Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 AWX tryb awaryjny, spadek mocy-logi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jest to moj pierwszy post jak i pierwsze logi. Mam madzieje, ze wykonalem je prawidlowo. Problemem jest wlaczanie trybu awaryjnego tj. wylaczanie turbiny przy wciskaniu pedala do "dechy" w okolicach 3-4k obrotow na 3 i wyzszych biegach. Prosze o analize logow dyn. i statycznych. Pozdrawiam. Jacek

http://vaglogi.pl/log-004_tCobDGU.html
http://vaglogi.pl/log-018_WrzLnJ3.html
http://vaglogi.pl/log-003_007_008_K0VQ1.html
http://vaglogi.pl/log-023_kdlkhO4.html
http://vaglogi.pl/log-003_011_008_u435H.html
http://vaglogi.pl/log-013_9cPT7s.html
http://vaglogi.pl/log-003_007_008_aX078.html

Edytowane przez Jacek Milena Boguccy

Opublikowano

Po pierwsze znacznie fajniej wyglądają logi jak wrzuci się je przez vaglogi.pl

Po drugi z objawów bez patrzenia na logi wynikałoby ze do czyszczenia zmienna geometria łopatek turbiny lub do wymiany zawór N75. Standard. Wazne, żeby dac to do zrobienia specjalistom od turbo a nie zwykłemu mechanikowi, nawet dobremu. Ja właśnie walczę ze spartaczonym czyszczeniem. Konczy się i tak na wysłaniu turbiny.

Opublikowano
  • Autor

Puscilem przez vaglogi. 

Opublikowano

Auto po chipie.

- prawdopodobnie uszczelnienia pompowtrysków do wymiany

- kąt synchronizacji do poprawienia

- turbo do wyczyszczenia i wszystkie podciśnienia do sprawdzenia

- pasowałoby użyć środka do wyczyszczenia pompowtrysków bo bip-y wysokie

Opublikowano

A ja bym do tego jeszcze przyjrzał się przepływce.

W pierwszej kolejnosci zajałbym się trybem awaryjnym tzn czyszczenie turminy i sprawdzenie podciśnień.

Do tego przydałyby sie jeszcze logi statyczne i dynamiczne grupy 011 - regulacja doładowania.

Edytowane przez Krzysiek_A4/A6

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczny grupy 11 dalem. 

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczny grupy 11 dalem. 

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzilem n75, ma 18 omów oporu. W weekend podmienie z n18. 

N18 to ten pod lampa? Obok jest z zielonym łebkiem. 

Sight_2018_09_06_055147_324.jpg

Opublikowano

Zawór przy lampie z zielonym łebkiem to N239 i steruje pracą klapy gaszącej . N18 masz przy scianie grodziowej w okolicach zbiorniczka wyrównawczego ? 

Opublikowano
  • Autor

Dzieki danielstol

Opublikowano

schemat.jpg.f1b390810b36783ddf56f0c15373

nr 2 - N18

nr 3 - N239

nr 9 - N75

rzeczywiście te logi to sajgon :P może być, że N75 świruje i się przycina, bo to doładowanie strasznie skacze, warto tez zobaczyć ten MAF jak kolega Krzysiek radzi... ale takie skoki często też spowodowane są przycinającą się geometrią... tym bardziej, że ten spadek gwałtowny MAF jest po tym jak N75 dał 78.5% na zbicie ciśnienia (pewnie nagle puściły kierowniczki) obejrzyj pracę sztangi w trybie BS 011 czy chodzi płynnie, chociaż często jej praca na postoju nie odnosi się do pracy przy obciążeniu i wysokiej temp turbo... 

Dla zobrazowania :P

LOG-01-003-011-008 CSV.png

Opublikowano
  • Autor

Czyli n18 jednak pod lampa obok tego z zielonym lebkiem n239. Wyczyszcze ta przeplywke. 

Edytowane przez Jacek Milena Boguccy

Opublikowano

Mas Air Flow - MAF - Przepływomierz, MAP - Manifold Absolute Pressure - czujnik ciśnienia

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze to. Jakim programem robisz takie wykresy? 

Opublikowano
  • Autor

Czy sztanga turbiny na biegu jalowym przy wciskaniu pedalu gazu powinna pracowac? 

Przy odpalaniu sztanga sie podnosi gdzies o 7mm moze wiecej. 

Opublikowano
  • Autor

Wie ktos ktory jest do awx? 

5f9590cd61ab6ae4880e998f33fdf0544cb14695962ff272c4cf6be81f92b56a (1)

7339c566678d6b71bf024cd9386464af84e4e83d9c159d2d6a78ea560f88b50c (1)

 

Czemu 1 ma 2 wyjscia a drugi 3?

Edytowane przez Jacek Milena Boguccy

Opublikowano
11 godzin temu, Jacek Milena Boguccy napisał:

Te 3 wyjście to czujnik ciśnienia atmosferycznego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.