Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 1.8t


marekgolczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie  zrobiłeś dokladek w kolor...

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wesz82 napisał:

Szkoda że zrobiłeś dokladek w kolor...

Dlaczego ?

Właśnie cala w kolor jest spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wstawiłem ten przeklęty intercoolera od bexa, zajęło mi to 11h nie polecam nikomu naprawdę kupcie fimc I zróbcie sobie z piwkiem w 3 godziny.

 

20190501_091651.jpg

20190501_103716.jpg

20190501_141328.jpg

20190501_141315.jpg

20190501_194853.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekgolczynski szczere wyrazy współczucia. Robiłem tą robotę, wyciągnąłem obydwa icki, żeby włożyć FMIC, który i tak nie pasował :suicide_anim:

Dniowka stracona. Masakra 

Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dayd_4 napisał:

@marekgolczynski szczere wyrazy współczucia. Robiłem tą robotę, wyciągnąłem obydwa icki, żeby włożyć FMIC, który i tak nie pasował :suicide_anim:

Dniowka stracona. Masakra 

Pzdr. 

Ja już się poddawałem Ale w końcu złożyłem wszystko pojechałem się przejechać 150 km/h wywaliło przewód od icka I znów rozkręcenie dramat Ale jakoś się udało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marekgolczynski napisał:

Ja już się poddawałem Ale w końcu złożyłem wszystko pojechałem się przejechać 150 km/h wywaliło przewód od icka I znów rozkręcenie dramat Ale jakoś się udało.

 

Haha, ja się poddałem, złożyłem wszystko w serii. Ale to dlatego, że kupiony zestaw z FMIC wogóle nie pasował, a nie miałem ochoty rzeźbić. Przymierzam się do tematu ponownie w tym sezonie, nawet dzisiaj gadałem o tym z @HOLMATRO, ale tym razem kupię zestaw P&P, albo oddam do wyspawania z kwasu. Ale i tak, demontaż/montaż zderzaka, reflektorów, to dniówka :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marekgolczynski napisał:

Dziś wstawiłem ten przeklęty intercoolera od bexa, zajęło mi to 11h nie polecam nikomu naprawdę kupcie fimc I zróbcie sobie z piwkiem w 3 godziny.

Cześć, czy mógłbyś napisać z czym dokładniej miałeś największe problemy? Co zajęło najwięcej czasu? Jest szansa założyć prawego ic'ka bez zrzucania zderzaka? Na dniach czeka mnie to samo ☺

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, andrew01 napisał:

Cześć, czy mógłbyś napisać z czym dokładniej miałeś największe problemy? Co zajęło najwięcej czasu? Jest szansa założyć prawego ic'ka bez zrzucania zderzaka? Na dniach czeka mnie to samo ☺

Pozdrawiam

Andrzej

Tam są same problemy, demontaż zderzaka to najprostsza rzecz związana z tym I bez tego nie ma szans tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 10:32, andrew01 napisał:

Cześć, czy mógłbyś napisać z czym dokładniej miałeś największe problemy? Co zajęło najwięcej czasu? Jest szansa założyć prawego ic'ka bez zrzucania zderzaka? Na dniach czeka mnie to samo ☺

Pozdrawiam

Andrzej

@andrew01 nie dopytuj, słuchaj @marekgolczynski, nie wyważaj otwartych już drzwi.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dayd_4 napisał:

@andrew01 nie dopytuj, słuchaj @marekgolczynski, nie wyważaj otwartych już drzwi.:cygaro:

Za późno, wczoraj już zamontowałem prawego IC'ka :) Faktycznie niemiłosiernie tam ciasno, najwygodniej by było ze zrzuceniem pasa przedniego,  u mnie skończyło się na jego delikatnym odchyleniu. jak już IC był na miejscu to reszta już poszła z górki. Zderzak oczywiście też zrzucony choć przy nim utknąłem na prawie godzinę, wszystkie śruby jak przykazane odkręcone a ten dalej się blokował.

Pozdrawiam
Andrzej

Edytowane przez andrew01
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz elegancko, jaki ten dystans szeroki? nie bylo już problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie prezentuje się, ogólnie co do dystansów to można mieć ciensze z centrowaniem pod warunkiem że przechodzimy np z 57.1 na felgę 66.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekgolczynskiw boczek najlepsze rozwiązanie :) zauważalna różnica przy mniejszym litrażu skrzyni ? skrzynie w boczku jakoś mocowałeś dodatkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dkdk95 napisał:

@marekgolczynskiw boczek najlepsze rozwiązanie :) zauważalna różnica przy mniejszym litrażu skrzyni ? skrzynie w boczku jakoś mocowałeś dodatkowo ?

Wszystko zależy od głośnika, wiadomo że mocny glosnik nie wyrobi w takiej skrzyni Ale dobrej firmy już będzie ładnie grał.

Różnica jest ogromna jbl był zauważalnie glosniejszy Ale ten jest jakościowo lepszy, przyjemnie nisko gra .

A mocowalem normalnie na wkręty od środka do boczka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni miałem problem z zawieszeniem stuki po prawej stronie.

Okazało się że to przekladnia, oczywiście jak na złość nikt z polecanych firm nie miało takiej zregenerowanej na półce wiec wleciala nowa plus wahacz prawy dolny i teraz zaczela sie prowadzic jak trzeba 

20190608_100417.jpg

20190608_120339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...