Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne ?Takie fele to bardzo duża zmiana na plus, szczególnie po zdjęciu 15-calowych felg :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lato (...kozowato)

IMG_20190501_080105.jpg

Opublikowano

Wygląda dużo lepiej niż na 15-stkach :) jak komfort jazdy na większych felgach?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Na drobnych nierównościach nic nie czuć, na poprzecznych typu progi zwalniające czy tory trzeba jednak wolno bo tłucze bardziej niż na 15". Winowajcą są szerokie opony, które z kolei robią robotę przy szybkim wchodzeniu w zakręt, to największy plus tych kół. 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Audi na Mazurach

www.zalesiemazury.pl 

Polecam to miejsce rodzinom z dziećmi!

IMG_20190604_124210.jpg

IMG_20190604_124051.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Z nowości po urlopie auto trafi do lakiernika na wymianę wcześniej wspomnianego błotnika, poddał się po 18 latach (rok zwlekałem z wymianą). Oprócz tego do naprawy kwalifikuje również maska. Na lewym rancie, w miejscu gdzie poprowadzony jest fabryczny kit, zaczęły wychodzić bąble.

Na zdjęciu widoczny rant zabezpieczony jeszcze przed zimą (lepszego ujęcia zrobić nie potrafiłem).

Fachman stwierdził, że element do uratowania po wcześniejszym usunięciu kitu, wypiaskowaniu, zabezpieczeniu i pomalowaniu. 

IMG_20190604_130012.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Odgrzebałem zdjęcie z zeszłego roku kiedy zabezpieczałem rant maski przed zimą. Czysta korozja ?

IMG_20181006_123224_HDR.jpg

Opublikowano

W dziwnym miejscu ta korozja na masce ? 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Arek8888 napisał:

W dziwnym miejscu ta korozja na masce ? 

Korozja wychodzi zaraz nad tym kitem, pod nim jest chyba łączenie 2 blach. Też mi się tak wydawało ale w 2 miejscach w których wyceniałem robotę to mówili, że to drugie typowe miejsce w B5. Pierwszym wiadomo co jest.

Ryba psuje się od głowy a B5 od przednich błotników.

Opublikowano

Nie wiem za bardzo o jaki kit chodzi, aż muszę u siebie sprawdzić :)

Opublikowano

teraz do tych felg to pasuje auto obniżyć tak jak na moim profilu, -30mm np kit Eibach robi robotę ja gumę mam 215/45 i jest ok 

Opublikowano
  • Autor

Słuszna uwaga ale powstrzymują mnie 2 powody: 

- należałoby zmienić też amorki a moje są jeszcze w dobrej kondycji

- żona ma od niedawna prawo jazdy i doskonali swoje umiejętności, także im wyżej tym lepiej

Opublikowano
  • Autor

Nowy stary błotnik.

Do kompletu wpadły wszystkie nowe klipy, poniżej nr (może przydadzą się komuś kto kupi chińczyka w kolorze):

- 443 807 300 A (biały)

- N 908 214 01 (czarny)

IMG_20190609_201605.jpg

IMG_20190609_201631.jpg

IMG_20190609_201703.jpg

IMG_20190609_201309.jpg

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, znów cieszy oko :)

IMG_20190613_163502.jpg

IMG_20190613_163517.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

ile cie taka przyjemnosc kosztowała

Opublikowano

Wreszcie Audi będzie mogło pozować z lewego profilu ;)

Opublikowano
  • Autor

1150 PLN + mój drugi błotnik

Opublikowano
  • Autor

Zachód słońca na podlasiu

IMG_20190620_191009.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po 19 latach podsufitka Audi poddała się. Wiosną było tak

IMG_20181020_112130_HDR.jpg

Tegoroczne słońce było bezlitosne

IMG_20190731_185148.jpg

IMG_20190731_185224.jpg

Wyrywanie chwasta

IMG_20190805_184559.jpg

IMG_20190805_185814.jpg

Nie obyło się bez ofiar

IMG_20190806_102823.jpg

Gdyby ktoś miał 2 szt. w idealnym stanie to chętnie kupię bo w ASO już niedostępne. 

Edit:

Udało się kupić nowe.

IMG_20190906_181154.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

Zakładasz inną podsufitkę czy będziesz kleił starą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.