Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi Bex do oeny


Jarozakr6446

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z forumowiczów mógłby zerknąć na logi:

http://log.malonetuning.com/chart/230861#H8KLCADCtcKew4JaAgNNwoxBCsODMAwEw7%2FCosKzBAlNXxN8cGvDoQhSO8OIcknDu8O6w4QOwpQed2d2w6cZwp7DucO1wpDDhBQ1w5fCrQAODlvCuWbClS%2FCnxEhcmLDtcOGcMKRw7RmNcKyTDvDuV3DmsOiw5osEsKYwoI3X8OYWnlDw5PDisKNw7gQw6jDs8KTQSUuw5bDj07Dsw%2FDjAPDnnFyCGPCh8K%2BWi7DmyrDvWzCnMKcOwAxTyfCjsKtAAAA

http://log.malonetuning.com/chart/230859#H8KLCADDhcKew4JaAgNNw4vDkQrDgjAMwoXDoXfDiXUCFsKmL1N6UV3CqMKBw5nCjDTCk8Opw5NrNxjCuzzDp8Ojwo8RHsO6wrpLZSrCpsOLw5wALwnDuznCqcOJwpfDvxPCoXBlw4vDjsKwS33CsznCucOSSnnClV7DrE0eR8O6HBfCmMKUwqdvSWM%2FQQw4w6AVbwkhbMKcF8OXNk%2FDol3Dg8KQw5IPH8K7CTvClQAAAA%3D%3D

 

Dodam, że autko podczas robienia logów było w miarę żwawe, czasem jest tak jakby turbo w ogóle nie dzialało. Turbo jest po regeneracji, czy to może być wina DV ? Sprawdzałem go pod kompressorem, już ok 1.Bar zaczyna puszczać. Dodam że podczas przyśpieszania słyszę jakby wydostające się powietrze. Szczelność dolotu robiłęm do 0,7 bar wszystko szczelne. Po odczytaniu błędów wyskakuje błąd P0299 Nie osiągnięte ciśnienie doładowania. Proszę o pomoc

Edytowane przez Jarozakr6446
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bex jest po programie, jesli to jest regenerowane turbo to coś późno wstaje, do tego przeładowuje przy ok 3 tyś, doładowanie jest niestabilne, dv jesli nie ma pękniętej membrany to jest sprawne, ogólnie to wygląda to na nieszczelność, pompowałęś cały układ dolotu od tipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach Mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Po nocy auto ma normalną moc, do momentu nagrzania. Jak się nagrzeje koniec - brak mocy. Po jeździe wystarczy że postoi 15min znowu ma moc, i znowu przez parę minut... Już nie mam sił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...