Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi iceman - Kille !!


Gość Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

ale tych 100kg szpachli juz sie nie pozbędziesz

kolego znajde troszke czasu to zobaczysz fotki jak była robiona , szpachlu naniej jest pewnie mniej niż na twojej ........................... :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobry filmik ;) Ciesze sie ze bmw dostalo po d*pie ;) A tak na marginesie ile wazy instalacja gazowa(butla-oczywiscie pusta) ?

ja niewiem bo moja była z gazem :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje że z 10 kg ale ja i tak na gazie nie latałem i miąłem zatankowany gaz wiec umnie waga się zmiejszyła znacznie i widze to nawet , bo d*pa poszła do góry 3 cm :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo d*pa poszła do góry 3 cm :rotfl:

Kurde stary to już Q7 sie zrobiło :)

Kill fajny , kolo z bmw pewnie ma moczenia nocne hyhyhy , nie ma to jak wyleczyć jakiegoś super szczura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary widziałeś auto, że się wypowiadasz?? Jak twoje turbo powedz?? czasem nie sra jakimś syfem z wydechu??

nie widzialem ale chyba przy takich przerobkach nie obejdzie sie bez szpachli...

a moje turbo sie wysrało bo mialem zle zrobiony odplyw oleju. Poprawie i posmiga jeszcze drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman nie miej :evil::evil: bo różne głupoty ludziska wypisują (pewnie z zazdrości, że nie mają takiej maszyny). Słowa krytyki padają z ust osób, które nie miały okazji poznać Twojej niuni w realu. Prawie :exclaim: cały klub :a4fan: trzyma kciuki za każdą Twoją kreskę. Czekamy na kolejne filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman to niedługo Lambo będzie poganiał! hehe ale zianie! No to Porsche się zdziwi. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem ale chyba przy takich przerobkach nie obejdzie sie bez szpachli...

pewnie , ale nie 100 kg bo jak by tak było to dawno by wszystko popękało na twardym zawieszeniu latam i niskim profilu opon, jak coś piszesz to przemyśl to dwa razy :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Z wyzej napisane wypowiedzi podtrzymuje ze mimo wszystko porownanie wlasciwosci jezdnych audi z napedem na jedna os z bmw ma sie na korzysc dla bmw

A świstak siedzi i zawija w te sreberka.Możesz użyć jakichś argumentów dlaczego bmw ma lepsze właściwości jezdne ?? I może napisz jak CI się jeździ bwm w zimie :lol: Bo moich 2 kolegów pokupowało sobie 330D i teraz na zime szukają jakiegoś Audi 80 z quattro :rotfl: Kolega co ma M5 jeździ przez całą zime Berlingo i nie dlatego , że mu szkoda auta :twisted:

cala zime jezdzilem.Bardzo przyjemna jazda-nie wiem o co ci chodzi.Jak ktos nie umie jezdzic tylnim napedem to racja niech jezdzi 80 w zimie.Mnie tylko denerwuje to ze bmw jest niskie i czasami zderzak za plug robi ale audi do wysokich nie nalezy.Bmw duzo lepiej jezdzi w zakretach.Audi z duza moca i napedem na przednia os ciagnie przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...