Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie moc/moment/elastyczność pomiędzy LPG a PB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

Jak się nic nie zmieniło to jest ok :)

Myślę że nie zmieniło się nic. Auto jak jeździło wcześniej dobrze na Pb,  tak i teraz dobrze zasuwa. A jeszcze pytanko odnośnie loga 3+20- co dokładnie za parametry ten log pokazuje? 

Opublikowano

Zapłon, spalanie stukowe

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.04.2018 o 19:51, przem8 napisał:

Dokładnie, wykonaj log dynamiczny na lpg 2+33 i statyczny 2+33 na samym lpg i z przełączaniem paliw pb->lpg->pb...

A więc udało mi się zrobić logi:

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_0FvW9C8.html   - log dynamiczny na LPG

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_Os82gqN.html   - Log statyczny LPG

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_Os82gqN.html   - log statyczny LPG z przełanczaniem na PB i zpowrotem na LPG

 

Ostani log tylko 30sec, może wystarczy bo program zaczął wywalać błąd.

Proszę o ocenę :)

Opublikowano

Kasowałeś błędy przed logami? Logi statyczne robiłeś jak silnik miał 90stopni? Z tego co wkleiłeś to jest trochę za bogata mieszanka od 1,7-2tys., a na jałowym w ciul bogato :P

Opublikowano
  • Autor

Błędy nie kasowane, wszystkie logi robione na rozgrzanym silniku. Logi statyczne robione odrazu po dynamicznych. A statyczny na benzynie też za bogato? Czyli co można z tego wywnioskować? Moc na lpg mniejsza przez zdupione wystrojenie lpg czy jak? 

Opublikowano

Przed każdym logowaniem trzeba kasować błędy nawet jak ich nie ma więc należałoby powtórzyć ale widać, że zalewa go na jałowych, a pod obciążeniem aż takiej tragedii nie ma. Zrób logi dynamiczne jak i statyczne na pb i lpg tylko skasuj błędy wcześniej.

Raczej kwestia samej regulacji.

 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, przem8 napisał:

Przed każdym logowaniem trzeba kasować błędy nawet jak ich nie ma więc należałoby powtórzyć ale widać, że zalewa go na jałowych, a pod obciążeniem aż takiej tragedii nie ma.

Raczej kwestia samej regulacji.

 

Kurcze coś źle doczytałem, byłem pewien że w tym przypadku mam nie kasować błędów ?

Opublikowano

Ja ostatnio byłem na hamowni z 1.8 bfb. Na PB wynik 158 km, a LPG 150... w jeździe nie było tego praktycznie czuć, ale 4 wtrysk nie wyrabiał. Zmieniłem na STAG teraz instalacje i dużo lepiej, ale dalej delikatnie zalewa. Pilnuj by nie było ubogo, bo głowica długo nie pociąganie. Wiem coś o tym :)

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Sedrak Dan napisał:

Ja ostatnio byłem na hamowni z 1.8 bfb. Na PB wynik 158 km, a LPG 150... w jeździe nie było tego praktycznie czuć, ale 4 wtrysk nie wyrabiał. Zmieniłem na STAG teraz instalacje i dużo lepiej, ale dalej delikatnie zalewa. Pilnuj by nie było ubogo, bo głowica długo nie pociąganie. Wiem coś o tym :)

Również check pojawiał się na desce? Wtryski gazowe jak można sprawdzić? Moje maja w sumie z 15 tys najechane to myślę że powinny być sprawne 

Opublikowano

Auto łapie zawieszke i zaczyna mrugać check. Wypadanie zapłonu. Świece nowe. Cewki też sprawne. Na PB problem nie występuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.