Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem Ci ze robiac samemu nie wychodzi tak duzo remont myslalem ze wiecej pierscienie panewki itd . Nie ma czego sie bac ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, tokarz144 napisał:

Powiem Ci ze robiac samemu nie wychodzi tak duzo remont myslalem ze wiecej pierscienie panewki itd . Nie ma czego sie bac ?

Nie jest tragicznie tu napisałem części w cenach takich jak ma u nas klient, ja mam taniej to o 30% plus 23% tak taxfree wróci mi wiec spoko będzie.

Głowice i wal normalnie za 900 zł ale ze u niego wszystkie z warsztatu robię to 650 policzył. 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 28.10.2018 

Audi przejechałem 950 km nic nie dolewam oleju, po tysiącu zmienimy olej na nowy będzie to Valvoline 5W 40 taki jak po naprawie. Zresztą modów na razie się wtrzymam do wiosny.

 

 

IMG_20181021_133840_800x600.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 12.11.2018. 

Samochód przejechał 1100 km zmieniłem:

olej filtr 5w 40 valvoline

Linki ręcznego linex

Klocki tył TRW 

Dziś też wymieniłem dolot na silikonowy 

 

 

IMG_20181110_080252_1024x768.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nie odzywałem okres zimowy nie motywuje do pracy.

Zbieram graty na wiosnę narazie kupuje jakieś drobiazgi wnętrza które są już zniszczone.

Plan jest aby na wiosnę/lato kupić większy IC, wtryski i w końcu upragniony program.

 

IMG_20181225_144845_1280x960.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

 

BBS-ki 18 na lato

IMG_20190207_143253_1200x1600.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już pomalowane czekają na ciepłe dni

20190225_105432.jpg

Opublikowano

:banan3:Zdradź nazwę/kod lakieru felg :baseball:

Opublikowano

Plaster miodu w zderzak wpadł widzę. ?

Kiedy dół w kolor ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Frond Side napisał:

:banan3:Zdradź nazwę/kod lakieru felg :baseball:

Kodu nie znam mam mieszalnie w pracy poszedłem wybrałem 6 kolorów zrobiłem głosowanie ten wygrał heh.

 

26 minut temu, dekiel 13 napisał:

Plaster miodu w zderzak wpadł widzę. ?

Kiedy dół w kolor ?

Tak zrobiłem trochę pracy było , dół  już pomalowany w kolor, progi kupiłem czekają na montaż i tylko tył zderzaka szukam sline

Opublikowano
  • Autor

Lato siodło 

20190303_151825.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i będzie cala w kolor 

Opublikowano
  • Autor

20190308_092354.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W ostatnim czasie wymieniono 

Końcówki plus drążki kierownicze 

Zrobiono Geometrię

Dwie poduszki silnikia +skrzyni 

Dziś wkleiłem maty pod kanapę i w koło zapas 

 

20190402_141634.jpg

20190402_143859.jpg

20190401_181312.jpg

Opublikowano
  • Autor

8k przejechane wiec czas na wymiane oleju

Filtr Mann

Olej 5w40 vst ravenol 

Każdy zachwala ten olej więc czemu nie zmienić.

W weekend jakiś grubszy mod się szykuje trochę własnej pracy trzeba włożyć.

 

 

 

20190408_175038.jpg

Opublikowano
  • Autor

Miał być montaż prawego ic z bex Ale pogoda I brak czasu nie pozwala musi poczekać jeszcze.

Kupiłem dystanse bez kołnierza nie da się ich zamontować koło nie wchodzi na piaste nie polecam ??

20190413_151731.jpg

20190413_155020.jpg

Opublikowano
19 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Kupiłem dystanse bez kołnierza nie da się ich zamontować koło nie wchodzi na piaste nie polecam

to stary babola odwaliłes ?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, tobias napisał:

to stary babola odwaliłes ?

Ogólnie szukałem ale myślałem że do 15 mm nie robią innych 

Oczywiście byłem w błędzie 

Opublikowano
  • Autor

W końcu cala w kolor ?

20190416_101438.jpg

Opublikowano
W dniu 2.04.2019 o 20:56, marekgolczynski napisał:

W ostatnim czasie wymieniono 

Końcówki plus drążki kierownicze 

Zrobiono Geometrię

Dwie poduszki silnikia +skrzyni 

Dziś wkleiłem maty pod kanapę i w koło zapas 

 

20190402_141634.jpg

20190402_143859.jpg

20190401_181312.jpg

I jak wrażenia po montażu mat? Zrobiło się ciszej w kabinie? Jakieś spostrzeżenia? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.