprzedałeś ?

Bo na przyszły rok na zime bym wziął :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stare felgi jeszcze masz ? Może jeszcze nie sprzedałeś ?

Bo na przyszły rok na zime bym wziął :gwizdanie:

Dobre :polew: ma Ci trzymać felgi rok :naughty: a za rok zmienisz zdanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymać :polew:

Tylko bym wziął i miał na przyszły rok na zime bo nosze sie z zamianą zimowych stalówek na alu.

Jeśli cena okazyjna by była oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymać :polew:

Tylko bym wziął i miał na przyszły rok na zime bo nosze sie z zamianą zimowych stalówek na alu.

Jeśli cena okazyjna by była oczywiście.

To tak mi mów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawieche masz twardsza i nizsza gdyz posiadasz wersje sport rozni sie od zwyklej zawiecha fotelami i kiera 3 ramienna. Pzdr

ladny egzemplarz, pogratulować, z tym radiem i obniżonym klimatronikiem to aż sie prosi wrzucic RNS-E, mialbys o polowe mniej roboty niz zaczynajac od zera (czyt. zwyklego concerta 1din). pozdr.

o tym tez myslalem zmieniarke mam wbudowana w radiu,czy mozliwe jest ze mam zawieszenie s line czy wszystkie tak nisko siedza niebardzo wiem jak to sprawdzic,poprzedni wlasciciel <ja jestem2> raczej nic nie kombinowal...to zawieszenie musi byc fabryczne.....moze jak wsadze wieksze flele <18> to nie bede musial obizac bo moja poprzedna a4 b5 na 18 wygladala jak traktor i bez krótszych sprezyn sie nie obylo....dobrze by bylo bo narazie jestem splukany po tym jak ja kupilem ale feleczki az sie prosza zalozyc jak najszybciej:) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare felgi z oponami opchnalem za grosze!! :confused4: <100£> :kwasny:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:02_________________________________________________Juz pewne ze dzidzia zostanie zarazona....22 grudnia jestem umowiony na wirusik u rogala i napewno wkleje wykresik.....Ile koników moge sie spodziewac po wyjezdzie od rogallotiego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare felgi z oponami opchnalem za grosze!! :confused4: <100£> :kwasny:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:02_________________________________________________Juz pewne ze dzidzia zostanie zarazona....22 grudnia jestem umowiony na wirusik u rogala i napewno wkleje wykresik.....Ile koników moge sie spodziewac po wyjezdzie od rogallotiego???

ciezko teraz powiedziec... wszytko zależy od stanu silnika itd.. ale 160-170Km powinienes miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest tylko teraz nie oge jezdzic bo noge skrecilem:(

38a591890fa09512m.jpg

38a591890fa09512med.jpg

Co to za bonus w serii masz :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...