Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotel się buja na nierównościach - czy jest rozwiązanie ?


Pulpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z fotelem i to kierowcy zeby było śmiesznie polega to na tym, że wpadając na hopke i jeśli wcześniej sie nie zapre o kiere :polew: to mam kołyske i suptelne przejście fotela do pozycji stabilnej.Wyjmowałem to siedzenie, wiem w czym problem ( blaszka która łączy rączke od regulacji góra-dół siedzenia,a trybikiem, w który wpada bolczyk jest blaszka około 10 cm. długości pękł mniej więcej w połowie) :polew: Ogólnie na początku było to nawet fajne, ale teraz stało sie poprostu irytujące i z deczka niebezpieczne bo jak zaczyna mnie bujać 150 naprawde nie jest zbyt halo. No i teraz moje pytanie czy jest możliwość skutecznego naprawienia tej usterki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pęknięty zawias regulacji wysokości góra dół koło tego bolca jeden precyzyjny spaw odrobinę czarnego lakieru i wygląda jak nowy i co lepsze w końcu stabilny jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pęknięty zawias regulacji wysokości góra dół koło tego bolca jeden precyzyjny spaw odrobinę czarnego lakieru i wygląda jak nowy i co lepsze w końcu stabilny jest :decayed:

No na spawanie to warunków za bardzo nie mam więc muszę jakiegoś rozbitka szukać i się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego tematu wiec może ktoś da mi odpowiedz tutaj, problem dotyczy oczywiście bujającego się fotela kierowcy. Przewaliłem już chyba wszystkie tematy na ten temat a problemu za nic nie mogę rozwiązać. Oczywiście zakupiłem w aso ślizgi wymieniłem i dalej to samo, fotel wyjmowałem już chyba z 5 razy( teraz to już mogę robić to na czas :>) oglądałem go na wszystkie strony , odkręcałem plastiki-wszystko wygląda OK. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość,ze jakieś uszkodzenie powstało na "ramie" fotela ? tzn, muszę zdjąć poszycie i gąbkę fotela i może tam cos w fotelu jest coś nie tak, jakiś luz , pękniecie? czy ktoś się z tym spotkał może? Walczę z tym fotelem już drugi miesiąc i szlak mnie trafia, już mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy "lata" Ci góra dół czy przód tył ?? jeśli góra dół to "na sztukę" można obniżyć tą wajchę od regulacji zapierając ją o podłogę, ale nie polecam bo po tygodniu już widać wytarcia

później można spawać tak jak wyżej albo szukać na szrocie części albo całego fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata mi góra dól, wytarcia pod fotelem juz mam bo fotel mam opuszczony na maxa. Problem polega na tym, ze jak go wyjmowałem i oglądałem to nie widziałem żadnych luzów ani tym bardziej żadnych pęknięć bo oczywiście bym to pospawał i luz. Tak myślę, ze możne oddam go do tapicera jakiegoś zzby go rozbebeszył ze wszystkiego i możne on coś znajdzie. Moje fotele to kubełki z 2000 roku czy ewentualnie będzie pasował stelaż ze zwykłych foteli bo takie jeszcze posiadam w garażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie pasowało

a czy nie lata Ci "luźno" ta rączka od regulacji pozycji fotela ?? jeśli lata to jest ta blaszka o której ja pisałem w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...