Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS by Krecik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Wcześniej jeździłem Audi A6 c5 lift Avant 3,0  ASN w automacie  i bardzo fajny samochodzik i na tamte czasy bardzo dobrze był wyposażony  wersja indywidualna recaro fotele w pełni regulowane, webasto, solar dach, podwójne szyby, fotochromatyczne lusterka wsteczne i boczne itp. powiem ze obecna  A5 nie ma takiego wyposażenia ale czas padł na coś nowszego po ponad 5 latach jeżdżenia szóstka ;)

 

1009089_361790107283653_1613561834_o.jpg

IMG_0587.JPG

IMG_0817.JPG

Opublikowano
  • Autor

Audi a5 już jest w moim posiadaniu od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony po mimo złych opini na temat tego silnika to jestem mile zaskoczony bo nie lyka oleju byc moze jest po jakiejs akcji wymiany tloków i pierścieni w DE 

Silnik: 2.0 TFSI
Rok 2010
Skrzynia Manual
Kolor:  LY7E
Na pokładzie:
- Nagłośnienie B&O
- MMI 3G + navi
- coming/leaving home
- el. reg. odcinka lędźwiowego
- kiera multifunkcyjna
- czujnik deszczu/zmierzchu
- bi-xenony 
- pdc tył plus przód
- pakiet s-line 
- zawieszenie s-line 1BV
- felgi 18"(zima)

Modyfikacje:

- Pakiet zderzaków competition Plus
-Atrapa (gril) z wersji S5 
-Przod poliftowy
-Tył lampy polift NEON
-Kierownica od RS5 Ścięta 
-Air Ride z wyświetlaczem elektronicznym 5 kanalowym oraz sterownie z pilota i telefonu
-Końcówki wydechu FI 100   WMsport 
-Listwy progowe czarne Piano
-Felgi z A8  19"9J  opona 245/35/19 (tymczasowo) docelowo 20 bedzie "

Kilka zdjęć:

Edytowane przez karolkrecik

Opublikowano
  • Autor

FB_IMG_1528317276317.jpg

FB_IMG_1528060071155.jpg

FB_IMG_1528147671638.jpg

FB_IMG_1528147761027.jpg

FB_IMG_1528147793880.jpg

FB_IMG_1528317666781.jpg

FB_IMG_1528407618457.jpg

FB_IMG_1528629610620.jpg

20171022_203655.jpg

Opublikowano

Nie było grilla z emblematem RS7 albo R8 ??

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, KarolASO napisał:

Nie było grilla z emblematem RS7 albo R8 ??

 

To ori grill z s5 emblematu  nie zmieniłem ale będzie s line bądź bez.

Opublikowano

Kolejna "piona" przerobiona na competition. To mi się podoba, grill mogłeś wpakować od RS-a. Autko oczywiście bajka ;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

wszystko piękne - mnie tylko razi ten wydech - przynajmniej na foto wydaje się przesadnie dużej średnicy

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe kolo wleciało na sezon 2019. ? rotiform SPF 20x10 cali opona 225/30r20

FB_IMG_1554834916262.jpg

FB_IMG_1554834913777.jpg

Opublikowano

Jest sztos;) mam nadzieję że z bliska niedługo zobaczę;)

 

Opublikowano

KarolKrecik,

Świetny projekt gratulacje ?SPF-y piękne.

Btw. Jakie ET  mają ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Mega dobrze to koło wygląda na A5 :thumbup1:

Opublikowano

Elegancko siadło ;) Gratki

Opublikowano

Wygląda ciekawie chociaż opony prawie nie ma  .   ?  Robiłeś jakiś program aby lepiej jechała , bo na tych walcach deczko zwolniła zapewne ?  ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.04.2019 o 20:24, black4 napisał:

KarolKrecik,

Świetny projekt gratulacje ?SPF-y piękne.

Btw. Jakie ET  mają ?

Pozdrawiam

4x ET35 ale jeszcze wleci dystans 1.5cm zeby spasowac to do konca

IMG_20190417_181456.jpg

IMG_20190417_181507.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.04.2019 o 04:11, dekiel 13 napisał:

Wygląda ciekawie chociaż opony prawie nie ma  .   ?  Robiłeś jakiś program aby lepiej jechała , bo na tych walcach deczko zwolniła zapewne ?  ?

Nie program jeszcze nie jest ale wleci napewno. A co do tego czy zwolniła to nie czuję zadnej różnicy po za tym ze niski profil i każda nierówność czuć ?tu opona to zaledwie 225 w porownaniu do 245 seryjnych to ma mniejszy opór toczenia. a średnica koła takze mniejsza. ?

Opublikowano

Obejrzana w Tczewie na żywo robi mega wrażenie??

Opublikowano

Dzięki za info Karol,

Setup wygląda niesamowicie.

Jeszcze pytanie: orientujesz się ile waży ta felga ?

Pogodnych Świąt, Pozdrawiam?

 

Opublikowano

Sztos mega ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Super jest! Jak z pakownościa takiej A5? Porównując z A4 B8?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.