Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)


adrianus

Rekomendowane odpowiedzi

a oto i moja A4 avant 1.8T 150km, przebiegu 248k km. Poki co zupelna seria, ale plany mam, czekam tylko na ciepłą wiosnę i kaskę w kieszeni. Auto sprowadził soobie mój kolega w czerwcu '08, a ja stałem się jej właścicielem w grudniu. Audinka ma wyremontowany silnik, gdyż kolega zatarł go dolewając złego oleju, tak więc głowica jest po remoncie, chociaz lekko cykaja mi szklanki:/, wał po szlifie itd, nowy rozrząd i sprzęgo oraz nowiutka turbinka:D:D oto i ona

263a32584f9a5738med.jpg

26b01994378bb413med.jpg

ae5e622bcad92e04med.jpg

połamane lusterko, ale już są zamówione chromowane

58d070699b720261med.jpg

i wnętrze, nie smiejcie się z dywaników, na wiosnę jakieś ładne ori będą

11384cbdcd92a180med.jpg

da07554b38a43ed8med.jpg

f0f1801b11dd226amed.jpg

30a944a02dfed5a3med.jpg

tak wygląda póki co,a w planach:

zawias-40mm

felgi 19'' z A8

lekka ściema szyb

spolerowane relingi

chromy wokół szyb

białe kierunki boczne

przednie lampy pseudo A5 z LEDami, ciemnym wnętrzem i ksenonem---bo mi sie podobają i już:)

do środka skórzana tapicerka, najprawdopodobnie jasna

i może kiedyś coś z silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy z diodami sobie odpuść.... s4 dzielone depo bądz valeo pełne po lifcie :good: Ledy ladnie wygladaja ale na fotkach ale nie na tak starym aucie.... Dywaniki do kosza :decayed: Reszta spooko :) zawias -40 :kox: Przemyśl to jak chcesz zakładac 19(moim zdaniem głupotaaaaaaaaaaa.....)

Reszta spoko:) Oby silniczek się spisywał :przebiegly:

Możesz opowiedziec w jaki sposób przez zły olej kolega zatarł motorownie :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tylko lampy po lifcie, :sick3: juz tym,hehe, 19'' będą, no moooże 18'' ale coś dużego, choćbym zczezł:D

a jak kolega zatarł silnik, proste kilka razy robił dolewkę oleju i za każdym razem chyba wlał jakiś inny bo w rezultacie pod Płońskiem auto padło i wróciło na lawecie wszystko w silniku sie pozapiekało, olej się rozwarstwił i tyle, buba, ale dzieki temu mam a4:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za halogenki masz? :mysli: Możesz zrobić fotę z bliska? Poza tym autko ok, ale te plany co do lamp przednich :thumbdown: Nie zepsuj auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blachy sobie zakryj bo i po co je pokazywać!! a tak to autko :good: :good: :good: środek ładny-muszę sobie taką kierę fundnąć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko , silnik ok , też bym taki chciał :decayed:

nie słuchaj ich co do lamp , jak ci sie podobaja to zakładaj , tylko nie kupuj Sonarów , poczekaj aż wyjdzie taki model jaki ty sobie upatrzyłeś tylko innej firmy np. FK , jakość nieporównywalnie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blach nie zakrywałem bo i tak muszę auto przerejstrować na siebie. co od lamp, to faktycznie wstrzymam się aż jakaś lepsza firma je zrobi, hak może i ściągany, nie sprawdzałem, ale niedawno trailer ciągnąłem, halogeny nie wiem jakie są, jutro zrobię foto. no i mam nadzieję że pomożecie towarzysze jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak i poprzednicy będę Ci odradzał lampy "day line".

Sam tez takie chciałem montowac. Na aukcjach wyglądaja bardzo ciekawie (bynajmniej dla mnie).

Potem jaden z kolegów zamieścił fotkę już zamontowanych na aucie...

Zrobiłem :sick3:...

i juz do mnie jadą bi xenony.

