Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam 24 lata moim pierwszym samochodem był fiat marea bardzo fajne autko po tym miałem megane 1 classic które użytkowałem około 2 lat.

bezawaryjne autko ale nudne po tym kupiłem megane 2 które mam do teraz używałem je 6 miesięcy włożyłem 7 tysięcy i miałem już dość. od tygodnia mam audi a4 b6 1.8t 150 km,

kupiłem je ze względu że mi się podoba  jest to 2002 rok.

silnik 1.8t 150 koni skrzynia 5 biegów napęd na przednią oś.

co zrobiłem 

uszczelka pokrywy 

rurka odmy

zaślepka bloku silnika

olej filtr motul 5w 40

 jutro stawiam na pasek i napinacz i osłone pod silnik bo nie było :D

 

co do zrobienia :

jak megane się sprzeda to zrobie rozrząd świece i coś może wpadnie :D

 

chciałbym tyż skoczyć na hamownie zobaczyć ile wypluję koni 

dać dystanse 

obniżyć 

przelot 

ale najpierw ma być mechanicznie sprawna :D

 

20180403_180314.jpg

Edytowane przez marekgolczynski

Opublikowano

Panie daj więcej fot tego .....szweda. :grin:

Opublikowano
  • Autor

jakąś sesje muszę zrobić bo mam tylko jedno :D 

dziś w warsztacie wymienili mi pasek pk skf, napinacz ina, i sprzęgłko altka też ina.

sprzedałem też megane kilka minut temu to jutro umówię sie na rozrząd i mam pytanie jeśli nie słychać łańcucha wymianiać ? czy sam napinacz? czy wgl nie ruszać?? 

20180403_180337.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 07.04.2018

Wielkie sprzątanie.

Dziś mam wolne od pracy z racji tego że mam darmową myjnie więc wpadło 30 minut kąpieli :D

po przyjeździe do domu odkurzanie plus "pranie" tapicerki trochę jest odór od poprzedniego właściciela :D 

Później postanowiłem przyciemnić kierunki, u kogoś widziałem i  się spodobało to sru po folie 10 minut i ''baarrdzo dobra robota panie majster'' :D 

A na dobitkę polerowanie wydechu całkiem nieźle poszło mimo że był to pierwszy raz :D 

foto relacja zgodnie z opisem :D 

 

20180407_080715.jpg

20180407_080705.jpg

Edytowane przez marekgolczynski

Opublikowano
  • Autor

2.

20180407_103016.jpg

20180407_105626.jpg

20180407_105634.jpg

Opublikowano
  • Autor

3

20180407_110325.jpg

20180407_113328.jpg

20180407_113527.jpg

20180407_120556.jpg

Opublikowano
  • Autor

aktualizacja 08.04.2018

dziś pomalowałem zaciski na czerwono. :D

20180408_094727.jpg

20180408_181739.jpg

20180408_181750.jpg

Opublikowano

jak na szweda to całkiem nieźle, blacha cała? bo na fotach nie widać nigdzie rudej :P u mnie to błotniki masakra, ale już się maluje :)

Opublikowano
  • Autor

Błotniki malowane były ktoś już zrobił na szczęście:D

Opublikowano
  • Autor

aktualizacja 09.04.2018r.

droga do pracy jazda 150 km/h wyprzedziłem skodę okazało się że to policja :D 

200zł 5 pk

Postawiłem na wymianę rozrządu po ściągnięciu przewodów intercoolera okazało się że turbo rzyga olejem :/

trudno zamółwiłem turbawke z inter carsu firmy 3k reman .

1400 zł ale będę już spał spokojnie :D 

mam nadzieje że na razie koniec niespodzianek :D 

 

20180409_075033.jpg

Opublikowano
  • Autor

aktualizacja 10.04.2018

turbo zamontowane, brak jakichkolwiek odczuć w przyśpieszaniu jak było tak jest, tyle że jej nie słychać :D

Muszę sie odkuć finansowo do dalszej pracy co zostało ?

kpl zawieszenie 

sprężyny obniżające 

skóra do środka 

dystanse już zamówione :D

hamownia 

dokładka z cupry 

szukanie jakiś okazji (kierownica, gril inny, dokładki na drzwi sline)

jak ktoś ma coś na sprzedaż piszcie :D

 

 

20180410_091825.jpg

Opublikowano

było od razu brac hybrydę.

 

Opublikowano
  • Autor

Pytałem się na grupie fb ale  nikt mi nic nie doradzil. 

A niestety jestem zielony A musiałem w ten sam dzień zamówić gdyż jest mi samochód potrzebny :D

Mam nadzieję że ta będzie mi służyć :)

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 15.04.2018r.

Założyłem dystanse 15 mm przód 20 mm tył jakoś to zaczęło wyglądać.

Mam do was pytanie odnośnie wkładki k&n ktoś ma ?

Miał ktoś problem z przepływomierzem?

20180411_180904_1600x1200.jpg

20180415_185748_1600x1299.jpg

20180415_185641_1200x1200.jpg

20180414_130921_1600x1200.jpg

Opublikowano

Siemka, ja miałem problem z przepływomierzem

Niestety musiałem kupić nowy bosch'a coś ok 400zł. 

Po wymianie skasowałem błąd "check engine" i od tamtej pory spokój ;) 

Opublikowano
  • Autor

A jeździłes dalej na filarze czy już zwykły?

Opublikowano

na filarze?? możesz jaśniej bo nie bardzo rozumiem :P 

Opublikowano
  • Autor

Czy po wymianie przeplywki dalej miałeś k&n czy na papierowym 

Opublikowano

jeśli chodzi na jakim filtrze jeździłem/jeżdżę to na papierowym, bo z 2 miesiące wcześniej był wymieniany przy rozrządzie  itd ;) k&n to jakiś sportowy tak?

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 18.04.2018

Wymieniłem sobie filtr na Pipercross niech sobie oddycha 

 

s-l300.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.