Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 98' 2.8 ALG


DEVONIPX

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Arek8888 napisał:

Oby ta wiosna przynajmniej się pojawiła :D Mógłbyś wrzucić zdjęcie tych dywaników jak wygląda ich dopasowanie i rant?  mam obecnie ori dywaniki Audi i są mega ładne, ale rant to mają kiepski ? 

Jak chcesz z wysokim rantem na zimę to polecam dywaniki firmy Rezaw-plast. Może wyglądają tak sobie ale są dobrze dopasowane i praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, rant 3 cm, wyższego chyba nie widziałem nigdzie :) skuszę się na następną zimę, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 11:01, Arek8888 napisał:

Oby ta wiosna przynajmniej się pojawiła :D Mógłbyś wrzucić zdjęcie tych dywaników jak wygląda ich dopasowanie i rant?  mam obecnie ori dywaniki Audi i są mega ładne, ale rant to mają kiepski ? 

Dopasowanie super, rantu w sumie nie ma. Ja nie chciałem z wysokim rantem. Trzeba się nauczyć poprostu trzepać buty :P

Dzisiaj auto oddane do lakiernia. Efekty wyślę pod koniec tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tada :D

Łuszczący się lakier tylnej klapy poszedł w zapomnienie :)

IMG_4378.JPGIMG_4406.JPGIMG_4403.JPG

 

Na auto poszedł twardy wosk i detailing wnętrza.

Wleciało wkońcu sterowanie centralnego zamka z pilota, czego auto nie miało od nowości.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oznaki wiosny to okazja do solidnego mycia. Radość nie trwała długo bo zaraz zaczęło padać...  Efekty detailingu - dobre kropelkowanie, wszystko spływa jak po kaczce i bród tak szybko się nie chwyta.420B72E8-93E2-42F9-8638-6D246EC93992.jpegADD66531-D59C-4A9E-84AD-2D27BAA2307D.jpegD12BAC36-69A8-4A69-B87A-3C7DA190487B.jpeg8E4DF82D-C439-4227-B35A-FC35D6C105D0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciało nowe łoło :D Keskin KT5. Poszerzyłem budę po 2 cm z każdej strony :) ,  mniejsze ET, szersza felga.

 

IMG_4586.JPG

IMG_4583.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te felgi tu nie pasują. Nie myślałeś o 16"? Czy taki rozmiar nie był w standardzie z tym silnikiem?

Edytowane przez krzysiek_f
Pomyłka, do usunięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te felgi tu nie pasują. Nie myślałeś o 16"? Czy taki rozmiar nie był w standardzie z tym silnikiem?

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem 15, nie myślałem o 16. W zanadrzu jest dobra gleba. Ja lubię opony na dużym balonie i w dodatku są dla mnie komfortowe. Naciągnięte podeszwy o profilach 35 itp to nie dla mnie, dużo jeżdżę po nie najlepszych drogach.

Myślałem o kołach od mercedesa ale jeden kolega z forum już ma i wywołał gownoburze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz naciągów, OK, mi też się nie podobają. Jeśli planujesz dać w dół, to tym bardziej poszedłbym w większe koło nawet 17". Myślę że to max na kiepskie drogi. Do tej budy dasz 205/50 R17 i będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ta felga mega komicznie ? załóż stare oryginalne a te keskiny oddaj ? ale fura ogólnie szacun za stan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe felgi wyglądają niestety tragicznie ?

Znacznie lepiej pasują te zimowe felgi Audi.

Nie chcesz założyć chociaż 16" , ale planujesz glebę ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, granatowy napisał:

Nowe felgi wyglądają niestety tragicznie ?

Znacznie lepiej pasują te zimowe felgi Audi.

Nie chcesz założyć chociaż 16" , ale planujesz glebę ? ?

Tak, bo to moje auto i mogę szastać hajsem na co mi się podoba ?

Domyślam się że większość osób kupiła by za cenę tych felg dobre chińskie 17 ale o gustach się nie dyskutuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hasahad napisał:

To ile ty dałeś za te keskiny? ? 

Tyle ile było trzeba żeby je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori 16audi i będzie pasować. Napewno ktoś się zamieni za te kosmiczne keskiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...