Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect


Talisker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Na dniach planuję zakup Audi A4 B9 z Danii. Dostałem informację, że jest nawigacja jednak nie ma w niej karty aktywującej od Audi (zdjęcie w załączneniu - ustawili mi Polskie menu). Czy aktywację trzeba wyonać jedynie w autoryzowanym salonie?

Pozdrawiam, Karol

nawigacja komunikat.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz w ASO mogę zrobić ile ci powiedzieli ? karta kosztuje 1400zl + aktywacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Deniro napisał:

Nie musisz w ASO mogę zrobić ile ci powiedzieli ? karta kosztuje 1400zl + aktywacja 

Witam

Dzieki za odpowiedź. Jeszcze nie pytałem w salonie. Jak ustalę to dodam informacje na forum. Na dniach odbieram auto i pewnie w okolicach weekendu majowego będę planował załatwić temat. Wyślij mi prosze na email telefon to skonatkuje sie w najbliższej przyszłości: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się trochę Audi Connect. Według opisu z TEJ STRONY powinno dać się zapisywać cele bezpośrednio z Google Maps.

Dotarłem do tej strony: https://www.google.pl/maps/sendtocar , ale na liście dostępnych marek brakuje Audi. 

W opisie na Google Maps widnieje:

Cytuj

Oto lista samochodów, które ją obsługują (mogą wystąpić różnice w zależności od kraju):

  • Audi
  • BMW
  • Infiniti
  • Kia UVO
  • MINI
  • Nissan
  • Toyota

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z producentem samochodu.

 

Udało się komuś przez to przebrnąć?

Screenshot_5.png

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Wystarczy wejść na stronę w wersji UK - https://www.google.co.uk/maps/sendtocar

Po tej operacji na stronie Google Maps mamy nową opcję:

 

Screenshot_19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Krzysztof,

przydałaby się jeszcze możliwość ustawienia aktualnego celu dla MMI przez pasażera ze smartphone'a :)

Dla mnie, najciekawszym odkryciem jest możliwość wprowadzania dowolnego "google celu" przez polecenie głosowe...

Pozdrawiam,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a czy ktoś z Was rozkminił o co chodzi w tych dedykowanych trasach w nawigacji.. Jedziesz sobie bez ustawionego celu i nagle coś Ci nawigacja proponuje.. Skąd on sobie wymyśla te cele? Sens by miało to wtedy gdyby brał pod uwagę np. najczęściej uczęszczane przez Ciebie miejsca i skoro widzi, że jedziesz w stronę takiego miejsca to Ci proponuje.. A tymczasem mi nie wiadomo jakie cele proponuje przez co wkurza odwracając tylko moją uwagę. Jeszcze ani razu mi się to nie przydało. Może kwestia jakiś ustawień..?

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Paweł :)

jest tak jak piszesz, system uczy się Ciebie i proponuje Ci trasę do miejsca, do którego najprawdopodobniej się udajesz...

Edytowane przez ALIENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/31/2017 o 11:29, ALIENS napisał:

przydałaby się jeszcze możliwość ustawienia aktualnego celu dla MMI przez pasażera ze smartphone'a :)

Nie wiem jak to działa w Androidzie, ale iPhone'y nie pozwalają na odpalenie Google Maps przez Smartphone Interface - tylko aplikacje zatwierdzone przez Apple mogą być w ten sposób uruchamiane :( A szczerze mówiąc, wziąłem to doposażenie tylko z nadziei, że się da tak zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dzieki za odpowiedź. Jeszcze nie pytałem w salonie. Jak ustalę to dodam informacje na forum. Na dniach odbieram auto i pewnie w okolicach weekendu majowego będę planował załatwić temat. Wyślij mi prosze na email telefon to skonatkuje sie w najbliższej przyszłości: [email protected]
Ja jak kupilem auto to byla jakas plytka cd . W sumie jej jeszcze nie przegladalem ale sa na niej jakies pliki do zaladowania. Jezyki itd itp. Powinienes tez to miec . Plus jak chcialem pokombinowac z updatem i tak dalej to proponowal mi auto update przez karte sim z audi ktora ktorej sam jeszcze nie aktywowalem ????

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post. 

Jeżeli już gdzieś to było poruszane, to proszę o link do wątku i usunę ten. Próbowałem szukać i nie znalazłem, ale jako świeży użytkownik forum, może jeszcze nie wszystko obczajam. 

