Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t bfb sam program + wycięcie kata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w temacie chciałem zapytać was czy jest sens zrobienia samego programu ? 
Po pierwsze nie chce nic przerabiać a po drugie szkoda też mi na to kasy :P
Wiadomo że nie liczę na super przyrost tylko po prostu chce się dowiedzieć z waszego doświadczenia czy jest sens ? 
Zależy mi na mocy gdzieś 185 km żeby udało się osiągnąć. 
Ewentualnie co mogę zrobić to wyciąć kata. 
Auto to a4 b7 1.8t bfb multitronic z LPG.

Opublikowano

możesz jeszcze wtryski kupić z bexa , nie duży koszt  i montaż banalny..  a przyda się przy samym programie..

Opublikowano

Tyle ile chcesz wyciagnac jest zdrowo rozsadkowo na serii osprzecie.

Edytowane przez DivaynEays

Opublikowano

jak Ci szkoda kasy to nie rób:oczko:

ale jak zrobisz to się zdziwisz na PLUS:guma:

Opublikowano
  • Autor

Warto jest w ogole robić ? 

Czy za bardzo nie odczuje tego przyrostu ? 

Do 185-190 km bez problemu uda się programem ? 

Chodzi mi głównie o trochę większą moc przy większych prędkościach. 

Nie potrzebuje auta do ścigania się i przez to nie chce kupować jakiś dp itd bo auto ma mi służyć do normalnej jazdy. 

Opublikowano

Roznica bedzie ogromna wgledem serii, seryjny soft jest strasznie wykastrowany. Na serii osprzecie wiecej jak 180-185 nie ma sensu robic, po pierwsze wtryski za malo wydajne (zaden zdrowy tuner nie wykorzysta powyzej 80% sprawnosci wtryskow) no i intercooler, seryjny to jest malo nawet na serie :)

Opublikowano

Tu nie chodzi o 180-190 koni  mocy maksymalnej. Zmienia się charakterystyka silnika w całym zakresie obrotów. Odczujesz znaczy przyrost mocy w średnim zakresie obrotowym. Auto będzie znacznie elastyczniejsze

Opublikowano
  • Autor

Wtryski ewentualnie mógłbym kupić bo nie duży koszt i prosta wymiana :)

A jak z gazem ? Musiałbym najpierw podjechać do gazownika żeby sprawdzić czy w ogóle instalacja lpg da radę przy 185-190 km ? 

Opublikowano

Zależy co masz zamontowane,w szczególności wtryski i reduktor.Napisz to Ci powiemy.

Opublikowano

Wrażenia po podniesieniu mocy są jak najbardziej na tak , spalanie może i lekko spadnie przy normalnej jeździe.Napewno nie dał bym sobie odebrać dodanych kucy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.