Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T AJL] Dwumasa umarła


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

na wysokości kierowcy pasażera czuć straszne wibracje podczas jazdy wibruje pedał sprzęgła .

moje pytanie brzmi jakie są koszta naprawy za co się wziąć i jak się zabrać jakie części kupić . 

Silnik 1.8T AJL Ori. 180 KM Avant Quattro 2000R Manual , Doszły mnie słuchy że pasują sprzęgła od 150 KM.

wolałbym sam kupić fanty i zawieźć do mechanika , będę chociaż pewny co kupuje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JaGG3r napisał:

na wysokości kierowcy pasażera czuć straszne wibracje podczas jazdy wibruje pedał sprzęgła .

moje pytanie brzmi jakie są koszta naprawy za co się wziąć i jak się zabrać jakie części kupić . 

Silnik 1.8T AJL Ori. 180 KM Avant Quattro 2000R Manual , Doszły mnie słuchy że pasują sprzęgła od 150 KM.

wolałbym sam kupić fanty i zawieźć do mechanika , będę chociaż pewny co kupuje ..

150 i 180 km ma to samo sprzęgło 

Koszty wymiany są różne w zależności gdzie pojedziesz ale średnio ~300-400zł. Komplet dwumasu ze sprzęgłem to jest koszt około 1200 zł wiec może lepiej było by poszukać używanego dwumasu w dobrym stanie ale to już zależy od ciebie ile chcesz wydać na naprawę .

Ale jeśli masz same wibracje bez żadnych stuków itp to sprawdź najpierw poduszki pod silnikiem 

 

Edytowane przez dawid221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już chcesz wymieniac sprzegło i dwumase to wrzucaj wszystko od AWXa

całość p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dev napisał:

jak już chcesz wymieniac sprzegło i dwumase to wrzucaj wszystko od AWXa

całość p&p

jak się to ma  cenowo na nowych gratach bo mam jeszcze propozycje na gratahch od 1.9 1z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JaGG3r napisał:

Dlaczego nie inne i jaka jest cena nowego kompletu

Pisałem, że od awx w granicach 1,5-1,7 zależy gdzie kupisz, może i taniej da sięwyrwać ?. Zestaw od AWX jest o wiele mocniejszy od standardowego sprzęgła w 1.8t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przem8 napisał:

Pisałem, że od awx w granicach 1,5-1,7 zależy gdzie kupisz, może i taniej da sięwyrwać ?. Zestaw od AWX jest o wiele mocniejszy od standardowego sprzęgła w 1.8t.

a od 1Z nie wystarczy np. ? nie planuje zwiększać mocy . 180 mi starcza ^^ nie potrzebuje jakiegoś pancernego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JaGG3r napisał:

a od 1Z nie wystarczy np. ? nie planuje zwiększać mocy . 180 mi starcza ^^ nie potrzebuje jakiegoś pancernego sprzętu

Jak skompletujesz taki zestaw na jednomas to na pewno wyjdzie taniej i wystarczy spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, przem8 napisał:

Jak skompletujesz taki zestaw na jednomas to na pewno wyjdzie taniej i wystarczy spokojnie.

i super.  mam jeszcze inne wydatki bo szykuje głębszy serwis więc dobrze by było w miarę możliwości ciąć koszta ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 23:56, Dev napisał:

jak już chcesz wymieniac sprzegło i dwumase to wrzucaj wszystko od AWXa

całość p&p

Odkopię.

DEV będę na dniach wymieniał dwumase ze sprzęgłem. Orientujesz się czy komplet od AWX podejdzie do 1.8t ANB? Rozumiem, że jeśli już wrzucać sprzęgło od AWX to tylko komplet z dwumasem bo pod koło z ANB nie podpasuje?

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...