Próbuję sprawić, żeby audi connect pokazywało natężenie ruchu, działała navi dynamiczna i cele z google. Udało mi się doprowadzić do momentu, że widzę gdzie auto stoi, czy jest zamknięte itp. Mam konto myAudi, aplikację mmi, w aucie wpisany jest użytkownik. Kiedy jednak próbuję się zalogować pinem z myAudi w samochodzie w AudiConnect, to zawsze pojawia się informacja "Usługa chwilowo niedostępna" i d*pa. A wydaje się, że to droga to uzyskania informacji o ruchu. Ktoś przechodził przez to? Z góry dzięki

 

Aha - dodam, że włożyłem sim z transmisją danych i działa - pokazuje LTE i że ma zasięg.

koz

Edytowane przez koz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma takiej nazwy tematu stąd może ciężko znaleźć, więc nie kasuj na razie swojego. Ale w poniższym temacie, który inaczej się nazywa, była poruszona ta kwestia. Zobacz sobie. Może będzie pomocne.

 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 kwietnia 2017 o 12:29, Talisker napisał:

Witam

Dzieki za odpowiedź. Jeszcze nie pytałem w salonie. Jak ustalę to dodam informacje na forum. Na dniach odbieram auto i pewnie w okolicach weekendu majowego będę planował załatwić temat. Wyślij mi prosze na email telefon to skonatkuje sie w najbliższej przyszłości: [email protected]

Kurde, jak można kupić nowy samochód i żeby nie był skonfigurowany?? Ja bym nie odebrał samochodu gdyby mi nawigacja nie działała, a za nią zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.  Przeglądałem temat, ale niestety też nie odpowiada na mój problem. Wszystko co jest tam opisane mam już opanowane: główny użytkownik, umowa, myAudi, karta sim działa i wbudowana i włożona przeze mnie. Połączenie z autem też mam, widzę czy jest otwarte, zamknięte itp. Problem mam z zalogowaniem się z auta do AudiConnect. Zalogowanie jest potrzebne do uzyskania informacji o ruchu drogowym. A nie mogę się zalogować bo jak wpisuje PIN to mówi usługa tymczasowo niedostępna. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koz napisał:

Dziękuję za odpowiedź.  Przeglądałem temat, ale niestety też nie odpowiada na mój problem. Wszystko co jest tam opisane mam już opanowane: główny użytkownik, umowa, myAudi, karta sim działa i wbudowana i włożona przeze mnie. Połączenie z autem też mam, widzę czy jest otwarte, zamknięte itp. Problem mam z zalogowaniem się z auta do AudiConnect. Zalogowanie jest potrzebne do uzyskania informacji o ruchu drogowym. A nie mogę się zalogować bo jak wpisuje PIN to mówi usługa tymczasowo niedostępna. :(

No to tam też była o tym mowa. Podjechał kolega do ASO i mu zrobili Walnięta była coś ta karta sim wewnętrzna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód przy konfiguracji nie miał wybranej nawigacji , w celu uaktywnienia jej należy wykupić kod aktywujący , a następnie gdy nawigacja będzie aktywna kupić kartę z nośnikiem  , w tym systemie to koszt około 3000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Deniro napisał:

Ten samochód przy konfiguracji nie miał wybranej nawigacji , w celu uaktywnienia jej należy wykupić kod aktywujący , a następnie gdy nawigacja będzie aktywna kupić kartę z nośnikiem  , w tym systemie to koszt około 3000zł

A no chyba, że tak. No to ja jestem z tych co jak biorą nowe to raczej konfigurują tak żeby się móc od razu w pełni cieszyć zamiast kombinować później.. ale kombinowanie jest oszczędne więc wszystko ma swoje plusy i minusy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 09:41, Kosmita napisał:

ale kombinowanie jest oszczędne

ja tu kombinowania nie widzę a jedynie oszczędność :) jeden wyda 12,000zł a drugi wyda 4x mniej a efekt ten sam :) kwestia indywidualna , branża automotive potrzebuje obydwu rodzaju klientów :) gdyby wszyscy robili poza ASO to by oni swojego też nie zarobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Deniro napisał:

ja tu kombinowania nie widzę a jedynie oszczędność :) jeden wyda 12,000zł a drugi wyda 4x mniej a efekt ten sam :) kwestia indywidualna , branża automotive potrzebuje obydwu rodzaju klientów :) gdyby wszyscy robili poza ASO to by oni swojego też nie zarobili :)

No nie to samo. Bo jak już to jeden wyda 7 tys. (Mmi standard) i ma spokojną głowę,  A drugi 3tys. i coś mu nie działa, jeździ, szuka, dowiaduje się i gdzieś w końcu coś mu zrobią.. a jak później ekran padnie albo cokolwiek z multimediami się zepsuje to od razu traci na to gwarancje i robi na własny koszt. więc nie jest tak kolorowo. 

Za 12 tys. masz MMI Plus czyli większy ekran, inne sterowanie, szybszy procesor itd itp. Tego softwarem nie dodasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...