Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zrobiłem swoje pierwsze logi dynamiczne- mam nadzieję że doobrze. Wydaje mi sie ze LMM niedomaga, czy mam rację?

GRUPA 03

grupa3rp8.jpg

GRUPA 08

grupa8wt5.jpg

GRUPA 11

grupa11po9.jpg

GRUPA 10 - "dziwne skoki"

grupa10qs5.png

Opublikowano

po pierwsze należy pamiętać, że masz czipsa (ten słynny z allegro :wink: )

Także dla mnie trudno coś tu powiedzieć, nieźle leje paliwem (008) - ale wobec wskazań w 008 - możesz mieć rację. Wartości ostatniej kolumny powinny być nieco większe od tych z przedostatniej. Dobrze jakby spojrzał ktoś kto zmienia mapki....

Dziwi mnie 011, masz zdaje się normalne wskazania w AFN ? (takiego bez tuningu)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie też mnie to zastanawia, coś mało tego doładowania zadanego.

Ale z drugiej strony nawet jeżeli wpisana by była wyższa wartość to turbina itak nie wyciągnie więcej. A może jest jakiś czynnik który mógłby spowodować zadanie takiego ciśnienia w mapie.

No cóż czas na test prawdziwego "magika" - dioda w lmm.

Opublikowano

nie daje za to głowy, ale o ile dobrze pamiętam kolega Rogal mi mówił że w tdikach powietrze dokłada się po to aby chłodzić silnik, a u Ciebie jest go mało 11 za to paliwa dużo i moim zdaniem w 008 poz. 3 (ograniczenia momentu) powinna być najniższa.

Myślę że jakby Rogal na to zerknął to powiedziałby na 100% co i jak.

Opublikowano
  • Autor

SebMis -dzięki. Sprawa się chyba wyjaśniła też zwróciłem uwagę na ograniczanie w 008, i zastosowałem diodę - auto odżyło, nie kopci,ciszej chodzi, g70 pokazuje teraz cały czas 1275. Terz pytanie ile mogę jeździć z wpiętą diodą? zanim kupię lmm.

Opublikowano
Terz pytanie ile mogę jeździć z wpiętą diodą?

a zrób jeszcze raz logi ?

Opublikowano
  • Autor

Logi z diodą w g70.

blok 008

008dioda008tq4.jpg

blok 011

011dioda11ak8.jpg

Opublikowano

Dżisas co ty wyprawiasz z tym autem...

Po pierwsze program masz do d*py, a po drugie turbina chodzi jak chce.

Wywal tą diodę, zrób porządek z turbiną, bo sterowanie już w niej leży.

Dziwisz się, że kopci ? A jak ma nie kopcić, skoro wali mu dawki jak koniowi, a powietrze niemalże w serii... Dymi i będzie dymił, do tego wysokie EGT wyjara Ci łopatki turbiny, może zawory ponadpala, kierownice będą się zapieprzać (czego efekty już odczuwasz). To właśnie twój super czip z allegro...

LMM jest sprawny i nic z nim nie rób.

Opublikowano
  • Autor

Sprinter, myślisz że firanka do czyszczenia??? Z kopceniem nie było problemu nigdy, choć ostatnio zauwazyłem jakieś bąki.

Opublikowano

No przecież widzisz blok11, czego chce ECU, a co dostaje. Ewidentnie chodzi źle.

A tym softem skatujesz silnik prędzej czy później.

Opublikowano

paliwo lane wiadrami, tlenu brak .... jednym słowem czips z allegro .... :twisted:

jak juz wczesniej napisano sterowanie turbulum kuleje a i z takim softem silnik usmazysz ....

rada: wywal soft, zajmij sie turbulum,zrob logi ...

daj silnikowi odetchnac... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tylko jesdna prośba, czy kąt wtrysku może się różnić tyle ile ja mam na poniższym logu ??

004

kt004rg3.jpg

Opublikowano

Może, to kwestia próbkowania interfejsu.

Opublikowano
  • Autor

W normie ??? Jeżeli chodzi o sam interface to diag, chyba nie jest nagorszy. Szukam czy mechanicy nie popsuli czegoś :wink: Bo w dniu po wymianie rozrządu,przejechałem kilka kilometrów, zatrzymałem się na chwile i jak zapalałem wystrzeliło pod maską jak "z gaźnika" z tyłu chmura dymu, ale olałem to bo zdarzyło się tylko wtedy. Może coś jednak spaskudzili??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.