Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wynajem samochodu Sewilla


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Byłem w maju u rodziny w okolicach Sewilli i bez auta było ciężko, bo nawet nic pozwiedzać (nie posiadają auta). Jadę w przyszłym roku na wiosnę znowu i zastanawiam się nad wypożyczeniem samochodu na lotnisku. Wypożyczał ktoś kiedyś i może udzielić kilka wskazówek żeby nie wpakować się w bagno? Jako to jest z kwotą blokowaną na karcie, jakie opcje wynajmu są najlepsze i czy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem czy osobiście na lotnisku?

Myślałem też o wyjeździe autem, ale jest to 3000km i ryzyko awarii auta po drodze. Kwotowo jak przeliczyłem, to wyszłoby mnie podobnie jakbym miał wynająć auto na 10dni na miejscu + przelot, ale marnuje się czas na jazdę + obowiązkowy nocleg w połowie dochodzi.

Jakby ktoś coś mógł doradzić, to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś w Rentalcars. Generalnie bez większych problemów, w sumie z nimi chyba żadnych jedynie wziąłem coś na wzór viatoll na przejazdy przez mosty, co miało być darmowe i tylko później rozliczane za ilość przejazdów, jak się okazało przy oddawaniu samochodu że była opłata stała za każdy dzień. Jednak bez większych problemów dogadaliśmy się z wypożyczalnia i zwrócili ów kwotę, więc obyło się bez ingerencji w Rentalcars. Co do czy warto wcześniej czy nie to trudno ocenić, zawsze może zdarzyć się okazja i na dzień przed czy w danym dniu będzie taniej niż jak dokonywaliśmy rezerwacji z rocznym wyprzedzeniem. Tyle że idąc z marszu zawsze może okazać się że jednak nie ma samochodu jaki byś chciał i robi się problem. Więc zależy na ile jest co to niezbędne. Jeśli nie ma problemu i jesteś w stanie poczekać dzień czy dwa, bo w między czasie nie jest bardzo potrzebny to spoko. Jak jednak wyjazd jest uwarunkowany od posiadania konkretnego samochodu to jednak bym nie ryzykował. Też jeśli podróżujesz np z dziećmi rezerwując wcześniej unikniesz czesci formalności które załatwi się już podczas rezerwacji, jak z marszu to jednak może potrwać to dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...