Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8t bfb logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, przem8 napisał:

Spróbuj o obrót podkręcić jeszcze. Po tym białym nalocie można wnioskować, że trochę jeździłeś na ubogiej mieszance.

Ok, podkrece :) Wszystkie logi po tym robić czy tylko 115-118 ? 

Właśnie po wcześniejszych logach ktoś mi pisał że auto ma za bogatą mieszankę na lpg i to raczej prawda bo nie potrafię zejść w spalaniu poniżej 12.5 gdzies choćbym nie wiem jak jechał. Na trasie raczej normalna jazda po 13.5 litra co b6 spalala 9.5-10.5.

Podjadę teraz do gazownika na regulację. Po regulacji też jakieś logi mogę zrobić żeby stwierdzić że teraz jest ok ?

Opublikowano

Powtórz 2+33 i 115+118. Po regulacji lpg wrzuć 2+33 zrobione na gazie :D

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Powtórz 2+33 i 115+118. Po regulacji lpg wrzuć 2+33 zrobione na gazie :D

Ok ! A turbinka tzn to pęknięcie Twoim zdaniem jak wygląda ? Tragedii chyba nie ma ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra, już mam zrobione logi, wg ustawiłem o obrót więcej bo nie mogłem więcej wkręcić , nie chciała iść nakrętka  ? Tu jest bez n75 : 
http://vaglogi.pl/log-115_118_kGr8Xk1.html
Tutaj z : 
http://vaglogi.pl/log-115_118_gMPNpc.html


A tutaj dam dla porównania stary z n75
http://vaglogi.pl/log-115_118_P1cC2V.html
 

Opublikowano
25 minut temu, mugolina napisał:

Dobra, już mam zrobione logi, wg ustawiłem o obrót więcej bo nie mogłem więcej wkręcić , nie chciała iść nakrętka  ? Tu jest bez n75 : 
http://vaglogi.pl/log-115_118_kGr8Xk1.html
Tutaj z : 
http://vaglogi.pl/log-115_118_gMPNpc.html


A tutaj dam dla porównania stary z n75
http://vaglogi.pl/log-115_118_P1cC2V.html
 

Lepiej ale daje bez szału. Podkręcenie WG wyraźnie pomogło :)

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, cysiek18 napisał:

Lepiej ale daje bez szału. Podkręcenie WG wyraźnie pomogło :)

Przekrecilem tylko z 3/4 obrotu i nakrętki dalej nie mogłem ruszyć ?

wydaje mi się że regulacja by to załatwiła ale nie miałem pomysłu jak ruszyć dalej nakrętke a klucza nie ma szans tam włożyć ?

Opublikowano
Godzinę temu, mugolina napisał:

Przekrecilem tylko z 3/4 obrotu i nakrętki dalej nie mogłem ruszyć ?

wydaje mi się że regulacja by to załatwiła ale nie miałem pomysłu jak ruszyć dalej nakrętke a klucza nie ma szans tam włożyć ?

Odkręć turbo od kolektora a potem odkręć kolektor. Wtedy będziesz miał lepsze podejście. Ewentualnie odkręć pierwszą nakrętkę/kontrę i spróbuj zdjąć klapkę z tej szpilki od gruszki, wtedy długa nasadka 10 i powinno się dać ruszyć tą drugą nakrętkę.

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, cysiek18 napisał:

Odkręć turbo od kolektora a potem odkręć kolektor. Wtedy będziesz miał lepsze podejście. Ewentualnie odkręć pierwszą nakrętkę/kontrę i spróbuj zdjąć klapkę z tej szpilki od gruszki, wtedy długa nasadka 10 i powinno się dać ruszyć tą drugą nakrętkę.

Nie miałem za bardzo czasu żeby się bawić z tym dzisiaj ale niedługo jeszcze raz wezmę się za regulację, nic chyba nie będę odkrecal tylko kata. Wtedy jest dość dużo miejsca od strony kata tam gdzie jest ciegno i tak myślałem żeby wziąć dwa klucze 10 i przerobic je trochę :D

tzn nadspawac je pod innym kątem i da radę :)

Bo od tylu dość miejsca jest więc myślę żeby to przeszło :)

Trochę opornie szła teraz ta nakrętka ale miała takie momenty że nie chciała iść trochę postukalem srubokretem żeby ja ruszyć i szło ale z 3/4 obrotu i koniec w ogóle już nie mogłem wkręcić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.