Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Box dachowy ogarnięty. Menabo Mania 400. Bagażnik dachowy Whispbar S5 już w drodze. Foto z przymiarki boxa.c9f2e55e1bb1e7ccb866a8cad37b90ba.jpgdf47b001b61c9c70036d0b24067580b4.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj!

Przy lakierze w twoim A4 biały box mocno się odróżnia (przynajmniej na foto).

Szkoda, że nie okleiłeś dachu w czerń połysk i nie dałeś czarnego boxa...

B. ładnie by to grało z całością...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Witaj!
Przy lakierze w twoim A4 biały box mocno się odróżnia (przynajmniej na foto).
Szkoda, że nie okleiłeś dachu w czerń połysk i nie dałeś czarnego boxa...
B. ładnie by to grało z całością...
Pozdrawiam
Hej przymierzałem od kolegi podobnego boxa ale czarnego i jakoś mi to nie grało, wyróżniał się bardziej niż biały!!! Czarny box wydawał się o wiele wiekszy dlatego kupiłem biały. Spód boxa ok 5cm jest czarny i to na żywo naprawde fajnie wygląda biel z czernią. Położe na niego ceramike i biały kolor bedzie trzymał. Myślę że z dachem na czarno to już troche za dużo czerni.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siemka moim skromnym zdaniem jest dobrze i nie ma co kombinować :P fajna furka poza tym ;)

Opublikowano

Kozacka furmanka :good: Nie wiedzialem, ze bialy kolor moze tak dobrze wygladac :good::)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Listwy progowe wreszcie zrobione na black piano, dzięki paru forumowiczom za podsunięcie pomysłu z tymi listwami, jest ogień ? Jak już ide za ciosem i pare pomysłów było to czy nie zrobić dachu na czarno? 

20180512_180211-1737x848.jpg

20180512_180046-2883x1409.jpg

Opublikowano

Teraz tak, bardzo dobrze to wygląda. Osobiście dachu bym nie ruszał, tak jak jest teraz jest ze smakiem. 

Opublikowano
21 godzin temu, GacekUK napisał:

czy nie zrobić dachu na czarno? 

 

W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎06 o 12:46, GacekUK napisał:

Myślę że z dachem na czarno to już troche za dużo czerni.

Sam sobie odpowiedziałeś ?

NIE

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna mapa zrobiona, niestety przestroga dla innych, po akcji serwisowej z wymianą podzespołów klimatyzacji i z emisją CO2 okazalo sie ze moc auta powróciła do pierwotnych wartości!!! Czyli zeszloroczna mapa poszla sie ....! Dzis przyszedl nowy program i zadowalające efekty. W serii powinno być 136KM, wydmuchał 143 KMi 340Nm, po programie wyszlo 177KM i 402,5Nm. 

20180716_152642.jpg

20180716_153649.jpg

Opublikowano
W dniu 12.05.2018 o 19:45, GacekUK napisał:

Listwy progowe wreszcie zrobione na black piano, dzięki paru forumowiczom za podsunięcie pomysłu z tymi listwami, jest ogień ? Jak już ide za ciosem i pare pomysłów było to czy nie zrobić dachu na czarno? 

20180512_180211-1737x848.jpg

20180512_180046-2883x1409.jpg

Jest luks, więcej czarnych dodatków nie wskazane ✌️

Opublikowano
  • Autor

Wodorowanie silnika, nie wiem czy coś to dało, różnicy nie widze i nie słysze!!! Niektórzy są zadowoleni! Ja się nie wypowiadam. W piątek odbiór po ceramice. Mam nadzieje że będe zadowolony ?

20180720_094649.jpg

Edytowane przez GacekUK
Zjadłem słowo

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, powłoka ceramiczna z 5cio letnią ochroną wykonana w Bydgoszczy u Łowców Blasku. Dodadkowo koła, szyby i box dachowy też dostały powłoke. Na żywo jest ogien. Urlop w PL dobiega końca. Ja już spakowany. Jutro uderzam na UK.

20180727_165753.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.