Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNSE - Mapy i Menu PL - nie działają.


Mavver

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

co robię źle?

1. Nagrałem na płytkę CD menu PL i rozpakowane wrzucone luzem na płytę i obraz ISO i programem imgburn i jedyne co się dzieje to pojawia się napis "0650 software update" zamyka się wyświetlacz i po czasie "insert navigation disc" taka niebieska ramka i nic więcej się nie dzieje.
Wersja rnse to 0650. Pobierałem spolszczenia 650 i 750 i żadne nie działa. O co może chodzić? Nagrywam z niską prędkością na płytę cd.
Co mogę robić źle?

2. Nagrałem tez mapy PL 2018 -DVD 3. Kupiłem specjalnie nagrywarkę LG, w której mogę ustawić Booktype.
Nagrywam program IMGBurn - ustawiam booktype z DVD+R DL na DVD-ROM.
Mam dwa pliki .iso i .mds - wybierając iso, program imgBurn sam wskazuje na mds i sam wybiera całość.
Dodatkowo nagrywam z prędkością 2,4x - na płycie Esperanza DL.

Co może być nie tak? Będę wdzięczny za pomoc. Laser w aucie chyba sprawny bo mapy dvd z mapą Niemiec działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mavver napisał:

Cześć,

co robię źle?

1. Nagrałem na płytkę CD menu PL i rozpakowane wrzucone luzem na płytę i obraz ISO i programem imgburn i jedyne co się dzieje to pojawia się napis "0650 software update" zamyka się wyświetlacz i po czasie "insert navigation disc" taka niebieska ramka i nic więcej się nie dzieje.
Wersja rnse to 0650. Pobierałem spolszczenia 650 i 750 i żadne nie działa. O co może chodzić? Nagrywam z niską prędkością na płytę cd.
Co mogę robić źle?

2. Nagrałem tez mapy PL 2018 -DVD 3. Kupiłem specjalnie nagrywarkę LG, w której mogę ustawić Booktype.
Nagrywam program IMGBurn - ustawiam booktype z DVD+R DL na DVD-ROM.
Mam dwa pliki .iso i .mds - wybierając iso, program imgBurn sam wskazuje na mds i sam wybiera całość.
Dodatkowo nagrywam z prędkością 2,4x - na płycie Esperanza DL.

Co może być nie tak? Będę wdzięczny za pomoc. Laser w aucie chyba sprawny bo mapy dvd z mapą Niemiec działają.

1 . Masz jakąś felerną wersję spolszczenie albo źle nagraną.

2. Jeśli masz nagrywarkę która ogarnia mapy ( sama zmiana book type nie zawsze oznacza poprawne nagranie płyty z mapą) to najprawdopodobniej problemem będzie tylko płyta a mianowicie jej marka. Nagraj na Verbatimie i powinno być wszystko ok.

W razie problemów pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem :)

Jak uda nam się ustalić to podzielę się tutaj, może komuś się przyda :)

Wyczytałem żeby gdyby to była niedobra nagrywarka to i tak aktualizacja by ruszyła ale mapy by nie działały?

Mam LG GSA-4167B - powinna dać radę? 

Edytowane przez Mavver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...