Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszła pora na temacik,

zaczynając nie był to mój wybór marzeń jeśli chodzi o B6 - szukałem BEXa w Quattro. W Tym czasie brat zmianiał swoje auto no i pozostało w rodzinie - 17 tyś mnie to kosztowało, ale chyba nie ma co narzekać ;)

20cca011-f554-46f3-a9eb-c00e06e454fa.jpg

58ce6e02-99dd-4486-9129-4f3874dfcc28.jpg

1890db1c-6d2d-4c5f-b83d-6d337b8fd06e.jpg

d8ebaaf0-034f-4328-81a1-04fb8ed2321d.jpg

490ce7bc-0276-4165-b78b-d4cc8c4469fb.jpg

Samochód przejąłem w październiku 2017 roku - odrazu udałem się do gaziarza który wsadził mi STAGa.

acdd1fb1-8a18-42f4-a5a7-656204bd4878.jpg

Przez zime udało się zrobić kilka rzeczy, te mniej przyjemne oraz bardziej przyjemne.

Ze stylistyki wjechała okleina dekorów na szczotkowane aluminium, wymieniłem podsufitkę w której odkleił się materiał, odnowiłem felgi na wiosnę.

a7d74707-3b0b-46a5-b9b6-bc474c9f081c.jpg

88678248-dc2b-4f69-97cd-a56264c0eaa4.jpgb04c2a1e-f7e8-4bb6-8f1a-038b1f16c365.jpg

 

Całą zimę miałem problem z płynem chłodnicznym, a to króciec a to coś tam, w końcu trzeba było pogrzebać trochę głębiej - Uszczelka pod głowicą ? Przy Tym zrobione oczywiście filtry i olej, płyn a na końcu dodany ceratec firmy Liqui Moly. Od tego czasu - zero problemów. Wyniosło mnie to 1500zł razem z konkretnym remontem głowicy.

Dało się też odczuć brak napędu na 4 buty... musiała interweniować bestia z 4.2 pod maską :D 

bcd36f03-01c3-451b-9972-a6aeb5ca4922.jpg1f2db947-81d9-4c0c-920f-1477a3a8aa4b.jpg

 

Po ciężkiej zimie zabrałem się troche za pierdółki. Wymiana blendy podświetlenia rejestracji, do tego zamówione lampy przednie DEPO - czarne (jeszcze nie przyszły), żarówki Night Breaker OSRAM. Wymiana tarcz i klocków z tyłu.

99b34387-a76a-499b-bccd-eeb61bac3946.jpg18bd5283-ea4a-4c2d-8d9f-7fb620ca9dc1.jpg

98fb0a15-b342-4c47-af87-b4bff26da002.jpg

dfe3474c-69cb-4b34-a697-69848b88007c.jpg

Propozycje co mogę jeszcze w autku zrobić piszcie śmiało w komentarzach. Zaznaczam, że żadnego obniżania i tego typu modyfikacji nie planuje i raczej nie będę planować, szczególnie, że posiadam multitronica :)

 

 

 

Edytowane przez m_kott

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zamontowałem lampki do rejestracji typu LED

984023ae4924bbf9cb2934819146.jpg

A tak to wygląda:

c2397cfc-28a7-4e61-8934-dbd944c4a60c.jpg

Opublikowano

Fajne autko! Tylko usuń znaczek z deski, bo razi po oczach :)

Opublikowano

Jak spisują Ci się żarówki night breaker osram? 

Felgi miałeś mocno "zdewastowane"? bo sam planuje zabrać się za odnowienie jednak nie wiem jak się do tego zabrać :D 

Bezawaryjności życzę! :wink:

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, golfagn napisał:

Fajne autko! Tylko usuń znaczek z deski, bo razi po oczach :)

Właśnie nad Tym się zastanawiałem, przykleiłem bo miałem w domu emblemacik ale chyba lekka wiocha :D

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, kazzi napisał:

Jak spisują Ci się żarówki night breaker osram? 

Felgi miałeś mocno "zdewastowane"? bo sam planuje zabrać się za odnowienie jednak nie wiem jak się do tego zabrać :D 

Bezawaryjności życzę! :wink:

Bardzo fajnie świecą, widać różnice między zwykłymi H7. Co do felg, ranty miałem sciuchane z deka, ale ze wszystkiego da sie zejść papierem. Ja używałem lakierów BOLL. Polecam ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pomalowałem plastiki/dokładki. Wyszło nawet nieźle ;)

501_1527864214046.jpeg503_1527866566051.jpeg499_1527864217397.jpeg

Opublikowano

Czym malowałś te plastiki .?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, jacek70 napisał:

Czym malowałś te plastiki .?

BOLL strukturalny do plastiku. Warto nałożyć z 2-3 warstwy.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszły mi klocki i płyn hamulcowy ATE. We środę będą już siedziały w aucie. Tarcze mam zamiar wymienić w okresie powakacyjnym - coś z dwójki Zimmermann/ATE

WhatsApp Image 2018-06-04 at 12.24.52.jpeg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z tego, że sypneło śniegiem postanowiłem dać chwilę spokoju czwóreczce, która spoczeła w garażu. Wyciągnąłem więc lampy i postanowiłem coś z Nimi zrobić. Oddane zostały do plastikarza na rozklejenie z racji tego że nie chciałem się z tym siłować bo ten klej jest podobno mega twardy. Po rozklejeniu zabieram się za czyszczenie i malowanie lamp od środka.

 

Lampy przed "operacją"

20181214_110524.jpg

20181214_110521.jpg

20181214_110505.jpg

20181214_110501.jpg

 

Gotowe, wyszlo mega ;)20181222_103936.jpg

20181222_103936.jpg

20181222_103924.jpg

20181222_103935.jpg

Edytowane przez m_kott
Dodatkowe Informacje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.