Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s5 umarło

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam bardzo duży problem. Mianowicie gdy odpiąłem sterownik wysokości świateł wszystko mi znikło zegary nie świecą auto nie odpala częściowy brak prądu , jak otwieram drzwi to światło we wnętrzu zapala się i gaśnie po sekundzie nawiewy dmuchają ale klimatronik się nie świeci i najlepsze w tym jest że nie da się podpiąć komputera bo nie widzi can . Ktoś coś jakieś pomysły .Proszę o pomoc

Opublikowano

W nowszych autach lepiej odpukać dwie klemy na aku i dopieronodlaczac poszczególne moduły czy tez sterowniki. Jak już podłączyłeś to odepnij aku na cała noc i zobacz czy coś ruszy 

Opublikowano
  • Autor

Nic nie dało

 

Opublikowano

a najprostszą rzecz sprawdzałeś, czyli bezpieczniki? może jakieś zwarcie się gdzieś zrobiło i wybiło "korek":)

Opublikowano
  • Autor

wszystko sprawdzone

 

Opublikowano
  • Autor

A może imo w kluczyku siadło ??

Opublikowano

Immo raczej nie, bo gdyby immo trzymalo to zapewne odpalilbys samochod na 3s. i by zdechl, poza tym napewno by sie jakas kontrolka swiecila/mrugala od immo. Najwiekszy problem to taki ze nie mozesz kompa podpiac bo bylo by wszystko jasne, a tak to wrozenie z fusow

Opublikowano

Podpiąłeś na miejsce ten sterownik ? Może on Ci zware robi... dasz radę go rozebrać i sprawdzić płytkę ? Ewentualnie może jakieś kable naruszyłeś przy jego wyciąganiu... dziwne, ze po odłączeniu sterownika świateł masz taki odjazd. Jak masz dostęp to sprawdz schemat sterownika oraz z czym on się łączy wtedy tez można wpaść na jakiś trop ;) 

Opublikowano

Podpiąłeś na miejsce ten sterownik ? Może on Ci zware robi... dasz radę go rozebrać i sprawdzić płytkę ? Ewentualnie może jakieś kable naruszyłeś przy jego wyciąganiu... dziwne, ze po odłączeniu sterownika świateł masz taki odjazd. Jak masz dostęp to sprawdz schemat sterownika oraz z czym on się łączy wtedy tez można wpaść na jakiś trop ;) 

które bezpieczniki sprawdzałes ? W desce po lewej i po prawej czy w bagażniku ? 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

bezpieczniki wszystkie lewa prawa bagażnik pod ecu tez

zapomniałem dodać tylko odpiołem jeszcze jedną wtyczke  i tak sobie myśle że to przez to

IMG_2254.JPG

Opublikowano

Podpinaj i sprawdzaj 

Opublikowano
  • Autor

Jest wpięta ale jak ją wypiąłem to podejrzewam że wtedy coś się spie......?

Opublikowano

Sprawdzałeś wyłączniki bezwładnościowe? Może przypadkiem któryś akurat wyskoczył. Sprawdź też napięcie na akumulatorze, może i przypadek jeden na milion ale przy zwarciu wewnętrznym też się mogą dziać różne cuda z autem

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, PiXX napisał:

Sprawdzałeś wyłączniki bezwładnościowe? Może przypadkiem któryś akurat wyskoczył. Sprawdź też napięcie na akumulatorze, może i przypadek jeden na milion ale przy zwarciu wewnętrznym też się mogą dziać różne cuda z autem

A gdzie go znajdę ?

 

Opublikowano
6 minut temu, ewela napisał:

A gdzie go znajdę ?

 

Mea Culpa, doczytałem że w S5 funkcję taką pełni sterownik od poduszek. Wybadaj jeszcze bezpieczniki płytkowe które masz pod pokrywą do podłączenia kabli pod maską na podszybiu. A w gnieździe OBD na 16 pinie pojawia Ci się napięcie?

Opublikowano
  • Autor

czy napięcie jest to niewiem ale łączy się z linią k a z can jest problem?

Opublikowano

Jeśli łączy się z czymkolwiek to napięcie powinno być, sygnalizuje to też dioda na kablu (o ile jest). Chodzi po prostu o to że mając jakieś dane o błędach ze sterowników można w pewien sposób ukierunkować poszukiwania na coś konkretnego, a tak to po prostu wróżenie z fusów. Te bezpieczniki na podszybiu sprawdzone?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzone

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.