Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 16.02.2019 o 23:48, Dev napisał:

nie cuduj z zadnymi adapterami do tych zacisków, bez sensu sprawa

p&p do tych zacisków podchodzą przednie tarcze 360mm z RS4 B5

chyba że chcesz dac tarcze 360mm z A8 D3 wówczas musisz dac piasty z A6 C6

Podobny numer mozna zastosowac do A4 B7 q? :)

W dniu 14.03.2019 o 08:03, tasior87 napisał:

Witam Pana Wojtasa. 

Do kosy to jeszcze trochę brakuje.

Baza jest idealna, po postepach prac widac ze bedzie dopiero mega kosa :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.03.2019 o 16:53, golden87 napisał:
W dniu 16.02.2019 o 23:48, Dev napisał:

nie cuduj z zadnymi adapterami do tych zacisków, bez sensu sprawa

p&p do tych zacisków podchodzą przednie tarcze 360mm z RS4 B5

chyba że chcesz dac tarcze 360mm z A8 D3 wówczas musisz dac piasty z A6 C6

Podobny numer mozna zastosowac do A4 B7 q? :)

Nie wiem jak to wygląda w a4 b7 ale jak podchodzą do Ciebie heble z S4 B7 to ten myk z zaciskami z A8 D3 i piastami z C6 powinien sie udać.

Opublikowano
15 minut temu, tasior87 napisał:

Nie wiem jak to wygląda w a4 b7 ale jak podchodzą do Ciebie heble z S4 B7 to ten myk z zaciskami z A8 D3 i piastami z C6 powinien sie udać.

B5, 6 i 7 mają te same wysokości przednich tarcz

Opublikowano
49 minut temu, Dev napisał:

B5, 6 i 7 mają te same wysokości przednich tarcz

Czyli co zaciski jarzma z A8D3 360mm, do tego taracze z RS4 B5 360 mm i wszystko p&p? :)

Jak to wszystko pompa przyjmuje, warto cos myslec o upgardzie?

Opublikowano

Trzeba jeszcze przerobić przewody sztywne z tyłu zacisku,

Pompa ogarnia, miałem u sobie w B5 na tym zacisku 385 a z tyłu 356 i bez problemu ale waga robi swoje i opony nie wyrabiaja :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Dev napisał:

Trzeba jeszcze przerobić przewody sztywne z tyłu zacisku

Co z tymi przewodami sztywnymi jest do ogarnięcia? 

Opublikowano
4 minuty temu, tasior87 napisał:

Co z tymi przewodami sztywnymi jest do ogarnięcia? 

Z tyłu zacisku masz uchwyt ze sztywnym przewodem który trzeba zastąpić innym i inaczej go poprowadzić. Jak będziesz mieć takie zaciski w rękach to zobaczysz o co kaman 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

 

11 godzin temu, Dev napisał:

Z tyłu zacisku masz uchwyt ze sztywnym przewodem który trzeba zastąpić innym i inaczej go poprowadzić. Jak będziesz mieć takie zaciski w rękach to zobaczysz o co kaman 

Miałem je już w rękach ale jakoś nie zwróciłem uwagi na kierunek wyjścia przewodu. 

Jeśli chodzi o silniczek tylnej wycieraczki to faktycznie angole mają ten punkt 0 z prawej strony ? Patrzę na aukcje i widzę praktycznie te które mają wycieraczke z lewej strony.

Opublikowano

Super auto.  Najlepszy kolor i kultowy motor.  Idealna eska.  Powodzenia 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, wielik napisał:

Super auto.  Najlepszy kolor i kultowy motor.  Idealna eska.  Powodzenia 

Dzięki. 

W sumie są jeszcze ładniejsze kolory.

 

Wracając jeszcze do tematu przewodu sztywnego zacisku. Te ori z a8 mi się na coś nadadzą, szukać z innych zaciskow czy trzeba je dorobić? 

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, powodzenia w modach :) I być może do zobaczenia gdzieś na drodze ;) 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. 

W okolicach Tarnobrzegu nie bywam ale kto wie.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dłuższej przerwie w końcu znalazłem chwilę na małą aktualizację w temacie. W sumie przez ten czas nie działo się z autem nic nadzwyczajnego poza tematami serwisowymi.

Idąc po kolei:

Zakupiłem używany magiel z mały nalotem. Regenerowany nadal ma stuki :/ Na dniach wpadnie na auto.

a6dd3bfc6572e114med.jpg

Dochodziły do moich uszu jakieś szumy z silnika, więc postanowiłem się dobrać do łańcuszków.

