Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne lewe drzwi,brak sygnału zaciętych pasów, tylne lewe okno nie reaguje.


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,jak w temacie,nie zamykają się tylne drzwi,brak sygnału niezapietych pasów oraz nie reaguje tylne lewe okno. Jeden dzień  jest wszystko dobrze, drugi mam takie problemy jak opisałem. Do tego od sierpnia czasami załącza się na panelu żółty alarm sensora oliwiarki, dodam że przez pierwszy tydzień świeciła oliwiarka a potem pokazał się komunikat mini sensor i ostatni błąd pokazuje od czasu do czasu komunikat żółty sensor oliwiarki.Ktory to czasami znika na kilka dni,znika po kilku minutach a czasami święci kilka dni.Moze ktoś podpowie gdzie tkwi przyczyna lub miał podobny problem. Mieszkam w Nl a do Polski wybieram się w listopadzie a chciałbym to ogarnąć by nie mieć problemów podczas podróży. Dodam jeszcze gdy zamykam auto naciskajac kluczykiem nie jest potwierdzone kierunkowskazami a bylo,gdy otwieram naciskając kluczyk migaja kierunki.

Edytowane przez ryniud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchyl gumę w przelotce pomiędzy danymi drzwiami i slupkiem i zrób bałagan z kablami. Będą popękane lub nawet połamane. Dlatego zabrakło prądu i nie funkcjonuje tak, jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za podpowiedź, obejrzałem również film na Youtube i wiem jak za to się zabrać. Ogarnę to w tym tygodniu to dam znać co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za podpowiedź, obejrzałem również film na Youtube i wiem jak za to się zabrać. Ogarnę to w tym tygodniu to dam znać co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za naprowadzenie na przyczynę ktora tkwiła w aucie,rzeczywiście dwa kable były pęknięte. Ogarnąłem to po obejrzeniu filmiku na Youtube w jaki sposób zabrać się za to, praktycznie banalna sprawa i godzinka roboty,plus muszę dokupić plastiki które się urwaly przy ściąganiu  pokrywy drzwi z racji swoich lat.Podziekował z całego serducha i pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...