Tak poza tym, to fajna furka i ambitne plany.

Chwal się postepami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nic nie pisalem/dodawalem odnosnie mojej niuni, bo i jakos tak czasu nie mialem, od zimy zmienilo sie to ze padla mi turbina(nowa!) i musialem oddac ja do regeneracji ;( teraz juz jest spoko, ostatnio mialem chwilke czasu to przyciemnilem sobie sam szybki(poza tylnia, ni cholery ladnie mi nie wychodzilo,to zerwalem folie i dam to specjalistom do zrobienia), spolerowalem tez relingi, wydech i zalozylem moja dume, hehehe oryginalne niemieckie MAM'y 19cali w chromie + nowki oponki yokohama parada spec-2 215/35R19 - REWELACJA!! odnosnie tych zdjec ktore wkleilem to robione tak na szybko, bez zadnego wczesniejszego przygotowywania auta, lusterka dalej nie wymienilem, bo ciagle sie zastanawiam czy chromy, czy ori i musze zrobic listwe lewego progu bo mialem przykra sytuacje z lewarkiem, ktory sie wbil i zerwal listwe :wallbash: dokupic jeszcze musze lewa kratke w zderzaku, bo jakis zajac samobojca mi ja zerwal poza tym lakier oddam w lipcu do renowacji, mysle tez o bialych bocznych kierunkach i o usunieciu z blotnikow, oraz tylnej klapy znaczkow audi, w sumie to pasowaloby jeszcze wymienic grill,ale nie wiem na jaki, szerokie zeberka bez znaczka, czy co? doradzcie

Cala reszta dalszych planow odnosnie auta to:

-zawias zostawiam taki jaki jest czyli 1be, wg mnie wyglada spox i jest w miare wygodnie, nawet na 19'

-ramki wokol szyb-ciagle mysle

-lampy- jak nie dayline to jakis xenon/bixenon w czarnych kloszach

-skora-dalej w planach

-silnik- docelowo chce miec ponad 200km, a nie jak teraz 160km

-upgread hamulcow na s6 lub cos innego, jeszcze nie wiem, ale koniecznie mocniejsze!

a teraz pare zdjatek:

695911fffc6472ecmed.jpg

fcbf1eb09a7e4577med.jpg

e773d79eb3df7129med.jpg

13921583f7126443med.jpg

e6740d77c186f1d0med.jpg

c3da0a62a0a56d8bmed.jpg

5863d1c303b49ccdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac przyjedz na warmie i mazury i zobacz jakie tutaj mam drogi:/ z checia zglebilbym auto,ale niestety, dziury,wyrwy,koleiny sa takie ze pewnie bym miske olejowa urwal, na tym zawiasie co mam, przez spiace policjanty przejezdzam ledwo co:/ a co do felg, to wlasnie ten wzor tylko w chromie robi wrazenie, polerowane,alo satyna to juz nie to samo:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest ten watek,zeby kazdy mogl powiedziec co chce, wiec dla mnie pelen luz, Twoje zdanie, Twoja opinia:] ja mam jakies zboczenie, bo tak sie juz do tych 19'stek przyzwyczailem, ze wydaja mi sie... zbyt male :> i moze za rok bede szukal wiekszych,hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepank- odnosnie tej dlugosci zycia to dosc glupia uwaga, czort wie czy ja audi, czy audi mnie przezyje, heh:] mody wprowadzam powoli z prostego wzgledu, kasa i tylko kasa mnie ogranicza, gdyby nie to ze turbo padlo i dosc sporo za soba pociagnelo zarowno czasu jak i pln'ow audi wygladaloby dzis moze na bardziej dofinansowane, poki co robie w nim tyle ile moge i staram sie caly czas dbac o to co juz jest.

Zadalem Wam wszystkim pytanko, odnosnie tego jakie macie sugestie, tj: lusterka chrom, czy ori, listwy wokol szyb tak, czy nie, lampy, heble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...