Cel:

-wymiana łańcuchów i ślizgów napinaczy

- wymiana termostatu ASO wraz z płynem

- wymiana paska rozrządu Continental - pozostałe elementy rozrządu mają ok. 10tys nalotu więc zostały

- wymiana wszystkich uszczelniaczy wałków

- wymiana uszczelek dekli, napinaczy

90e22545d0dd4ea4med.jpg

0e40b48412c205e9med.jpg

12f0464bc732baa1med.jpg

827512b525679703med.jpg

c63765260ff2432amed.jpg

8972f911c0aa1d8amed.jpg

616f9b8b04a4cfa4med.jpg

Trafił mi się jakiś poprzednik miłośnik sylikonu, więc miałem co czyścić.

Przyszedł czas na wymianę oliwy w silniku:

- olej Millers 5w40 + filtry

- uszczelnienie dolnej miski olejowej wraz ze sprawdzeniem sitka pompy olejowej

ca90484ea3ae859bmed.jpg

Okazało się, że naszych tu jeszcze nie było. Miska była jeszcze uszczelniona na ori uszczelce, których już nie ma.

4539ff3041f97934med.jpg

Nie mogłem się już patrzeć na lakier, więc z pomocą znajomego zabraliśmy się za polerkę.

07f9f1b5ee5822aamed.jpg

 

Aktualnie kompletuje graty do hamulców. Na przód wpadnie po odświeżeniu hebel z A8 D3+ osłona Phaeton, a na tył tarcza z S4 B6.

 

 

 

Opublikowano
19 godzin temu, tasior87 napisał:

Po dłuższej przerwie w końcu znalazłem chwilę na małą aktualizację w temacie. W sumie przez ten czas nie działo się z autem nic nadzwyczajnego poza tematami serwisowymi.

Idąc po kolei:

Zakupiłem używany magiel z mały nalotem. Regenerowany nadal ma stuki :/ Na dniach wpadnie na auto.

a6dd3bfc6572e114med.jpg

Dochodziły do moich uszu jakieś szumy z silnika, więc postanowiłem się dobrać do łańcuszków.

Cel:

-wymiana łańcuchów i ślizgów napinaczy

- wymiana termostatu ASO wraz z płynem

- wymiana paska rozrządu Continental - pozostałe elementy rozrządu mają ok. 10tys nalotu więc zostały

- wymiana wszystkich uszczelniaczy wałków

- wymiana uszczelek dekli, napinaczy

90e22545d0dd4ea4med.jpg

0e40b48412c205e9med.jpg

12f0464bc732baa1med.jpg

827512b525679703med.jpg

c63765260ff2432amed.jpg

8972f911c0aa1d8amed.jpg

616f9b8b04a4cfa4med.jpg

Trafił mi się jakiś poprzednik miłośnik sylikonu, więc miałem co czyścić.

Przyszedł czas na wymianę oliwy w silniku:

- olej Millers 5w40 + filtry

- uszczelnienie dolnej miski olejowej wraz ze sprawdzeniem sitka pompy olejowej

ca90484ea3ae859bmed.jpg

Okazało się, że naszych tu jeszcze nie było. Miska była jeszcze uszczelniona na ori uszczelce, których już nie ma.

4539ff3041f97934med.jpg

Nie mogłem się już patrzeć na lakier, więc z pomocą znajomego zabraliśmy się za polerkę.

07f9f1b5ee5822aamed.jpg

 

Aktualnie kompletuje graty do hamulców. Na przód wpadnie po odświeżeniu hebel z A8 D3+ osłona Phaeton, a na tył tarcza z S4 B6.

 

 

 

Mam adaptery na 330mm pod zaciski i Jarzma od S4 B6/7

Opublikowano
  • Autor

Graty pod 300mm już zamówione. Z resztą ciężko znaleźć zaciski z B6/B7. 

Jak będzie kicha to będę się zastanawiał nad czymś większym.

Opublikowano
3 godziny temu, tasior87 napisał:

Graty pod 300mm już zamówione. Z resztą ciężko znaleźć zaciski z B6/B7. 

Jak będzie kicha to będę się zastanawiał nad czymś większym.

jak dajesz 360 z przodu to 300 z tyłu troche słabo wyglada

Opublikowano
  • Autor

Się zobaczy. 

Jak będzie kicha to będę szukał zaciskow z b6

Opublikowano

To jakie dajesz zaciski na tarcze 300mm ?

Opublikowano
  • Autor

Zostawiam swoje plus daje adapter od SIDa.

Opublikowano

Zastanawiam się co wam daje większa tarcza 300mm z adapterem zostając przy seryjnym zacisku jak w takiej konfiguracji i tak klocek nie bierze po całości tarczy. Chyba tylko to że jest większa tarcza i 100% do lansu. Jeśli się mylę to mnie poprawcie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.