Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI 110KM - Chip HOPA - GST - pare pytan odnosnie boxa, chipa.


Tuczol

Rekomendowane odpowiedzi

Witak kolegów. Dzisiaj wymieniełem rozrzad w aucie, całkowicie przypadkiem znalazłem BOXA czy tam CZIPA w swoim aucie. Nie wiedziałem o tym bo sprowadzony z niemiec tak ze pierwsze co (w sumie po 2 miesiacach) zabrałem sie za rozrząd. Znalazłem mały cieniitki kabelek idący z przepływomierza do tego boxa, oraz sam on jest wpietry w 2 kostki które gdzyby nie on połaczyły by sie razem a tak wszyko idzie przez niego.

Moje pytanko to co to za firma, i czy tego lepiej nie odłączyc... oraz po co idzie kabelek do przepływki?

No i z boku tego boxa sa 3 małe srubki do jakis regulacji.

Moze ktos sie ztym spotkał... ma cos pdoobnego i odpowie mi na mere pytan.

Dokładnie wielkosc około paczki papierosów. Napis: GST powered by HOPA a na boku c20259867

Prosiłbym o pomoc koledzy. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=541348781 tutaj jest odpowiedź, ja bym hmm go wywalił jak auto ma duży przebieg, kiedyś widziałem 110 na po boxie która nie miała nawet 75 km. Wybór należy do Ciebie ale box to nie jest zdrowe rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem cos takiego w swoim leonie kilka lat temu zakladałem to w polsce . ale jesli chodzi o boxa to nie jest dobre dla auta. lepiej to wyjąć i zgłosic sie do jakiegos tunera zeby napisał nowy program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wielkie dzieki, w sumie auto ma 220tys org. Tego chipa nie wiem ile ma bo kupiłem je w grudniu i juz był. Ale jak narazie chodzi wszytko ok. Odepne i zobacze jak sie bedzie zachowywał.

Co do tunera to mi tam sie nie smieszy, nawet te 110KM pod maska wystarczy, pod paedałem w trudnych sytuacjach zawsze troche mocy jest.

Dzieki koledzu za pomoc! :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się z dala od box-ów! . Swoją drogą było już o box-ach xxx razy i jak Poziek tu wpadnie to temat idzie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek co idzie do przeplywy idzie po to zeby zmienic ,zaklucic syg dla komputera tak samo masz wpiete do pompy a ta regulacja to niby stopniowy wzrost mocy ,pewnie wszystkiego masz dowalone na maxa jak masz wysoko podbita moc to musi niezleee kopcic :kox: wywal to jak najpredzej jak chcesz na tym silniku pojezdzic jeszcze .pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...