Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I bieg - dosc ciezko wchodzi


mcemsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chyba bylo tak od poczatku ale wydaje mi sie ze wrzucanie "jedynki" dosc ciezko wchodzi.

Trzeba doc mocno pchac i wskoczy.

Nie wiem czy to normalne ale wrzucajac sobie biegi na postoju to wszystkie wydaja sie wchodzic z oporem. Natomiast w trakcie jazdy jest OK. Ciezko jednak bawic sie jedynka podczas nomalnej jazdy.

Co mozna na to poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTM.

Nie przejmuj się to po prostu wina synchronizatorów. W skrzyniach audi tak jest. Np. w skrzyniach do 80-tek ciężko wchodzi dwójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem kupiłem nowe sprzęgło a przy wymontowaniu skrzyni okazało się ze wyrobiła się łapa, która wyciska sprzęgło w skrzyni. Łapa ta w serwisie kosztuje coś ok 60 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska wrzućcie na luz, niczym się nie przejmujcie wszystko jest OK, te typy tak mają, w OPLACH np. wsteczny w większości przypadków wchodzi ze zgrzytem, w nowych egzemplarzach, a w Audi właśnie lubi jedynka ciezko wejsć, tak samo jest ze wstecznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska wrzućcie na luz, niczym się nie przejmujcie wszystko jest OK, te typy tak mają, w OPLACH np. wsteczny w większości przypadków wchodzi ze zgrzytem, w nowych egzemplarzach, a w Audi właśnie lubi jedynka ciezko wejsć, tak samo jest ze wstecznym :wink:

a jak to jest z 2ka? ;) hehe u mnie czasem (CZASEM=nie za czesto) kiedy chce zapiac 2ke musze wsadzic w to troche wiecej sily... jak ew. moge sprawdzic olej w skrzyni? 260 tysi jest nalatane i prawdopodobnie fabr. olej w skrzynce... sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska wrzućcie na luz, niczym się nie przejmujcie wszystko jest OK, te typy tak mają, w OPLACH np. wsteczny w większości przypadków wchodzi ze zgrzytem, w nowych egzemplarzach, a w Audi właśnie lubi jedynka ciezko wejsć, tak samo jest ze wstecznym :wink:

a jak to jest z 2ka? ;) hehe u mnie czasem (CZASEM=nie za czesto) kiedy chce zapiac 2ke musze wsadzic w to troche wiecej sily... jak ew. moge sprawdzic olej w skrzyni? 260 tysi jest nalatane i prawdopodobnie fabr. olej w skrzynce... sugestie?

mi naprzykład 2 "ciezko " wchodzi po całonocnym staniu na zimnie jak olej gęsty, ale to chyba oczywiste, w każdym bądź razie nie daje powodów do niepokoju :wink:

[ Dodano: 24-03-2007, 09:16 ]

wrzucajac sobie biegi na postoju to wszystkie wydaja sie wchodzic z oporem. Natomiast w trakcie jazdy jest OK

i co w tym dziwnego kolego, na postoju to się ręczny zaciaga a nie biegami bawi, biegi są do jazdy a nie do bawienia sie nimi jak auto stoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...