Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
57 minut temu, marekgolczynski napisał:

Wtryski saab 2.3t 

Większe heble 

Zobaczymy może tip z nierdzewki 

W poniedziałek całe zawieszenie tył robię.

 

To elegancko. Dopytuję, bo też jestem na etapie ogarniania auta do podnoszenia mocy, ale na seryjnym turbo

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Randor napisał:

Jakiej średnicy orurowanie do fmic 

 

Gotowiec od turboworks nie wiem jaka tam średnica była.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja.

Samochód dostał tylne zawieszenie nowe, został ściągnięty wózek wymienione tuleje łącznie z wahaczami, amortyzatory zamówione mts niestety lajt tuning się nie popisał I wysłał od bmw e90 :/ 

Zamienili Ale czekają na montaż.

Opony na zimę nexen też czekają na mrozy 

Wpadło też kilka fantów do podniesienia mocy.

Wtryski s3 

Zaciski przód 320 

Osłona wałka rozrządu (U mnie jej brak)

Zamówiłem też flansze żeby zamontować ten przeklęty kolektor.

 

Brakuje już tylko kilku rzeczy więc myślę że styczeń będzie już modzone

 

20191013_153656.jpg

20191013_153820.jpg

20191013_153822.jpg

20191013_153840.jpg

20191013_153927.jpg

20191008_140707.jpg

Edytowane przez marekgolczynski

Opublikowano
  • Autor

Kolejne graty wleciały.

Wymiana oleju, cewki, świece, filtr paliwa, osłona wałka, uszczelka pokrywy, amorki z mocowaniem I olej w skrzyni.

Sztywny dolot czeka wraz z turbo 

20191015_164621.jpg

20191015_110713.jpg

20191015_110725.jpg

20191014_165235.jpg

Opublikowano

Dobrze jedziesz z tematem. Orientujesz się jaką funkcję pełni ta plastikowa osłona walka?

Opublikowano
Godzinę temu, Randor napisał:

Dobrze jedziesz z tematem. Orientujesz się jaką funkcję pełni ta plastikowa osłona walka?

Nie rozchlapuje oleju jak otworzysz korek wlewu oleju :)

Opublikowano

Eee;-) Myślałem że poprawia smarowanie krzywek w tym miejscu czy coś. Pierdoła. Pytałem bo zapomniałem ją założyć

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja 

Heble tył już są przewody elastyczne W stalowym oplocie Hel też.

Nowe buty już w drodze trochę japoni do Niemca wleci Stare bbs na sell jak cos 

Światło stop też nowe

Strojenie umówione w dynoset.

Zostały mi tak naprawdę dwie rzeczy.

Sprzęgło I pompa paliwa jakie jakieś linki numery? 

 

20191110_234417.jpg

20191027_183243.jpg

20191027_183234.jpg

20191110_133720.jpg

Opublikowano

Marek

Napisz pls jak te Nexeny się sprawują ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Buty już na miejscu czas na montaż 

20191112_115949.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło awx założone, heble przód 320 tarcze ate kloci trw tył 288 tarcze oryginalne klocki trw,  koła nowe plus opony  wiec czekam tylko na program 

20191115_194408.jpg

20191115_194427.jpg

20191113_125922.jpg

Opublikowano

pokaż z daleka te felgi jak się auto prezentuje! :P 

Ciekawi mnie bo miałem w ub. roku kupić bardzo podobny wzór tylko felgi były w dosyć specyficznym kolorze (ciemny miedziany/brązowy)

Opublikowano

Dobre podejście do tematu, graty :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak się prezentują felgi

20191119_072431.jpg

Opublikowano

Ciekawe,

JR ma kilka świetnych wzorów ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Co to za model JRek? Elegancko to siadło ?

Ogólnie to widzę, że się dzieje ?

Opublikowano
  • Autor

Jr18 no dzieje się mnóstwo kasy I czasu hybryda już siedzi w poniedziałek strojenie zobaczymy co z tego wyjdzie czy było warto 

Opublikowano

Napewno było warto ? a co z tego wyjdzie zobaczymy, gdzie będziesz stroił?

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, rafcix1221 napisał:

Napewno było warto ? a co z tego wyjdzie zobaczymy, gdzie będziesz stroił?

Dynoset dużo osób chwali I tam się udam

Opublikowano

Marek zapodaj jeszcze większe końcówy wydechu . coś od chłopaków z BUZZERA np.

KONCOWKA-BUZZER-90MM-TUNING-AUDI-VW-BMW-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 159 zł - KOŃCÓWKA BUZZER 90MM TUNING AUDI VW BMW SATYNOWA (7400192799). Allegro.pl - Radość zakupów i...

tu wybierz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.