Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiana na duży plus :):thumbup1:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jesień 

received_1760795114058767.jpeg

Opublikowano

Co z reflektorami?

Opublikowano
  • Autor

Całe czarne dlatego nie widać ?

Opublikowano
  • Autor

Tak poważnie to regenerują się

Opublikowano

Auto przymknęło oczy na to co się dzieje na świecie :D

Opublikowano

Sam regenerujesz czy same się regenerują? :)

Nie wyglądały na matowe (przynajmniej na zdjęciach), więc podejrzewam, że chodzi o odbłyśniki.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, longer_xd napisał:

Sam regenerujesz czy same się regenerują? :)

Nie wyglądały na matowe (przynajmniej na zdjęciach), więc podejrzewam, że chodzi o odbłyśniki.

Regenerują się, wysłałem do specjalisty. Dokładnie, chodzi o odbłyśniki ale nie tylko. Lewa lampa była już mocno matowa, więc będzie polerowanie + lakier, obu oczywiście.

Opublikowano

piekny kolor

Opublikowano
  • Autor

Mały spojler

received_136730274478527.jpeg

foto by Piotr Duda

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Podsumowanie regeneracji reflektorów:

- wymiana odbłyśników soczewek

- polerowanie kloszy + lakierowanie

Przed

IMG_20201123_135622.jpg

received_287258585902864.jpeg

received_3524646360948103.jpeg

Po

received_2724602854519682.jpeg

IMG_20201123_140355.jpg

IMG_20201123_140412.jpg

Odświeżenie lamp wykonał Piotr Duda, któremu dziękuję ?

IMG_20201123_141702.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

Nie było tragedii, ale na porównaniu widać, że faktycznie lewa lampa była już nieco matowa. Najważniejsze, że zregenerowane powinny lepiej świecić, a na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać.

Daj znać, czy faktycznie różnica w świeceniu jest zauważalna i czy jesteś zadowolony z efektu.

Opublikowano
  • Autor

W tym przypadku zdjęcia słabo oddają rzeczywistość, fakt też że fotograf ze mnie marny.

Lewa lampa była już mocno matowa, może na tym zdjęciu będzie lepiej widać.

IMG_20200405_103531.jpg

Powiem że w świeceniu nie ma dużej różnicy, liczyłem na więcej. Wygląda na to, że moje odbłyśniki nie były takie złe jak myślałem.

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano

Jakiej firmy masz żarówki h7

może byc to kwestia żarówek

 

Ja używałem jak mialem jeszcze h7 lampy

Osram night braker Laser h7

Powiem ci że może i trochę kosztują ale bardzo dobrze świeciły w porównaniu z takimi po 20 -40 zł sztukę z motoryzacyjnego

 

Opublikowano
  • Autor

Jeżdżę na Osram, zwykłe H7, ale to nie ma znaczenia bo porównuję efekt przed i po na tych samych żarówkach.

Kupowałem kiedyś Philips White Vision, różnica była w barwie światła i żywotności (8 miesięcy).

Zastanawia mnie czy taka "mocniejsza" żarówka nie spowoduje szybkiego wypalenia odbłyśników?

Opublikowano

Trzeba było od razu większe soczewki np z b8lift i do tego dobry zestaw hid, różnica wtedy była by bardzo odczuwalna, tak pieniądze wywalone w błoto moim zdaniem.

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem się czy nie pójść w ksenony ale:

- tym autem jeżdżę tylko do pracy tj. miasto

- cena byłaby x3 

Głównie chodziło mi o poprawę widoczności na tyle aby nie zdjąć ludzi z przejścia, a już niedługo widzieć że zamierzają przejść i się zatrzymać (nowe przepisy) oraz o odświeżenie wizualne. 

Kasę zamiast na ksenon wolę przeznaczyć obniżenie auta.

Edytowane przez krzysiek_f

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update 

Postanowiłem zmienić felgi z 17" na 16". Zmiana podyktowana tym, że autem robię bardzo małe przebiegi i nie ma sensu przerzucać kół 2x w roku. Jeżdzę głównie po mieście więc poszedłem w opony wielosezonowe.

20220208_131233.jpg

20220208_130951.jpg

20220208_131528.jpg

20220208_131318.jpg

Edytowane przez krzysiek_f

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.