Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AEB - prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od kiedy zakupiłem samochód mam wrażenie, że jak na ten silnik to po prostu "nie jedzie" i brakuje mu trochę mocy. Na początku wina była zrzucana, że to przez quattro nie jest tak żwawy. Z logów od razu widać, że przepływka podaje zbyt niskie wartości. Proszę o analizę logów, które zrobiłem bo może jest jeszcze coś co da się z nich wyczytać a mi umknęło.

http://vaglogi.pl/log-002_007_025_158qJq.html

Opublikowano

To nie diesel i logi do odciny !!!

Przepływka to nadaje się na śmietnik chyba, że masz pokaźne dziursko w dolocie

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

wyczyściłem przepływomierz (był jakby w nalocie z oleju?) i zrobilem logi na nowo, tym razem do odciny. po tej operacji wskazania z przepływki są troszke lepsze jednak wyskakuje mi błąd :

16486 -  Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low
        P0102 - 35-00 -   -
 

zastanawia mnie też wartość duty cycle po tej calej zabawie w nowych logach.
logi: http://vaglogi.pl/log-002_007_025_R0wuj.html

z ciekawostek - odpięcie wężyka od wg nie zmienia niczego... Czyżby brak klapki wg albo grucha zapieczona w pozycji otwartej?

Opublikowano
20 minut temu, aaronsodomita napisał:

wyczyściłem przepływomierz (był jakby w nalocie z oleju?) i zrobilem logi na nowo, tym razem do odciny. po tej operacji wskazania z przepływki są troszke lepsze jednak wyskakuje mi błąd :

16486 -  Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low
        P0102 - 35-00 -   -
 

zastanawia mnie też wartość duty cycle po tej calej zabawie w nowych logach.
logi: http://vaglogi.pl/log-002_007_025_R0wuj.html

z ciekawostek - odpięcie wężyka od wg nie zmienia niczego... Czyżby brak klapki wg albo grucha zapieczona w pozycji otwartej?

Jeśli czyściłeś przepływomierz to wypiąłeś wtyczkę od przepływki i dlatego taki błąd i teraz nasuwa się pytanie: czy usuwasz błędy (mimo, że ich nie ma) przed rozpoczęciem logów dynamicznych?

Opublikowano
  • Autor

Kilka razy go usuwałem, ciągle wraca. Mogłem uszkodzić przepływke w sumie tylko czemu w takim razie lepsze wartości pokazuje? ?

Opublikowano

Jak zdejmowałęś węzyk z gruszki i nie ma żadnej rożnicy znaczy  możliwe ze nie ma już klapki wg, sprawdz jeszcze czy sztanga nie lata luźno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.