Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski gaz AVJ 190km


74starfall

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, 74starfall napisał:

Świeżo kupione auto na żółtych, usłyszałem tylko zeby szybko to zmieniac bo to nie bedzie dobrze chodzilo... wiec na jakie wymienic?

Na czarne.

Napisz jaśniej co na żółtych bo nie wiadomo. Masz listwe czy pojedyńcze wtryski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte valteki czy co? Masz jakąś fakture za montaż lpg lub cokolwiek żeby odczytać co tam siedzi? Jak nie to odczytaj z listwy i reduktora co masz, bo na samych wtryskach może się nie skończyć.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób zdjęcie tych wtrysków i reduktora, bo jak ktoś wsadził żółte valteki do 1.8t to pewnie reduktor też będzie z kosmosu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się z gazownikiem, sprawdzi ustawienia, mapy, będzie wiadomo czy ta instalacja daje radę. Wtryski mają wydajność do 63KM/cyl według specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mszark napisał:

Umów się z gazownikiem, sprawdzi ustawienia, mapy, będzie wiadomo czy ta instalacja daje radę. Wtryski mają wydajność do 63KM/cyl według specyfikacji.

Wlasnie uslyszalem to od gazownika, dalej nie chcial podejmowac tematu "Ja sie wtryskami nie bawie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień gazownika. A masz w ogóle jakieś problemy z jazdą na lpg? Jaki reduktor tam siedzi?

Poszukaj na lpg-forum polecanego zakładu w Twojej okolicy, bo będziesz tylko bujać się z problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gazownik to o kant d... Chce zarobić. Szukaj innego, nawet kawałek dalej warto podjechać by mieć spokój na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przem8 napisał:

Zmień gazownika. A masz w ogóle jakieś problemy z jazdą na lpg? Jaki reduktor tam siedzi?

Poszukaj na lpg-forum polecanego zakładu w Twojej okolicy, bo będziesz tylko bujać się z problemem ?

Jedyny problem jaki mam to zbyt duże spalanie i to ze na wysokich obrotach potrafi mi się na chwile dławić... co do reduktora to jak i gdzie go szukać? Jestem świeży w lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor znajdziesz na drugim końcu grubego węża idącego od listwy. Wygoogluj sobie jak wygląda. Tak jak pisałem, ktoś ogarnięty musi się podłączyć i zobaczyć jak to pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...