Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z promieniem xenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

....Pewnego pięknego mrożnego wrecz dnia ,napotkała mnie mała kolizja

Otóz wpadłemm w poslizg ,uszkadzajac przedni zderzak.

Od tego czasu niebieski promien xenonów z obu lamp nie nakłada sie na siebie.

Lampy jednak pozostały nie naruszone

Czy jest to normalne zjawisko

Teraz roznica miedzy P i L lampajest jakies 30 -40 cm

Dzieki za info

POZdro :a4fan:

Opublikowano

a próbowałeś je wyregulowac ?

Opublikowano

Prawdopodobnie impet uderzenia spowodował, że wypadł któryś z uchwytów podtrzymujących odbłyśnik i soczewkę.

Opublikowano
  • Autor

..Probowałem wyregulowac (góra dół) ale to nic nie zmienni

W najbliższym czasie zderzak bede zdejmowal, zdemontuje lampe, wtedy dokładniej przyjże sie ....

Prawdopodobnie lampa została lekko osadzona na bok.

Opublikowano

lampy też można ustawiać prawo lewo, nie tylko góra dół :wink4:

Opublikowano

Regulowałeś góra-dół ale ręcznie przy lampie, czy elektrycznie z wnętrza? Jeżeli regulowałeś ręcznie, to czy regulując obie lamy nie widzisz efektów, czy tylko przy jednej? Ale fakt, prawdobodobnie wypadło mocowanie odbłyśnika i soczewki, albo ew. ułamało się (gorsza sytuacja).

Opublikowano

Regulowałeś góra-dół ale ręcznie przy lampie, czy elektrycznie z wnętrza? Jeżeli regulowałeś ręcznie, to czy regulując obie lamy nie widzisz efektów, czy tylko przy jednej? Ale fakt, prawdobodobnie wypadło mocowanie odbłyśnika i soczewki, albo ew. ułamało się (gorsza sytuacja).

przy ori xenonach nie ma regulacji z wnetrza..

Opublikowano

być może na skutek uderzenia, masz zdeformowaną żarówkę, stąd zmiana barwy światła

Opublikowano
  • Autor

...Wczoraj odkreciłem delikatnie zaczepy lampy, jednoczesnie ustawiajac polozenie jak i promien.

Aleee oczekiwanego efektu nie uzyskałem,

prawdopodobnie żarnik musiał delikatnie przemiescic sie.

Innej obcji nie widze...

:a4fan:

Opublikowano

Zdejmij całkiem lampę, otwórz od tyłu i przyglądnij sie co tam jest grane :)

To tylko 3 śrubki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

...TAk włąsnie zrobie...ale na wiosne gdy bede malował zderzak

Opublikowano

Regulowałeś góra-dół ale ręcznie przy lampie, czy elektrycznie z wnętrza? Jeżeli regulowałeś ręcznie, to czy regulując obie lamy nie widzisz efektów, czy tylko przy jednej? Ale fakt, prawdobodobnie wypadło mocowanie odbłyśnika i soczewki, albo ew. ułamało się (gorsza sytuacja).

przy ori xenonach nie ma regulacji z wnetrza..

A widziałeś ori xenon w 1.8 z 96 roku?
Opublikowano

zciagnij lampe , i sprawdz odbłyśnik napewno sie przestawił mogł wyleciec z górnego mocowania wyciag i sprawdz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.