Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki siedzi głośnik w ori subwooferze??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Audi A6 C5 z 9 głośnikami w tym subwoofer oryginalny.

Problem polega na tym, że subwoofer "harczy" cały czas nawet gdy na maxa wyciszę basy oraz gdy radio bardzo mocno ściszę, że ledwo co słychać to z okolic subwoofera wydobywa się "harczenie", które jakby nic nie miało wspólnego z poziomem głośności czy ilością basu, harczy ciągle tak samo i nie ważne ile basu jest ustawione ;( :( :/

Chciałbym się dowiedzieć jaki głośnik tam siedzi? Ktoś może suba rozbierał i ma fotki ? :gwizdanie: :kox:

Chodzi mi generalnie o pasmo przenoszenia, jego moc nominalną, średnice itp

Myślę, że w A6 jest taki sam głośnik basowy co w A4 więc może ktoś z Was już kiedyś pchał paluchy do suba i wie co nieco :kox::tongue4:

Jeśli np wymienię ori głośnik na inny np Lanzar (basowy) to czy nie będzi eto tak, że bas zginie z powodu niedopasowanej objętości skrzyni do możliwości głośnika? :shocked:

AHA

Cały zestaw audio mam fabryczny sygnowany logiem Blaupunkta tzn radio Concert na podzespołach Blaupunkt, głośniki w drzwiach Blaupunkt to i może sub też blaupunkt? Ma to jakieś zanczenie prz yokreśleniu jaki mam głośnik basowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest niewymienialny jak fabryczne głośniki w drzwiach - szukaj używki albo odłącz

Niewymienialny??? ;( :disgust::angry:

Nie ma mowy o odłączeniu bo bez suba dźwięk jest do du..

Z drugiej strony jak kupię używkę, to i tak nie mam pewnosci czy sub używany nie jest już na wykończeniu :(

Z drugiej strony w A6 subwoofery z seryjnym systeme Bose miały dwa głośniki basowe w skrzyni (u mnie jest jeden) i jełi wyhaczyłbym taki subwoofer z dwoma głosnikami to czy nie będzie problemu z podłączeniem pod wtyczke, która obsługiwała suba z jednym głosnikiem??[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:55_________________________________________________

Chyba koncówki we wzmacniaczu poleciały.

Czyli muszę oddać wzmacniacza do magika, żeby je uleczyl? Samemu chyba nic nie zrobię ?????

Przejrzałem Allegro i jest zwykły sub Blaupunkta za 100zł ale i jest sub Bose za 300zl? Czym się te dwa suby od siebie różnią??

Jeśłi np kupię suba Bose i zechcę podpiąć w miejsce starego to czy kostki będą pasowały????

Sub BOSE: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=556515780

Sub zwykły: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=564906993

Widać, że Bose ma 2 głośniki ale i inny kształt... ciekawo jak z kostkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...