Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Klimatyzacja - instrukcja obslugi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

mam 2 pytania dotyczące klimatyzacji,nie wiem jak ją optymalnie ustawić żeby prawidłowo działała? i gdzie mogę znaleźdż instrukcję do klimatronika dwustrefowego mojego auta po polsku

bardzo dziękuję za pomoc

Opublikowano

klikasz klawiszkami + i - po wskaznikami temperatury, zadana temperature, dla kazdej strony, klikasz na auto i o niej zapominasz.

ew. mozesz sobie wylaczyc tryb auto zmieniajac sile nadmuchu klawiszami + i - na srodku. szczegolnie warto to uczynic do momentu nagrzania silnika.

cala filozofia,

BTW - pobaw sie, nic nie wybuchnie :cool1:

Opublikowano

Pamiętaj tylko, że klawisz ECON musi być wyłączony (bez świecącej kontrolki) :hi:

Opublikowano
  • Autor

bardzo dziękuję za wskazówki,tak robiłem z tym że niejednokrotnie ECON miałem włączony,czy mogłem coś uszkodzić?

Opublikowano

bardzo dziękuję za wskazówki,tak robiłem z tym że niejednokrotnie ECON miałem włączony,czy mogłem coś uszkodzić?

nie :cool1:

Opublikowano

Pamiętaj tylko, że klawisz ECON musi być wyłączony (bez świecącej kontrolki) :hi:

A niby czemu musi być zawsze wyłączony ? Ja obecnie mam włączony.

Skoro piszesz skrótowo dla kogoś, kto się nie zna, to wyjaśnij jakie są tego powody, a moim zdaniem żadne.

arczi-11, tutaj masz dokładny opis ustawienia:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_tryb_auto_w_klimatyzacji-t30637.0.html;msg365049#msg365049

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja się podłączę do tematu jak można. U mnie jest tak, że czy mam ECON, czy klimę, WYŁĄCZONY tryb Auto, to również mi się potrafi zwiększać samoczynnie nawiew. Czy to jest normalne, czy jakis kiks??

Opublikowano

A ja się podłączę do tematu jak można. U mnie jest tak, że czy mam ECON, czy klimę, WYŁĄCZONY tryb Auto, to również mi się potrafi zwiększać samoczynnie nawiew. Czy to jest normalne, czy jakis kiks??

Normalne działanie, poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_na_manualu_rosnie_wam_samoczynnie_moc_nawiewu_w_klimatroniku-t64194.0.html

Opublikowano

A ja się podłączę do tematu jak można. U mnie jest tak, że czy mam ECON, czy klimę, WYŁĄCZONY tryb Auto, to również mi się potrafi zwiększać samoczynnie nawiew. Czy to jest normalne, czy jakis kiks??

U mnie też tak jest

Opublikowano

Dzięki Panowie za podpowiedź :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.