Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padnięty fis VDO A4 b5


Chakus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Padł mi fis i praktycznie do niczego już się nie nadaje;/ Jak to jest z naprawą? Starczy kupno wyświetlacza na allegro i przelutowac? Słyszałem że niby potem zabawa vagiem jest żeby kodować. (Foto robione przez pasażera jakby ktoś zaszeryfowal). Pozdrawiam

 

A4 B5 96r AFN

IMG_20180705_173923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przelutować. Jaki wyświetlacz chcesz kupić? Bo ja do C5-tki kupiłem jakiś niby lepszy, wg. sprzedawcy najbardziej zbliżony do oryginału pod wzgl. świecenia ale moim zdaniem trochę mu jeszcze doń brakuje... najbardziej mnie irytuje kwestia polaryzacji, bo po założeniu okularów przeciwsłonecznych z polarem to nic na nim nie widać!! Trzeba głowę przekręcać o pewien kąt. Z oryginałem tego problemu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BeyerBrown napisał:

Wystarczy przelutować. Jaki wyświetlacz chcesz kupić? Bo ja do C5-tki kupiłem jakiś niby lepszy, wg. sprzedawcy najbardziej zbliżony do oryginału pod wzgl. świecenia ale moim zdaniem trochę mu jeszcze doń brakuje... najbardziej mnie irytuje kwestia polaryzacji, bo po założeniu okularów przeciwsłonecznych z polarem to nic na nim nie widać!! Trzeba głowę przekręcać o pewien kąt. Z oryginałem tego problemu nie było...

Czyli tylko kupić na allegro i przelutowac?  Bo słyszałem że to się robi w poliftach. Tutaj inna zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...