Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TFSI 252 KM - zniknął z konfiguracji


dead_beat

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ja nadal czekam na swoje A4, już id Czerwca... zamówiłem 190KM Ultra (wybór przez naprawdę ograniczony budżet), ale tak czasem zaglądam na konfigurator, tak z ciekawości za co jednak mogłem dopłacić ?

Dziś zauważyłem, że 252KM zniknęło z opcji... nie ma też żadnego quattro w benzynie...

UPDATE: 1.4 też nie ma...

Czy to wszystko przez audi.pl/.../wltp ?

Edytowane przez dead_beat
błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. obecny 2.0 TFSI 252KM, po zmianach WLPT będzie miał redukcję mocy do 245KM, zapewne w związku z tym zniknął z konfiguratora. Możliwe że pojawi się dopiero w okolicy 47 tygodnia, bo mniej więcej w tym okresie ma pojawić się konfigurator na model poliftingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dead_beat napisał:

Siemka, ja nadal czekam na swoje A4, już id Czerwca... zamówiłem 190KM Ultra (wybór przez naprawdę ograniczony budżet), ale tak czasem zaglądam na konfigurator, tak z ciekawości za co jednak mogłem dopłacić ?

A co Ci sprzedawca mówi o 190 KM? Masz potwierdzoną datę produkcji?

Ja zamawiałem na początku kwietnia, po trzech dniach miałem potwierdzenie produkcji i odbiór około połowy czerwca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie okres oczekiwania trochę się wydłużył. I właśnie jakoś tak od okresu wakacyjnego jest to kilka miesięcy. Zamówienia przykładowo z przed jakiś 2 tygodni miały termin odbioru na przełom nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku to właśnie 190KM Ultra zniknęło z konfiguratora w okresie lipiec-wrzesień 2017. Jak znowu się pojawił pod koniec września to już z mildhybrid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie pojawiło się 2.0 245 KM (45 TFSI) Quattro, więc na dniach u nas pewnie też się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...