Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie. Gdyby nie to, to już dawno miałbym wymieniony materiał :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W weekend korzystając z ładnej pogody wysprzątałem porządnie Audiczkę ?

Wrzucam fotki wnętrza, których brakowało w moim temacie

IMG_20191013_224700.jpg

IMG_20191012_134654.jpg

IMG_20191012_134728.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

Jest schludnie i to się ceni.

Opublikowano

Teraz przy wsiadaniu wypadałoby ściągać buty :grin:. Takim czyściochem, aż chce się jeździć :thumbup1:.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, adek1983 napisał:

Jest schludnie i to się ceni.

Dziękuję ?

32 minuty temu, Rumaq napisał:

Teraz przy wsiadaniu wypadałoby ściągać buty :grin:. Takim czyściochem, aż chce się jeździć :thumbup1:.

Bez przesady. Wystarczy założyć ochraniacze na buty i zielony fartuch, jak na porodówce ?

Opublikowano

no ja bym musial kazac wsiadac w fartuchach, po tym jak pralem fotele to byl jakis dramat

Opublikowano

:siema: Czysta jak łza :) 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Arek8888 napisał:

:siema: Czysta jak łza :) 

Trzeba było w końcu zrobić porządek, patrzeć już nie mogłem, sam widziałeś.

Upatrzyłeś furkę? ?

Opublikowano

Poszukiwania dziś ruszyły :) Zdecydowałem, że będę szukał B6 w jak najlepszym stanie i w naszej okolicy, więc poszukiwania mogą potrwać :)

Opublikowano
  • Autor

Słusznie, trzeba iść do przodu.

Powodzenia i daj znać jeśli będę mógł pomóc ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Widać że cena paliwa zachęca do tankowania ponad stan :D

PS. Miałem identyczną sytuację u siebie. Najbardziej irytujące było to, że rezerwa potrafiła zaskoczyć (zawsze się wydawało że paliwa jest więcej niż jest faktycznie). Ponieważ to Jaeger to nie bawiłem się w naprawy tylko wrzuciłem od razu VDO full fis z nowym wyświetlaczem i jest spokój aż do dziś. Trochę zabawy jest (zwłaszcza jak ma się immo 3) ale temat da się ogarnąć, a jeśli myślisz długo jeździć to warto przemyśleć.

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie narzekam na wskazania zegarów. Trochę się nawet dziwię czemu wszyscy tak jadą na te Jaeger'y ?

Co do szybkości wskazówki od poziomu paliwa to zawsze tak miała. Przy ewentualnej wymianie wjedzie jak mówisz VDO.

Opublikowano

Audi pierwsza klasa :thumbup1: 

Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem czas na wrzucenie kół po zimowej kwarantannie w piwnicy

IMG_20200429_104209.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

Chyba jedyny mam takie zboczenie ale cholernie podobają mi sie chlapacze :D 

 

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem je zaraz po czyszczeniu spodów drzwi ze smoły asfaltowej niemieckich dróg.

Standardowa zawiecha więc ciężko je urwać ?

Opublikowano

a ja te chlapacze chcialem wywalic a widze ze to chodliwy towar jest xd

Opublikowano
W dniu 29.04.2020 o 16:29, Mukade93 napisał:

a ja te chlapacze chcialem wywalic a widze ze to chodliwy towar jest xd

Ja mam tez u siebie, dlugo szukalem bo kazdy to wyrzuca. :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe koło

IMG_20200515_170959.jpg

20220904_110813.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.