Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łoł! Niezle się rozkręciło! :good: Szkoda,że nie mogłem być ;( Ale spotykamy się za tydzień!

Opublikowano
  • Autor

Zobaczysz jak chłopaki zdjęcia wrzucą :naughty:

FAZY rozmawiał z chłopakami z Brus, którzy byli dzisiaj i gość od lotniska jest jednego szefem. Nie wiem czy coś ustalili, ale pewnie dadzą tu znać....

Opublikowano

Ciekawe czy dojechali już do domu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy dojechali już do domu :naughty:

:decayed:

Opublikowano

ciekawe czy Tomek wrzuci te zdięcia :mysli:

Opublikowano

Widzę,że temat lotniska otwarty :naughty: Na następnym spocie może ustalimy już konkretnie kiedy,pozbieramy chętnych i do dzieła! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Widzę,że temat lotniska otwarty :naughty: Na następnym spocie może ustalimy już konkretnie kiedy,pozbieramy chętnych i do dzieła! :cool1:

Wiosna już blisko wiec najwyższy czas otwierać listę. :wink4:

Opublikowano

Dojechali :decayed: mydło ledwo, ale dojechał :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dojechali :decayed: mydło ledwo, ale dojechał :kox:

jak to ledwo?
Opublikowano

Niech sam się pochwali :decayed: te jego "piękne" koła :polew:

Opublikowano

Chłopaki z Brus także szczęśliwie dojechali do domu, po drodze jeszcze zakupy porobili za ich pierwszy spocik :drunk:, na pewno jeszcze się tam zjawimy. Pozdro dla wszystkich audia4-maniaków.

Opublikowano

20090307074.jpg

20090307075.jpg

20090307076.jpg

Opublikowano

Czyżby jakaś przygoda po drodze :gwizdanie:

Opublikowano

Gili wisisz mi wulkanizacje, nie trzeba było gwoździ rozsypywać przed domem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Gili wisisz mi wulkanizacje, nie trzeba było gwoździ rozsypywać przed domem :tongue4:

Na przyszłą zimę dostaniesz ode mnie cały komplet opon z busa, bo wkładam nowe. :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:26_________________________________________________Kiełbasa zeżałta, a piwo wypite :decayed: został jeszcze chleb, ale na to jutro przyjdzie pora ...

Opublikowano

Na przyszłą zimę dostaniesz ode mnie cały komplet opon z busa, bo wkładam nowe.

Przyszła zima mnie g.... interesuje. Jutro jade do Bytowa i chyba bede musiał pożyczyć od siorki B5 :confused4:

Opublikowano

gratuluję udanego spota :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Gili wisisz mi wulkanizacje, nie trzeba było gwoździ rozsypywać przed domem :tongue4:

no ja też ciągle gwoździe z opon wyciągam :cool1:

Na przyszłą zimę dostaniesz ode mnie cały komplet opon z busa, bo wkładam nowe.

Przyszła zima mnie g.... interesuje. Jutro jade do Bytowa i chyba bede musiał pożyczyć od siorki B5 :confused4:

Myślałem, że szybki jedziesz zciemnić, ale jak b5 to pewnie nie :decayed:

Łepski jutro powalczymy z tym materiałem do wysłania :wink4:

Opublikowano

Dajcie fotu dajcie foty.Dobrze bylo??

Opublikowano
  • Autor

Dajcie fotu dajcie foty.Dobrze bylo??

Przejrzyj cały temat :rolleyes:

Ja jestem zadowolony, bo prowiantu zostało na małą imprezkę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.