Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Aktualizacja 18.04.2018

Wymieniłem sobie filtr na Pipercross niech sobie oddycha 

 

s-l300.jpg

Ori filtr + puszka dolotu ogarnia 300 koni, tylko TIP i przepływkę trzeba dać większą.
Nie wiem czy był sens wymieniać filtr na taki o mniejszej filtracji.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, uosiek napisał:

Ori filtr + puszka dolotu ogarnia 300 koni, tylko TIP i przepływkę trzeba dać większą.
Nie wiem czy był sens wymieniać filtr na taki o mniejszej filtracji.

A dlaczego nie nie zaszkodzi mu :D

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 19.04.2018

Dziś przyszła obszyta kierownica fajnie wygląda muszę ogarnąć jeszcze mieszek zmiany biegów.

Też czaję się żeby cały front robić w plaster miodu.

 

 

20180419_175404_1600x1200.jpg

20180419_180644_1200x1600.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, marekgolczynski napisał:

A dlaczego nie nie zaszkodzi mu :D

Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale też nie poprawi. Za tą kasę mógłbyś np zrobić sobie pełny FIS w zegarach ;)

BTW - coś masz chyba z szyną CAN. Radio Concert 2 włączone a sekcja na zegarach wyłączona.

Opublikowano

Poducha ma inny kolor od reszty kiery?
Szykaj na forum #biggmana i #rafiego,oni ogarniają mieszki i nakładki na reczny ;)
 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, uosiek napisał:

Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale też nie poprawi. Za tą kasę mógłbyś np zrobić sobie pełny FIS w zegarach ;)

BTW - coś masz chyba z szyną CAN. Radio Concert 2 włączone a sekcja na zegarach wyłączona.

80 zł raczej za to pełnego nie zrobię A poza tym nawet nie wiem jak się za to zabrać :D

Radio było inne na kasety jutro i tak je wywalam i wstawiam jakieś nie oryginalne.

5 godzin temu, Funkybela napisał:

Poducha ma inny kolor od reszty kiery?
Szykaj na forum #biggmana i #rafiego,oni ogarniają mieszki i nakładki na reczny ;)
 

Inaczej światło odbija właśnie tak dziwnie wygląda :D

Muszę się do nich odezwać 

 

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 22.04.2018

Dziś wymianilem radio oryginalne na jakiegoś pioneera aby podłączyć wzmacniacz i suba.

Budżetowe granie i fajnie podbiło niskie tony. 

Wszystkie kabelki dałem w progi nic nie widać estetycznie zrobione.

Filmik jak gra :D

 

 

Opublikowano
19 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Aktualizacja 22.04.2018

Dziś wymianilem radio oryginalne na jakiegoś pioneera aby podłączyć wzmacniacz i suba.

Budżetowe granie i fajnie podbiło niskie tony. 

Wszystkie kabelki dałem w progi nic nie widać estetycznie zrobione.

Filmik jak gra :D

 

 

Może wyjdę na marudę, ale z Concerta 2 można wyprowadzić 4 kanały na wzmacniacz, jakość dźwięku jest spoko więc po co psuć stylizację konsoli środkowej? :dontknow:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, uosiek napisał:

Może wyjdę na marudę, ale z Concerta 2 można wyprowadzić 4 kanały na wzmacniacz, jakość dźwięku jest spoko więc po co psuć stylizację konsoli środkowej? :dontknow:

Wiem Ale nie umiem tego zrobić

:D

Opublikowano
37 minut temu, marekgolczynski napisał:

Wiem Ale nie umiem tego zrobić

:D

Google Grafika: Audi Concert 2 pinout

Audi-Symphony-CQ-JA1920L-CQ-JA1924L%20ca

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 28.04.2018r

Dziś wpadł nowy gril miałem jeszcze dolny robić ale na sklepie mam taką siatkę ale ma mniejsze oczka, więc się zastanawiam czy taka dac czy od golfa vi gti?

Może ktoś ma na sprzedaż? 

Robił ktoś chipa w województwie warminsko-mazurskim, i poleci kogoś?

20180428_183451_1600x1200.jpg

Opublikowano

hamulce załóż normalne

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Dev napisał:

hamulce załóż normalne

Rozwiń to 

Opublikowano

np.

20170309_185823.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przy przyroście 20-30 koni oryginalne tarczę będą spoko pewnie wersja 163 i 150 ma te same hamulce,  jak będą zużyte to coś pomyślę żeby wsadzić lepszego. 

A i nawiercane tarczę są bez sensu w codziennym użytkowaniu nawiercane i nacinane jak już ;)

Tak coś czytałem :D

Edytowane przez marekgolczynski

Opublikowano
12 minut temu, marekgolczynski napisał:

tak coś czytałem :D

Tak coś musisz jeszcze duuuuuuużo doczytac

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Dev napisał:

Tak coś musisz jeszcze duuuuuuużo doczytac

Dlatego rzucenie zdjęciem nic nie wnioslo jak chcesz pomóc to się trochę wysil nie każdy wszystko wie. 

Jeśli nie chce Ci się to po prostu nie komentuj 

Opublikowano
1 minutę temu, marekgolczynski napisał:

 nie każdy wszystko wie.

oczywiście, wrzuciłem Ci przykładowe foto zacisku i tarczy 320mm

I mała uwaga, to nie jest tarcza nawiercana

Opublikowano

A jaka???

50 minut temu, Dev napisał:

oczywiście, wrzuciłem Ci przykładowe foto zacisku i tarczy 320mm

I mała uwaga, to nie jest tarcza nawiercana

 

Opublikowano
2 godziny temu, wesz82 napisał:

A jaka???

Perforowana 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.