Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj foty po spocie

A to nie jedziesz dzisiaj na spota??

Wczoraj mowiłeś że dzisiaj rwiesz dziewczyny z Kościerzyny :tongue4::naughty:

mówiłem że możemy razem skoczyć :cool1:

ale jak zwykle wymiękłeś :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

daj foty po spocie

A to nie jedziesz dzisiaj na spota??

Wczoraj mowiłeś że dzisiaj rwiesz dziewczyny z Kościerzyny :tongue4::naughty:

mówiłem że możemy razem skoczyć :cool1:

ale jak zwykle wymiękłeś :gwizdanie: :decayed:

Ja nie wymięklem, to raczej Ty mnie nie przekonałeś :tongue4:

Opublikowano

Ja nie wymięklem, to raczej Ty mnie nie przekonałeś :tongue4:

za tobą trafić :wallbash:

mydlo - człowiek zagadka sdsa.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

mydlo - człowiek zagadka sdsa.jpg :gwizdanie:

hyhy

Opublikowano
  • Autor

vikis4 FAZY :notworthy:

DZIĘKI ZA SPOTA :good:

Fajnie pogadać z pasjonatami :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 20:16_________________________________________________Do zobaczenia za tydzień :decayed:

Opublikowano

Wielkie dzięki za rozkręcenie "biznesu" :decayed:!

Mam nadzieje,że za tydzien ktoś jeszcze dołączy :gwizdanie:

Do zobaczyska! :hi:

Opublikowano

na razicho,za tydzień znów będę :good:

Opublikowano

GILI życzę Ci abyś rozkręcił na maxa spoty w Kościerzynie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No kolego jak bys był akurat w okolicy.... :gwizdanie:

Zapraszamy :wink4:

Opublikowano

No kolego jak bys był akurat w okolicy.... :gwizdanie:

Zapraszamy :wink4:

mam blisko od mamy ....więc 100% będę jeśli tylko zawitam w okolice :naughty:

Opublikowano

Wybieram się w sobotę do Kościerzyny więc chyba się pojawię na spocie :kox:

Opublikowano

Kurcze ja niestety nie zawitam :no: Moja druga połówka ma urodzinki! Ale za 2 tyg. będe napewno! Po spocie napiszcie kto się pojawił!

Opublikowano
  • Autor

Doszły mnie słuchy, że ekipa z Trójmiasta planuje przybycie :gwizdanie:

Opublikowano

Witam, czy dzisiaj jest Spot w Kościerzynie jeżeli tak to o której godzinie?

Opublikowano

Witam, czy dzisiaj jest Spot w Kościerzynie jeżeli tak to o której godzinie?

no właśnie :cool1:

będzie się dzisiaj coś działo na wioskach :mysli::decayed:

Opublikowano

O 18 h :hi:

Opublikowano

Chyba przyjadę razem ze szwagrem, tz. w dwa auta. Czy ktoś tam będzie oprócz nas dwóch?

Opublikowano
  • Autor

Na pewno będzie FAZY i ja, ma być jeszcze dwóch, kolesi ze Stężycy.

Zapraszamy w to samo miejsce co w zeszłym tygodniu :wink4:

Opublikowano

Jak się udał spocik? :cool1: Dużo autek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spocik dość szybko przenieśliśmy w ustronne miejsce nad jeziorko w okolicy Stężycy.

Zdjęcie jeszcze z Kościerzyny ten cały rządek to nasze autka, chyba 8 :cool1:

ede01196cffb72c1med.jpg[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:53_________________________________________________Dziękuję wszystkim, którzy się dzisiaj pojawili i tym, którzy nas już nie zastali na parkingu. :notworthy:

Jak zwykle ekipa z Trójmiasta nie zawiodła :good:

Zapraszamy za tydzień :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.