Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ?

Kto ma jaki u Siebie czujnik temperatury, jaki kolor, firma ?

Ja u Siebie zmieniałem już 8 razy i za te pieniądze co straciłem na pier**lone używki miałbym już Ori z ASO. Proszę o opinie bo mój czujnik aktualnie pokazuje 100 stopni na klimatroniku a wiskoza kręci się jak gdyby nigdy nic.

Opublikowano

Ja mam zielony, 4 piny z Verneta, jak na razie cisza :)

Opublikowano

ja do swojej a4 b6 kupiłem ori za ok 50zł zielony i śmiga ;)

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Przemek.1997 napisał:

Ja mam zielony, 4 piny z Verneta, jak na razie cisza :)

Mi zielony z Verneta działał cały tydzień.. a Tobie ile już działa ?

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, marcintp napisał:

ja do swojej a4 b6 kupiłem ori za ok 50zł zielony i śmiga ;)

Ori Ori jest za 160 w ASO, Ty masz podróbkę Ori , ile Ci działa ?

Mi ta podróbka wytrzymała 10 tysięcy km ?

Opublikowano

W ASO wszystko masz drożej ;)

już 3 miesiąc siedzi i nic się nie dzieje :P 

nr części: 059919501A producent VAG

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, marcintp napisał:

W ASO wszystko masz drożej ;)

już 3 miesiąc siedzi i nic się nie dzieje :P 

nr części: 059919501A producent VAG

To Ty masz okrągły a ja mam kwadratowy ?

Opublikowano
23 godziny temu, k232 napisał:

Mi zielony z Verneta działał cały tydzień.. a Tobie ile już działa ?

Gdzieś od zimy, pamiętasz jak wtedy gadaliśmy? To wtedy :D Jak na razie nic się nie dzieje, odpukać :) 

Opublikowano
  • Autor

To ja coś nie mam szczęścia do czujników ?

Opublikowano

Albo może coś z instalacją jest nie tak i czujniki padają? No bo z tego co pamiętam jak gadaliśmy to zmieniasz non stop więc dziwne trochę żeby żaden nie wytrzymał, no chyba że masz takiego pecha :D

Opublikowano

Zielony/ciemnozielony okrągły, kwadratowa wtyczka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Tetrisek napisał:

Zielony/ciemnozielony okrągły, kwadratowa wtyczka

Z jakiej firmy ?

Opublikowano

Zielony Febi. Ponad rok i wszystko w porządku.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, sebaoo2 napisał:

Zielony Febi. Ponad rok i wszystko w porządku.

Sprawdź po 20km w upale ile Ci pokazuje na klimatroniku kanał 49 i daj znać :)

Opublikowano
  • Autor

U mnie tak wygląda zegar z temperaturą na zegarach po przejechaniu 20 km, w tym momencie na klimatroniku 105 stopni pokazywało.

http://ifotos.pl/z/qehsqns

Opublikowano
20 godzin temu, sebaoo2 napisał:

Zielony Febi. Ponad rok i wszystko w porządku.

Też mam ten czujnik Febiego (Dzik mi go polecił) i od kilkunastu tysięcy km wszystko działa jak należy. Temperatura w upale podczas postoju max 96 stopni, po trasie 89-91.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, arteq93 napisał:

czujnik Febiego

Jaki kolor ?

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej - zielony. Co do tych kilku czujników które już wymieniałeś - wszystkie pokazywały podobną, wysoką temperaturę? Może to nie w czujniku problem?

Edytowane przez arteq93
błąd językowy

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, arteq93 napisał:

Tak jak kolega wyżej - zielony. Co do tych kilku czujników które już wymieniałeś - wszystkie pokazywały podobną, wysoką temperaturę? Może to nie w czujniku problem?

Wszystkie tak samo, jeden dłużej wytrzymywał drugi krócej ale po dłuższej jeździe zawsze wskazówka szła po za 90 stopni..

W czym może być problem jak nie w czujniku ?

Opublikowano
4 minuty temu, k232 napisał:

Wszystkie tak samo, jeden dłużej wytrzymywał drugi krócej ale po dłuższej jeździe zawsze wskazówka szła po za 90 stopni..

W czym może być problem jak nie w czujniku ?

Na pewno masz sprawny termostat i pompę? Zanim zaczęły się problemy z temeraturą nie spuszczałeś płuny chłodzącego? Męczyłem się kiedyś z temperaturą w ADR. Mechanik wymienił mi termostat na nowy ale nie odpowietrzył układu bo "panie, Vagi same się odpowietrzają". Okazało się jednak że nie zawsze same. I tak też było w moim przypadku.

Edytowane przez arteq93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.