Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 07.06.2018r

Naleśniki poszły w zapomnienie wpadła skora w bardzo dobrym stanie 

 

20180607_194032_1280x960.jpg

20180607_194117_1024x1365.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 13.06.2018 

Wpadły Nowe klocki i tarcze przód.

Stare jak nowe ale po nagrzaniu strasznie piszczaly. Czyszczenie nie pomogło. 

Klocki ferodo tarcze trw. 

Idą następne części więc coś będzie grzebane. 

20180613_174348_1280x960.jpg

20180613_174345_1280x960.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 14.06.2018r

Wymianilem łańcuch kpl już dawno miałem zrobić ale zawsze brak kasy albo coś innego ale już zrobione i z głowy. ogólnie nic się nie działo ale lepiej zrobić.

20180614_101747_1024x1365.jpg

20180614_101755_1024x1365.jpg

Opublikowano
W dniu 13.06.2018 o 17:51, marekgolczynski napisał:

Aktualizacja 13.06.2018 

Wpadły Nowe klocki i tarcze przód.

Stare jak nowe ale po nagrzaniu strasznie piszczaly. Czyszczenie nie pomogło. 

Klocki ferodo tarcze trw. 

Idą następne części więc coś będzie grzebane. 

20180613_174348_1280x960.jpg

20180613_174345_1280x960.jpg

seria dla seryjnych ludzi, nic się nie słuchasz ale to domena młodych ludzi, z wiekiem zmądrzejesz

Opublikowano
52 minuty temu, Dev napisał:

seria dla seryjnych ludzi, nic się nie słuchasz ale to domena młodych ludzi, z wiekiem zmądrzejesz

?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Dev napisał:

seria dla seryjnych ludzi, nic się nie słuchasz ale to domena młodych ludzi, z wiekiem zmądrzejesz

Człowieku nie podnioslem mocy więc po jakiego grzyba mam coś z hamulcem i robić? Ale ogólnie widziałem że twoje komentarze są większości negatywne i o większych hamulcach :D pewnie masz w swojej większe i chcesz każdemu uświadomić że musisz założyć tarcze 400 mm bo nie wyhamujesz kiedyś  znajomy kolegi sąsiad tak miał :D

 

Opublikowano

dzieciaku,  dalej nie rozumiesz 

masz auto które waży prawie dwie tony a hamulce jak w vw polo

tutaj nie potrzeba mocy ani prędkości ą jeśli pisze coś już na ten temat to znaczy że mam na ten temat wiedzę,  a u Ciebie jej brak 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
1 godzinę temu, marekgolczynski napisał:

Człowieku nie podnioslem mocy więc po jakiego grzyba mam coś z hamulcem i robić? Ale ogólnie widziałem że twoje komentarze są większości negatywne i o większych hamulcach :D pewnie masz w swojej większe i chcesz każdemu uświadomić że musisz założyć tarcze 400 mm bo nie wyhamujesz kiedyś  znajomy kolegi sąsiad tak miał :D

 

Akurat @Dev to specjalista w dziedzinie hamulców i wie co mówi. Zawsze można do niego zadzwonić i poprosić o poradę co jak zrobić, poprawić itp. i nigdy nie robił z tego powodu problemów.  Dopóki jeździsz na serii czy to na 288 czy 312 wydaje ci się że jest ok ale wystarczy wyskoczyć na autostradę, kilka przyhamowań z wyższych prędkości i fotele do czyszczenia (dobrze że masz skórę to łatwiej wyczyścić). Sytuacja znacznie zmienia się przy 320, grubsza tarcza, większa no i sama konstrukcja zacisku znacznie lepsza, kto porównywał ten wie o czym mówię. Nie jest to jakiś mega setup ale znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy.  Wymieniałeś klocki i tarcze, nie dużo byś dołożył i miał byś 320 :)

BTW: Fajnie lecisz z tematem oby tak dalej :D a fotele to dalej naleśniki tylko ze w skórze :)

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor

Masz taka wiedzę żeby napisać wstaw inne hamulce. To jest wiedza? Pomoc? Proszę nie każdy jest alfa i omegą

Opublikowano
38 minut temu, marekgolczynski napisał:

Masz taka wiedzę żeby napisać wstaw inne hamulce. To jest wiedza? Pomoc? Proszę nie każdy jest alfa i omegą

nawet nie zapytałes: jakie, co ?

