Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AFN] Proszę o analizę logów


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze należy pamiętać, że masz czipsa (ten słynny z allegro :wink: )

Także dla mnie trudno coś tu powiedzieć, nieźle leje paliwem (008) - ale wobec wskazań w 008 - możesz mieć rację. Wartości ostatniej kolumny powinny być nieco większe od tych z przedostatniej. Dobrze jakby spojrzał ktoś kto zmienia mapki....

Dziwi mnie 011, masz zdaje się normalne wskazania w AFN ? (takiego bez tuningu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to zastanawia, coś mało tego doładowania zadanego.

Ale z drugiej strony nawet jeżeli wpisana by była wyższa wartość to turbina itak nie wyciągnie więcej. A może jest jakiś czynnik który mógłby spowodować zadanie takiego ciśnienia w mapie.

No cóż czas na test prawdziwego "magika" - dioda w lmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje za to głowy, ale o ile dobrze pamiętam kolega Rogal mi mówił że w tdikach powietrze dokłada się po to aby chłodzić silnik, a u Ciebie jest go mało 11 za to paliwa dużo i moim zdaniem w 008 poz. 3 (ograniczenia momentu) powinna być najniższa.

Myślę że jakby Rogal na to zerknął to powiedziałby na 100% co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebMis -dzięki. Sprawa się chyba wyjaśniła też zwróciłem uwagę na ograniczanie w 008, i zastosowałem diodę - auto odżyło, nie kopci,ciszej chodzi, g70 pokazuje teraz cały czas 1275. Terz pytanie ile mogę jeździć z wpiętą diodą? zanim kupię lmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisas co ty wyprawiasz z tym autem...

Po pierwsze program masz do d*py, a po drugie turbina chodzi jak chce.

Wywal tą diodę, zrób porządek z turbiną, bo sterowanie już w niej leży.

Dziwisz się, że kopci ? A jak ma nie kopcić, skoro wali mu dawki jak koniowi, a powietrze niemalże w serii... Dymi i będzie dymił, do tego wysokie EGT wyjara Ci łopatki turbiny, może zawory ponadpala, kierownice będą się zapieprzać (czego efekty już odczuwasz). To właśnie twój super czip z allegro...

LMM jest sprawny i nic z nim nie rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież widzisz blok11, czego chce ECU, a co dostaje. Ewidentnie chodzi źle.

A tym softem skatujesz silnik prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo lane wiadrami, tlenu brak .... jednym słowem czips z allegro .... :twisted:

jak juz wczesniej napisano sterowanie turbulum kuleje a i z takim softem silnik usmazysz ....

rada: wywal soft, zajmij sie turbulum,zrob logi ...

daj silnikowi odetchnac... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normie ??? Jeżeli chodzi o sam interface to diag, chyba nie jest nagorszy. Szukam czy mechanicy nie popsuli czegoś :wink: Bo w dniu po wymianie rozrządu,przejechałem kilka kilometrów, zatrzymałem się na chwile i jak zapalałem wystrzeliło pod maską jak "z gaźnika" z tyłu chmura dymu, ale olałem to bo zdarzyło się tylko wtedy. Może coś jednak spaskudzili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...