Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przybiera się do kupna a4 ale mocno zastanawiam się na wyborem silnika. 1.8 t 150 lub 163 km bądź na 1.9 tdi. Z tego co obserwuje w więcej jest tdi i 150 km jednostek 1.8t. Może ktoś z was rozwieje moje wątpliwości. Podkreśla że auto służyło by w celach rodzinnych 

Opublikowano

ja bym zdecydowanie celowal w 1.8T, bez roznicy z jakim oznaczeniem, kazdy z nich jest taki sam :)

Opublikowano

Ja od dwóch lat jestem posiadaczem 1.8t 163km (BFB). Przesiadłem z diesla, na te benzynę i już nigdy w życiu nie chce prywatnie użytkować diesla.

Przy w miarę rozsądnym obchodzeniem się z pedałem gazu, auto naprawde nie pali tak dużo. Dojeżdzając do pracy drogą eksrepsową około 50km, przy predkościach +/-120km/h spalanie wychodzi 6.9l/100km.

Opublikowano

To ja znów w swoim BEX-ie w mieście jak w profilu kręcę się ok 13l/100km:decayed: i nie mówię o zimie:D bo w zimie mój rekord to 25l w 40min. ale na lotnisku kręcąc bączki:D

Opublikowano
  • Autor

Akurat mi nie zależy już na osiągach bardziej na ekonomi i bezawaryjnoaci. Tym autem będzie jeździła w większości moja kobieta z dziećmi więc duża moc nie potrzebna ale też żeby to nie był jakiś muł

 

Opublikowano

Umówmy się, że w dzisiejszych czasach moc bex-a to żadna moc:) Dzisiaj 190km to ma byle kosiarka 3 cylindrowa:)

Opublikowano

1.8t 150KM to 2000-2002

1.8t 163KM to 2003-2004

Opublikowano
17 godzin temu, iddle37 napisał:

1.8t 150KM to 2000-2002

1.8t 163KM to 2003-2004

No nie bardzo B7 miały 163km a one były od końcówki 2004r produkowane.

Opublikowano
17 godzin temu, YoGi1984 napisał:

To ja znów w swoim BEX-ie w mieście jak w profilu kręcę się ok 13l/100km:decayed: i nie mówię o zimie:D bo w zimie mój rekord to 25l w 40min. ale na lotnisku kręcąc bączki:D

Doskonale Cię rozumiem... u mnie w bexie + quattro + program na 235hp nie schodzę poniżej 12 litrów... Chyba że naprawdę jadę jak dziadek.. czyt 5/6 bieg i 90 - 100 km/h... a z górki w ogóle bez gazu...  :D  to wtedy 8 literków spali... ale to nie jest jazda. A paliwo niestety idzie w góre, ale jakoś nie widzi mi się gazować mojego bexunia ;<

Opublikowano
5 godzin temu, Repik napisał:

No nie bardzo B7 miały 163km a one były od końcówki 2004r produkowane.

tutaj mowa o b6. Poza tym w b7 siedzi ten sam silnik co w b6 (bfb)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.