bo z góry olałes temat

gdybyś choć raz przejechał sie autem z hamulcami od 2.0tfsi to rozmowa od razu potoczyła by sie inaczej

robisz dokładnie to co 99% nowych włascicieli a4ek

najpierw skóry eRNsy wodotryski i inne cuda a temat bezpieczenstwa na samym koncu

jeżeli chcesz wiedziec wiecej na ten temat to wyłoże Ci to w kazdej chwili, telefon masz poniżej

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, marekgolczynski napisał:

Człowieku nie podnioslem mocy więc po jakiego grzyba mam coś z hamulcem i robić?

A co ma moc do drogi hamowania? Stereotyp się odzywa. Hamulec wstawiasz żeby poprawić skuteczność hamowania w sytuacjach awaryjnych. A takie sytuacje zdarzają się niezależnie od mocy samochodu. Czasem te 2-3 metry robią różnicę w postaci czyjegoś życia. Jeśli jest okazja to warto poprawić układ hamulcowy. Skoro nie masz zamiaru tego robić to nazwij to własną świadomą decyzją, a nie szukaj argumentacji w postaci seryjnej mocy. Szerokości. :hi:

Opublikowano

Pany dajcie spokój.

Kolega sam dojdzie do tego.

Szkoda mieszac mu w watku...

Tematow o hamulcach jest pare wiec tam trza pytac a pyta ten kto potrzebuje informacji...

Opublikowano
  • Autor

Widzę że każdy z was po trzech miesiącach ma auto gotowe na tor 

Opublikowano
4 minuty temu, marekgolczynski napisał:

Widzę że każdy z was po trzech miesiącach ma auto gotowe na tor 

Nie chodzi o to.

Ktos doswiadczony stara sie Ci pomoc bys nie robil tych samych bledow.

Ile dales za klocki i tarcze??

Za 100 zl dokupilbys 320 zaciski i miałbyś cos co bedzie hamowalo.

Wiem bo popelnilem taki blad nawet 2 razy.

Ten Gosciu co tak sie cwaniaczy ma racje....

 

 

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, wesz82 napisał:

Nie chodzi o to.

Ktos doswiadczony stara sie Ci pomoc bys nie robil tych samych bledow.

Ile dales za klocki i tarcze??

Za 100 zl dokupilbys 320 zaciski i miałbyś cos co bedzie hamowalo.

Wiem bo popelnilem taki blad nawet 2 razy.

Ten Gosciu co tak sie cwaniaczy ma racje....

 

 

Od tego te tarcze ? Ale to trzeba tarcze jarzma zaciski? 

Więc chyba dużo więcej będą kosztowały 

Opublikowano

Zmieniles tarcze i klocki przednie tak???

Kosztowało to pewnie 550-650zl.

Tyle dalbys za tarcze i klocki pod 320 mm z audi a4b7 a zacisk musialbys dokupic,gdzie idzie wyrwac go za 100 komplet.

Tomek dobrze napisal.

Co tam masz 312 czy 288????

 

Opublikowano
  • Autor

Trw  tarcza 98zl sztuka 

Ferodo kolcki 145 zł wymiana za darmo. 

I 288 mm 

Edytowane przez marekgolczynski

Opublikowano

Mimo to porownaj sobie 320 x 30 do 288x 25 mm...

Wolałbym ten 1 szy zestaw nawet jakbym mial doplacic 200zl...

 

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem się nad ate pd. Ale zamówiłem rozrząd, hamulce i trochę już poszło kasy A wymieniłem tylko i wyłącznie bo piszczały. Następnym razem zapytam się tego pana Co tak się zna co mam zamówić 

Opublikowano
1 godzinę temu, marekgolczynski napisał:

Zastanawiałem się nad ate pd. Ale zamówiłem rozrząd, hamulce i trochę już poszło kasy A wymieniłem tylko i wyłącznie bo piszczały. Następnym razem zapytam się tego pana Co tak się zna co mam zamówić 

wrzuciłem Ci juz przykładowe zdjecia kompletów jakie sprzedaje a idzie tego kilka tygodniowo

mi nie chodzi tutaj o zbyt bo o to akurat sie nie martwię

jak bedziesz chciał kompletówac sobie to sam to nie zawsze wychodzi taniej i tak jak trzeba

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.