Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap na 320 brak hamulców

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam problem wsadziłem do siebie swapa z 312 na 320 przód a4 b7 bo tamte już były w srednim stanie i biły.  Więc nie duży kosztem znalazłem swap na 320 do załozenia tarcze klocki jarzma używki. założyłem prawie w ogóle nie hamowało odpowietrzyłem wszystkie koła i jest troszkę lepiej ale dalej pedał wchodzi w podłoge hamuje gorzej niż na 312. gdzie szukać przyczyny płynu nie ubywa i nie ma żadnych wycieków. 

Opublikowano
1 godzinę temu, ziomek435 napisał:

witam. mam problem wsadziłem do siebie swapa z 312 na 320 przód a4 b7 bo tamte już były w srednim stanie i biły.  Więc nie duży kosztem znalazłem swap na 320 do załozenia tarcze klocki jarzma używki. założyłem prawie w ogóle nie hamowało odpowietrzyłem wszystkie koła i jest troszkę lepiej ale dalej pedał wchodzi w podłoge hamuje gorzej niż na 312. gdzie szukać przyczyny płynu nie ubywa i nie ma żadnych wycieków. 

Dalej zapowietrone. Bywały przypadki że ktoś zamienił hamulce stronami, odpowietrznik był wtedy u dołu zacisku.

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, cysiek18 napisał:

Dalej zapowietrone. Bywały przypadki że ktoś zamienił hamulce stronami, odpowietrznik był wtedy u dołu zacisku.

odpowietrznik jest u góry. spróbuję jeszcze raz odpowietrzać ale pewnie nic to nie da. może płyn hamulcowy coś da jak zmienię bo strach jeździć szybciej.

Opublikowano

Może zapowietrzyła się pompa w czasie wymiany zacisków ?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

czy samemu da radę odpowietrzyć pompę ? chodzi mi w domu

Opublikowano

Jeżeli podczas tej wymiany i potem odpowietrzania płyn hamulcowy był w zbiorniczku,to pompa niepowinna śię zapowietrzyć.

 

Opublikowano

ja miałem podobnie odpowietrzyłem ale pedał wpadał pojeździłem jeden dzień odpowietrzyłem i jest git

 

Opublikowano
7 godzin temu, ziomek435 napisał:

witam. mam problem wsadziłem do siebie swapa z 312 na 320 przód a4 b7 bo tamte już były w srednim stanie i biły.  Więc nie duży kosztem znalazłem swap na 320 do załozenia tarcze klocki jarzma używki. założyłem prawie w ogóle nie hamowało odpowietrzyłem wszystkie koła i jest troszkę lepiej ale dalej pedał wchodzi w podłoge hamuje gorzej niż na 312. gdzie szukać przyczyny płynu nie ubywa i nie ma żadnych wycieków. 

ile płynu miałes w zbiorniczku podczas montażu ?

Opublikowano
  • Autor

dziś odpowietrzałem 2 godzinki wymieniłem płyn i nic więc stawiam na pompę na 99 % dam radę odpowietrzać ją sam jak tak proszę o informację

Opublikowano
8 godzin temu, ziomek435 napisał:

dziś odpowietrzałem 2 godzinki wymieniłem płyn i nic więc stawiam na pompę na 99 % dam radę odpowietrzać ją sam jak tak proszę o informację

zapowietrzyłes układ Kolego, przeceniłes swoje umiejętnosci

czarno to widze teraz

Opublikowano

VCDS i procedura odpowietrzania albo jedź do kogoś kto ciśnieniowo wymieni Ci płyn maszyną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.