Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne środek poliftowy ,a buda przed liftowa?

Opublikowano

a o to moj audi

I co wy na to?

no niezle, silnik sluszny :gwizdanie: wieksza felga i poliftowe lampki z zenkiem by sie przydaly :)

Wierzbica kolo czego ?? :mysli:

Opublikowano

Piękna :good:

Opublikowano

Z zewnątrz bez szału, ale środek :kox: recaro i navi :slina:

Opublikowano

taaaaa srodeczek za***isty a z zewnatrz... kolor oryginalny :good: ale srodeczek to palce lizac :tongue4::notworthy:

Opublikowano

witaj w gronie v6-ek :decayed:, fajne wnetrze!

Opublikowano

Fajna furka :good:

Taki sam mamy typ silnika :gwizdanie:

Miłego ujeżdżania :cool1:

Opublikowano

Sluszny silniczek nie powiem, sam o takim myslalem ale trafil sie inny :>, poza tym to wiadomo felgi do zmiany i to drewno to nie jest to co lubie w aucie to o gustach sie nie dyskutuje, gratuluje autka :good:

Opublikowano

whooo ! Fajny furacz :) Dawaj felgę i będzie malina :)

Opublikowano

no powiem Ci że zaje... fura.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie, dajcie mi jakis nr do tego Pana ;D

Nr kom gg itp;p

Opublikowano

Środek wymas!!! :good: Może kiedys będe miałokazje zobaczyć bo czasem bywam w Wierzbicy

Opublikowano

furka :kox: ale jak już kolega zapytał to jakim cudem cały środek z polifta a buda z przed?? czyżby nieźle dłubany :mysli: czy raczej anglik i przy przekładce ktoś lub Ty poleciał na żywioł i wrzucił środek poliftowy?? bo to ciekawe zestawienie, szczeże powiem ze to rzadki widok :naughty:

ale autko piękne, kolorek mało spotykany - czyli uroczy + chrom :good: a środek... :gwizdanie: chyba każdy mając b5 chciałby mieć mniej wiecej taki :wink4:

Opublikowano

Kolego kolorek :good: a o środku już nie będe pisał bo każdy pisze to samo :slina: mam pylko 1 pytanie navi sam wsadzałeś czy było?

Opublikowano
  • Autor

Co do wypowiedzi Grześ A4 iz moze to byl anglik??

Autko zostalo sprowadzone z niemiec wiec watpie zeby poprzedni wlasciciel kupil to auto jako anglika i przelozyl srodek tym bardziej ze autko od poczatku serwisowane w niemczech w deseldorf od stanu licznika 15 000 km.Druga sprawa rok produkcji 1998 IX a modelowo po nr VIN juz 1999 :hi: Faktycznie dziwna sprawa iz srodek po lifcie a buda nie ale jak juz jest to trzeba byc zadowolonym bo robi wrazenie :kox: :kox: Do pelni sczescia brak jej tylko webasto i ESP ale widocznie sie nie zmiescilo :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma się co dziwić, nie takie cuda tu chłopaki robią. silnik się przekłada to co to jest środek. trafiła się fajna fura i tyle- auto musiało być pieszczone przez poprzedniego właściciela

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

niekoniecznie, juz spotkaem sie z takim przypadkiem, wersje probne tak wychodiły srodek nowy buda stara, widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona.

Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

widziałem te takiego golfa, golf III a srodek golf IV,

Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona.

Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie

Był Golf 4 cabrio ?? :mysli:

Miałem passata b3 pierwsza rejestracja 94'' środek b4,kupiony od pierwszego właściciela w Niemczech.

siostra miała passata b5 z zielonym podświetleniem zegarów i wnętrza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.