Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 98' 2.8 ALG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
40 minut temu, Arek8888 napisał:

Oby ta wiosna przynajmniej się pojawiła :D Mógłbyś wrzucić zdjęcie tych dywaników jak wygląda ich dopasowanie i rant?  mam obecnie ori dywaniki Audi i są mega ładne, ale rant to mają kiepski ? 

Jak chcesz z wysokim rantem na zimę to polecam dywaniki firmy Rezaw-plast. Może wyglądają tak sobie ale są dobrze dopasowane i praktyczne.

Opublikowano

Faktycznie, rant 3 cm, wyższego chyba nie widziałem nigdzie :) skuszę się na następną zimę, dzięki!

Opublikowano

Łał, cudo :) Może mój kiedyś też doprowadzę do takiego stanu :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.02.2019 o 11:01, Arek8888 napisał:

Oby ta wiosna przynajmniej się pojawiła :D Mógłbyś wrzucić zdjęcie tych dywaników jak wygląda ich dopasowanie i rant?  mam obecnie ori dywaniki Audi i są mega ładne, ale rant to mają kiepski ? 

Dopasowanie super, rantu w sumie nie ma. Ja nie chciałem z wysokim rantem. Trzeba się nauczyć poprostu trzepać buty :P

Dzisiaj auto oddane do lakiernia. Efekty wyślę pod koniec tygodnia ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tada :D

Łuszczący się lakier tylnej klapy poszedł w zapomnienie :)

IMG_4378.JPGIMG_4406.JPGIMG_4403.JPG

 

Na auto poszedł twardy wosk i detailing wnętrza.

Wleciało wkońcu sterowanie centralnego zamka z pilota, czego auto nie miało od nowości.

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze oznaki wiosny to okazja do solidnego mycia. Radość nie trwała długo bo zaraz zaczęło padać...  Efekty detailingu - dobre kropelkowanie, wszystko spływa jak po kaczce i bród tak szybko się nie chwyta.420B72E8-93E2-42F9-8638-6D246EC93992.jpegADD66531-D59C-4A9E-84AD-2D27BAA2307D.jpegD12BAC36-69A8-4A69-B87A-3C7DA190487B.jpeg8E4DF82D-C439-4227-B35A-FC35D6C105D0.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wleciało nowe łoło :D Keskin KT5. Poszerzyłem budę po 2 cm z każdej strony :) ,  mniejsze ET, szersza felga.

 

IMG_4586.JPG

IMG_4583.JPG

Opublikowano

Jak dla mnie te felgi tu nie pasują. Nie myślałeś o 16"? Czy taki rozmiar nie był w standardzie z tym silnikiem?

Edytowane przez krzysiek_f
Pomyłka, do usunięcia

Opublikowano

Jak dla mnie te felgi tu nie pasują. Nie myślałeś o 16"? Czy taki rozmiar nie był w standardzie z tym silnikiem?

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Chciałem 15, nie myślałem o 16. W zanadrzu jest dobra gleba. Ja lubię opony na dużym balonie i w dodatku są dla mnie komfortowe. Naciągnięte podeszwy o profilach 35 itp to nie dla mnie, dużo jeżdżę po nie najlepszych drogach.

Myślałem o kołach od mercedesa ale jeden kolega z forum już ma i wywołał gownoburze?

Opublikowano

Nie lubisz naciągów, OK, mi też się nie podobają. Jeśli planujesz dać w dół, to tym bardziej poszedłbym w większe koło nawet 17". Myślę że to max na kiepskie drogi. Do tej budy dasz 205/50 R17 i będzie pięknie.

Opublikowano

Wygląda ta felga mega komicznie ? załóż stare oryginalne a te keskiny oddaj ? ale fura ogólnie szacun za stan 

Opublikowano

Nowe felgi wyglądają niestety tragicznie ?

Znacznie lepiej pasują te zimowe felgi Audi.

Nie chcesz założyć chociaż 16" , ale planujesz glebę ? ?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, granatowy napisał:

Nowe felgi wyglądają niestety tragicznie ?

Znacznie lepiej pasują te zimowe felgi Audi.

Nie chcesz założyć chociaż 16" , ale planujesz glebę ? ?

Tak, bo to moje auto i mogę szastać hajsem na co mi się podoba ?

Domyślam się że większość osób kupiła by za cenę tych felg dobre chińskie 17 ale o gustach się nie dyskutuje ?

Opublikowano

To ile ty dałeś za te keskiny? ? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, hasahad napisał:

To ile ty dałeś za te keskiny? ? 

Tyle ile było trzeba żeby je kupić.

Opublikowano

Kup ori 16audi i będzie pasować. Napewno ktoś się zamieni za te kosmiczne keskiny ?

Opublikowano
  • Autor

Mistrz hejtu i doradztwa się znalazł ?

Opublikowano
5 godzin temu, DEVONIPX napisał:

Mistrz hejtu 

Jakiego znowu hejtu ? ?

Opublikowano
  • Autor

No dobra, ironii ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.