Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pare fotek z ogniska od jacy

ognicho004jpgp3timagest.jpg

ognicho005jpgp4timagest.jpg

ognicho006jpgp5timagest.jpg

ognicho007jpgp6timagest.jpg

ognicho008jpgp7timagest.jpg

ognicho009jpgp8timagest.jpg

ognicho010jpgp9timagest.jpg

ognicho011jpgp10timages.jpg

Opublikowano

GILI za***iste gatki :decayed:

Opublikowano

GILI za***iste gatki :decayed:

ori VW AUDI :naughty:

Opublikowano
  • Autor

GILI za***iste gatki :decayed:

serwisowe :wstydliwy:
Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano
  • Autor

Spuściłem, dzisiaj po robocie drzewo na ognisko i nazbierałem kamieni, żeby je odseparować od trawy, w piwnicy mam skrzynkę Lecha, a w sobotę ma być super pogoda, trzeba jeszcze zrobić jakieś ławki, tyle, że mam trochę mało czasu, na dopracowanie wszystkiego, bo nie może być tak jak ostatnio. :cool1:

Więc FAZY , nie byłeś na Matarni to może znajdziesz czas, żeby mi pomóc? :cool1:

Opublikowano

OK :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

To rusz duqę i za chwilę bądź na Cipkowie.

Gdzie to zrobimy na pierwszym, czy drugim miejscu?

Opublikowano

to drugie jest chyba lepsze :good: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________Ciekawe czy ktoś z trójmiasta nas jutro odwiedzi :mysli:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor

Mam cynk od Tomka jego i Jacka na bank nie będzie :confused4:

Więc ognisko chyba sobie odpuścimy co ??

Opublikowano

ale na spot jedziemy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

JASNE :gicior::travolta:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________http://narkotyki.esculap.pl/fazy.htm :cwaniak1:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:04_________________________________________________Zajebisty awart misiu :nabijasie:

Opublikowano

I wszystko gra :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Łoo..podwiesili nas :decayed: :th:

Opublikowano

Łoo..podwiesili nas :decayed: :th:

już dawno powinni :gwizdanie: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :cool1:

Opublikowano

Zauważyłem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Łoo..podwiesili nas :decayed: :th:

już dawno powinni :gwizdanie: ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :cool1:

a co ma wisieć nie utonie :decayed:
Opublikowano

Fajnie macie chłopaki szkoda tylko, że reszta powiatu milczy.

Opublikowano
  • Autor

Nie wyobrażasz sobie mateo ile to roboty coś napisać, albo na spocika podjechać. :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 17:29_________________________________________________Dzięki za spota :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.