Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klekot ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich 

wczoraj byłem wymienić filtr paliwa oleju i powietrza u kolegi mechanika dziś zauważyłem ze silnik chodzi inaczej  usłyszałem dodatkowy jakby klekot , nie brzmi niepokojąca lecz chciałbym zaczerpnąć opini : ) 

z góry dzięki Za informacje 

 

 

Edytowane przez Barszczyku

Opublikowano
12 godzin temu, Barszczyku napisał:

Witam serdecznie wszystkich 

wczoraj byłem wymienić filtr paliwa oleju i powietrza u kolegi mechanika dziś zauważyłem ze silnik chodzi inaczej  usłyszałem dodatkowy jakby klekot , nie brzmi niepokojąca lecz chciałbym zaczerpnąć opini : ) 

z góry dzięki Za informacje 

 

 

Czesc, 

ja bym sprawdził poziom oleju na bagnecie. Moze filtr oleju zły za wysoki i przy zakręceniu pokrywy filtra sie zgniótł i słabo krąży olej. Mozna sprawdzic ciśnienie oleju, trzeba mieć przyrząd wkręcany w miejsce czujnika ciśnienia oleju. 

Opublikowano
13 godzin temu, Barszczyku napisał:

Witam serdecznie wszystkich 

wczoraj byłem wymienić filtr paliwa oleju i powietrza u kolegi mechanika dziś zauważyłem ze silnik chodzi inaczej  usłyszałem dodatkowy jakby klekot , nie brzmi niepokojąca lecz chciałbym zaczerpnąć opini : ) 

z góry dzięki Za informacje 

 

 

Jaki olej ? Ja mam u siebie podobny dzwiek silnika. Lancuch zmieniany,cisnienie oleju w normie. Glosno w tym silniku jakis tam zaworek chodzi oraz wtryski

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, daglas napisał:

Jaki olej ? Ja mam u siebie podobny dzwiek silnika. Lancuch zmieniany,cisnienie oleju w normie. Glosno w tym silniku jakis tam zaworek chodzi oraz wtryski

5w30 łańcuch i ciśnienie tez w normie mam w książkach serwisowych patrzyłem to 5w30 miał lane , chyba ze dopiero teraz poprawnie chodzi a wcześniej może gorzej

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, baloquattro napisał:

Czesc, 

ja bym sprawdził poziom oleju na bagnecie. Moze filtr oleju zły za wysoki i przy zakręceniu pokrywy filtra sie zgniótł i słabo krąży olej. Mozna sprawdzic ciśnienie oleju, trzeba mieć przyrząd wkręcany w miejsce czujnika ciśnienia oleju. 

Spoko postaram się to sprawdzić jak się nazywa tez przyrząd 

Opublikowano

Według mnie chodzi normalnie słychać wtryskiwacze i zaworek N80.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Hołowczyc20 napisał:

Według mnie chodzi normalnie słychać wtryskiwacze i zaworek N80.

Hmhm myk w tym ze przed wymiana chodził inaczej : c nie było tego odgłosu w tle 

Opublikowano
4 godziny temu, Barszczyku napisał:

Spoko postaram się to sprawdzić jak się nazywa tez przyrząd 

Manometr :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, daglas napisał:

Manometr :D

Dzięki : )

Opublikowano
34 minuty temu, Barszczyku napisał:

Dzięki : )

Tylko musisz miec jakis wezyk do niego i zakonczony gwintem m10/1

Opublikowano

Kolego,a tak z ciekawości jaki olej masz zalany?? i nie chodzi mi tu o lepkość tylko o markę.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Kolego,a tak z ciekawości jaki olej masz zalany?? i nie chodzi mi tu o lepkość tylko o markę.

Mobil 1 5w30

Edytowane przez Barszczyku

Opublikowano
12 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Kolego,a tak z ciekawości jaki olej masz zalany?? i nie chodzi mi tu o lepkość tylko o markę.

Ja mam zalany motul 5w40 8100 xclean 

Opublikowano
  • Autor

Po przeciągnięciu i dynamicznej jeździe klekot umilkł , może wtryski się przeczyściły albo czort wie teraz chodzi cichutko 

Opublikowano

Normalny dźwięk dla 2.0T w B7 :) Zalej na przyszłość jakiegoś Motula, LM, Millersa :) Chociaż mobil to i taak przepaść w porównaniu do zalecanego przez ASO Castrola ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Quattro200HP napisał:

Normalny dźwięk dla 2.0T w B7 :) Zalej na przyszłość jakiegoś Motula, LM, Millersa :) Chociaż mobil to i taak przepaść w porównaniu do zalecanego przez ASO Castrola ?

Dzięki taki mam plan właśnie ale to zrobię pare k km najpierw 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pojawil się nowy dźwięk , dodatkowy po przejechaniu około 100 m znika 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2018 o 11:40, baloquattro napisał:

Ja mam zalany motul 5w40 8100 xclean 

Mobil one 5w30

Opublikowano

Jak na mój gust to słychać vacumpompę przyglądnij się dobrze czy nic tam nie odpadło.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Hołowczyc20 napisał:

Jak na mój gust to słychać vacumpompę przyglądnij się dobrze czy nic tam nie odpadło.

Dziś zostawiłem auto u kolegi ma mi vacum pompę usZczelnic , przy okazji przy uszczelniania na co zwrócić uwagę? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.