Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jakie felgi ?

Które felgi ? 1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Które felgi ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak 17 to nr 2

Opublikowano

Pierwszy wzór w 17" będzie wyglądał bardzo ubogo. Także jak już to minimum 18" z przewagą 19" :tongue4:

ja mam takie 17" i wyglądają bardzo rasowo i jest to nie tylko moje zdanie :naughty:

no pewnie, że w 18" jeszcze fajniej by wyglądały, a 19" jeszcze lepiej... ale nasze drogi... :wallbash:

jak dla mnie to właśnie nr 2 17" gorzej będą wyglądać

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

O to samo mi chodziło jak napisałem wyżej że w 17" wygląda ubogo. Dlatego kupować ten wzór w 17" to nieporozumienie. Chyba że na zimówki :naughty:

Opublikowano

Jeśli 17' to jedynie nr 2

Opublikowano

Tym bardziej ze to nie bedzie ori, i bedzie lipnej jakosci.. :decayed:

Opublikowano

zagłosowałem na nr.2

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe :tongue4:

Opublikowano

ale na zdjęciach są chyba 18''.

i tak jestem za wzorem nr 2 bo 1 mi sie nawet w 19'' nie podoba

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe :tongue4:

Im chodzi własnie o nr opcji :) 17" w tym rozmiarze to nieporozumienie :thumbdown:

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe :tongue4:

Im chodzi własnie o nr opcji :) 17" w tym rozmiarze to nieporozumienie :thumbdown:

a zatem mam kołpaki :kox:

Opublikowano

Fela nr 1 w 17 calach wyglada jak kolpak.. :decayed:

(to nie tylko moje zdanie) :decayed:

może Wam chodzi o nr zdjęcia, a nie nr opcji, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to co mówicie?? hehe :tongue4:

Im chodzi własnie o nr opcji :) 17" w tym rozmiarze to nieporozumienie :thumbdown:

a zatem mam kołpaki :kox:

Drogie kołpaki :polew:

Opublikowano

storm37 i jaka decyzja? Jaki masz zawias i jaki rozmiar będziesz pchać?

P.S.

Ta ze zdjęć to Twoja czy zapożyczona?

Opublikowano
  • Autor

Cineksik narazie nie podjalem decyzji rozgladam sie jeszcze :cool1:

auto ze zdjecia moje.

pozdro.

Opublikowano

zdecydowanie opcja nr 1 mam takie same ale 16, na zimę

Opublikowano

nie wiem, ktora opcja bo sie zakrecilem ale te ze zdjecia 2 sa fajne, ja mam takie 17 i bardzo mi sie podobaja.

Opublikowano

zdecydowanie opcja nr 1 mam takie same ale 16, na zimę

:shocked:_________________________________________________

17" tylko i wyłącznie nr. 2 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.